Blender-rondo-mikser

ben rondo ve blender set olarak aldım.mikseri ayrı aldım.
hepsi philips çok da memnunum..
ama arzumun seti mi ne vardı çok kötüydü plastik gibi duruyordu.
yani demem o ki set al veya ayrı al mesele kalitesi

braun hakkındaki yorumlarınıza baktım kızlar kafam karıstı. bende braun multıqick almayı düşünüyordum. hani şu hamur çırpma ataçmanı ,kıyma,dilimleme rendeleme özelliği olan. en çok ta kıyma yapma ve hamur yogurabilme özelliklerinden dolayı kafam karıstı.philipsi tek geçerim tabi ama bütün bunların bi arada bulundugu phılıps modeli yok sanırım.

kızlar bende PHILIPS HR 1372 metal el blendırı modelını almayı dsunuyorum aslında braun alasım vardı netde bunu gordum daha sık ve daha ıyı gıbı gorunde bırden gozume tabı goruntu yanılta bılır
bu urun hakkında bılgınız varmı yada kullanan?

kızlar bende PHILIPS HR 1372 metal el blendırı modelını almayı dsunuyorum aslında braun alasım vardı netde bunu gordum daha sık ve daha ıyı gıbı gorunde bırden gozume tabı goruntu yanılta bılır
bu urun hakkında bılgınız varmı yada kullanan?

Ben bunu kullanıyorum gerçi yeni evliyim daha 20 günlük :)
Çok memnunum ama çorba yaptım,püre yaptım hmm soğan doğruyorum vs hepsinden çok memnunum hem çok şık hem çok kullanışlı..
yalnız bendekinde mikser ağzı yok onu ayrı olarak aldım.

tatlım pekı kaca almıstın hatırlyıo musun
netde bı baktım her yerde farklı bı fıyat varda kafam karıstı

PHILIPS HR 1372 netten bi sayfada baktım da 205Tl yazıyor siz kaça aldınız?

philips in bu blenderlerı oldukça hoş, ben de bu serilerden birini Philips HR1371 Çift Bıçaklı ve Doğrayıcı El Blenderını sipariş verdim bi siteden ama bakalım ne zaman gelecek.

HR 1371

hr1371_90_rtf_.jpg

HR1372

Philips-HR-1372-Blender-Seti__22186406_0.jpg

alacağım siteden ürün bir türlü tedarik sürecini aşamadı 9 günden beri. ben de bugün arayıp iptal ettirdim. ama philips HR1371 almayı taktım kafama.

tefal blendır setini al.. birde mutlaka mükseri ayrı al. çünkü blendırdaki mikser sadece ayran ve onun gibi şeyler çırpacak kapasitede...

braun nun son cıkardı ürünü bilen alan var mı accaba?hamur yogurabiliyosun,çırpıyor,parçalıyor,dogruyor karıştırıyor,süper bişeye benziyo ama kullanmadığım için pek bi fikrim yok

bende set şeklinde alıcam inş.
ya philipsin ya braunun yada fakirin..
başka gri yada siyah marka yok.
ayrıca benden tavsiye kızlar watt ına bakın.. çırpma ve kesme kalitesi watt la ilişkii.

tefal blendır setini al.. birde mutlaka mükseri ayrı al. çünkü blendırdaki mikser sadece ayran ve onun gibi şeyler çırpacak kapasitede...

Bence de mikseri ayrı al arkadaşım. Ben rondo ve mikser King'ten almıştım. King mikserden çok memnunum Bambi el blenderi. Ama set halinde birşeyler almayı da düşünüyorum aslında.

valla canım ben ayrı ayrı aldım doğrayıcı resimdekiyle aynı bence set ii olmaz çırpıcısından şikayetçi olan falan çok bende en son ayrı alıyım dedim

images

Çok sevindim beğenenleri ve yorumları görüncee zemuszemus Braun için blenderda 1 numara diyorlar ama bende bunu çok şık olduğu için beğendim e buda Philips sonuçta. Çok araştırdım tek kötü noktasının rondo haznesinin kapağının yıkanmıyor olduğu yazıyordu. Gelecek yaza evleneceğim için garanti süreleri bitmesin diye elektrikli aletlerimi almayı erteliyorum ama blender setim kesinlikle bu olacak :)

Son düzenleme:
X