Çatlaklar Bonie Çatlak Kremi ve Selülit Giderici Doğum Çatlakları!!

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
zaten dikkatlisin:) unutma anlamında söyledim aslında:) inşallah iyi gelir sanada iyi gelişmeler yazarsın uçar alırım kremi:)

hmm güzel yorumları okudum da umarım bende de işe yarar ama şuanda alabilecek durumda değilim piyasadan kalkma gibi bişey söz konusu olur mu acaba 1-2 ay içinde? kaçırmak istemem de :)

bir de selülit giderici yazıyor başlıkta. selülitle ilgili gelişmesi olan var mı?

Yorumlar hiç iç açıcı değil..Ben almaktan vazgeçtim..Ayrıca çok pahalı..Bilmediğim bir ürüne o kadar çok para vermem ben. Çatlaklarımı sevmeye çalışırım daha iyi..

evet bazılarına olumsuz sonuç yapıyomus bunları duyunca insan vazgeçiyor.ben alırım benım şansıma bende de olumsuz sonuç yapar.:kızgın:bu yüzden bende vazgeçtim hem pahalı bu ürün hemde eczanedekiler bile adını bile bilmiyorlar arkadaşım sorduğunda biz eczacı olduğumuz halde bilmiyoruz falan demişler bu yüzden bende vazgeçtim.inşallah herkese iyi gelir ve herkesin çatlakları yok olura.s.

herkezde aynı sonuç olmayabilir bence bir antibiyotik kullanırken antibiyogram yapılıyor veya bir ilaç kullanırken o bünyeye yararlı olup olmayacağı düşünülüp tartılıyor veya cilt bakım ürünleride bazılarına sivilce vs yaparken bazılarında iyi netice veriyor bence bunu göz önüne almak gerek

bu gün kreme başlayalı 8 gün oldu. bence iyiye doğru gidiyor ama psikolojik olabilir mi diye de düşünmeden edemiyorum. henüz çok bariz ciddi bir fark yok ama benim çatlaklarımda 10 yıllık hatta belki daha fazla. hepinizin ümitle iyi bir şeyler yazmamı beklediğinizi biliyorum arkadaşlar ama çok ciddi bir fark olmadıkça da size umut vermek istemem. gelişmelweri aktarmaya devam edicem

bu arada ben çatlaklardan kurtulmaya çalışırken bugün yaptığım testle hamile olduğumu öğrendim. biraz tezat bir durum ama olsun. Anne olmak için çatlamaya razıyım. ayrıca krem işe yararsa nasılsa doğumdan sonra çatlaklardan nasıl kurtulacağımı da biliyorum. Bu haberide sizinle paylaşmak istedim. çooooooooook mutluyuuuuuuuuummmmmmmmm.:1hug:

Yaa Bende Kararsizim Kizlar Gerçekten Ii Sonuç Alan Varsa Yazsin O Kadar çok şey Denedimki Gene Hüsrana Uğramaktan Korkuyorum Benim Karnimda çatlak çok Var Doğum çatlaği Onlari Geçirsin Selülit Kraliçesi Gibi Gezmeyede Raziyim Yeterki çatlaklar Geçsin

arkadaşlar bugün kremde 12. günüm. ama çatlaklarımda hala çok belirgin bir değişiklik yok. az önce tekrar kremin satış sitesine girdim. 7 yıldan daha eski çatlaklar için en az altı haftalık kullanım öneriyorlar. benimkiler daha önce yazdığım gibi on yıllık filan. onun için bıkmadan usanmadan azimle devam ediyorum. bu arada kremin ne zaman biteceği ile ilgili sorularda oluşuyor kafalarda. benim bu gün ilk kutu bitti. yani 12. günde. ama benim sürdüğüm yüzey oldukça geniş. bacakların üst tarafı ve kalçalarıma sürüyorum. öyle çok az filanda değil çok yoğun sürdüm. bence iyi gitti bir kutu krem. ben bir haftada biter diye bekliyordum. bereketli çıktı.
:1hug:

Merhaba arkadaşlar;
KK'yı yeni yeni takip etmeye başladım. Bu ilk yorumumda diyebilirim :) Kazen arkadaşımız birçok bayanın muzdarip olduğu konuda burada bizlere yardımcı olmaya çalışırken, kim ne akla hizmet onu bu şekilde sorguluyor anlayabilmiş değilim. Konuya ilk girince bakıyorsun 22 sayfa mesaj var. Aaa demek ki bir sürü güzel şey yazıyorsun diyorsun ama bu 22 sayfa mesajın en az 15 i gereksiz insanların gereksiz polemikleriyle dolu.. Adam bas bas bağırmış ben satmıyorum ürünü sadece bilginiz olsun diye reklamını yapıcam diye. Üstelik ne olduğunu bilmediğiniz bir ürüne para vermek yerine bizzat kullanan insanların birincil ağzından yorumları duyup boşuna para vermemeniz için de yırtınmış adamcağız. Yazık gerçekten.. Kazen'e de, deneyimlerini paylaşan arkadaşlara da teşekkür etmek istiyorum, doğrusu beni de heveslendirdiniz.. Her ne kadar 80 YTL bana da fazla geliyor olsa da okuduğum güzel deneyimlerden sonra kesinlikle almaya karar verdim.. Kullanmaya başladığımda hala öğrenmek istediğiniz şeyler olursa bende seve seve etkilerini sizlerle paylaşabilirim.. Hepimize polemiksiz huzurlu paylaşımlar diliyorum :nazar:

Sedef arkadaşımızdı yanılmıyorsam bebek beklediğini yazmıştı. Tebrik etmiştik ben dahil bir kaç kişi. O mesajlarımız silinmiş..Konu da dağılmamıştı oysaki. Saçma bi site yönetimi var burda kusura bakmayın...Bu mesajımda silinecek nasıl olsa..Ben forumu daha fazla takip etmeyi yazı yazmayı falan düşünmüyorum. Zaten çatlak gibi tamamen kadınları ilgilendiren bir konuyla ilgili başlığın bir bay tarafından yönetilmesi böyle garip sonuçlar doğruyor kanımca..Gidin eczanenizle,doktorunuza.., bu ürünün satış yetkilileriye falan görüşün olmazsa..Burası ticarethaneye dönüştü gibi...Hayırlı olsun demek bile yasak baksanıza...Kalan bayanlara şayet başarabilirslerse iyi sohbetler...Kazen arkadaş sinirlendiği zaman baya bir sert çıkışlar yapabiliyor burada. Umarım yokluğumda yorumlarıma karşı saygı çerçevesi içinde yazışmalar olur..Ya da eleştiriye açık olmak felsefesinden hareketle bir görüş olarak değerlendirilir sadece..Umarım ikincisi olur..Hoşçakalın bayanlar..

buranın ticareti sizi neden ilgilendiriyor ve nereye gittiği hk fikriniz bu bir ikincisi madem bayanlara özel siz neden burdasınız ve buraya alternatif bir krem satmaya gelmiş olabilirmisiniz
bişey daha meyve veren ağacı taşlıyor olabilirmisiniz

ayrıca tebrikle alakalı bir mesajada rastlamadım tarafınızdan yapılan

Silindi diyorum yazdığımı iyi okuyun. Ben avukatım ve ticaretle uğraşmam yasak ama bunu bilmenizi beklemiyorum tabi. Ne bu saldırı onu da anlamış değilim...Sizi uyarıyorum saygı çerçevesini aşmayın..

Ayrıca polemiğe girmek gibi bir tarzım hiç olmadı.Bu da son cevabımdır zaten. Ama yazdıklarınız her ihtimale karşı takip edicem. Bilginize..

Sedef arkadaşımızdı yanılmıyorsam bebek beklediğini yazmıştı. Tebrik etmiştik ben dahil bir kaç kişi. O mesajlarımız silinmiş..Konu da dağılmamıştı oysaki.

Evet tebrik mesajları konu ile alakası olmadığı için burdan kaldırıldı. Konunun dağılmadığı sizin fikriniz. Biz konununun dağıldığını düşündük ve kaldırdık.

Saçma bi site yönetimi var burda kusura bakmayın...

Sizi uyarıyorum saygı çerçevesini aşmayın..

Bende sizi uyarıyorum. sizde lütfen saygı çerçevesini aşmayın Avukat Hanım. Eğer site yönetimini saçma buluyorsanız girmez ve hatta takip etmezsiniz olur biter

Bu mesajımda silinecek nasıl olsa..Ben forumu daha fazla takip etmeyi yazı yazmayı falan düşünmüyorum. Zaten çatlak gibi tamamen kadınları ilgilendiren bir konuyla ilgili başlığın bir bay tarafından yönetilmesi böyle garip sonuçlar doğruyor kanımca..

Bakın bu mesajınızın silinmesini istemiyorsanız bunu uygun yere yazabilirsiniz. Mesela protesto köşesine yazabilirsiniz. Yazdığınız cümlelerin bu ürün ile hiç bir alakası yoktur. Madem avukatsınız anlayışınızın kuvvetli olacağını umuyorum. Bu sitede sadece bu bölüm değil sitenin tamamı bir erkeğe aittir. Size göre bu garip sonuçlar doğuruyor olabilir. Takip etme zorunluluğunuz yoktur. Bu site türkiyede en çok ziyaret edilen kadın sitelerinden bitanesidir. Ama size hitap etmiyor olabilir.

Gidin eczanenizle,doktorunuza.., bu ürünün satış yetkilileriye falan görüşün olmazsa..

Bizde bunu söyledik forumu takip ettiyseniz eğer bu bölüm içinde yapılan reklamlarda ve üyelerimiz kişi isimleriyle beraber firma yetkililerinin isimlerini ve firma adresini (Selay Kimya) vermişlerdir.

Burası ticarethaneye dönüştü gibi...

:) Avukat Hanım burası bir ticarethane zaten. Buradan 3 üyemize ürünü bedelsiz göndermemizin amacı promosyondur ve bir pazarlama stratejisidir. Ürünü kendi yakın çevremizden kullananlarda olduğu ve memnun kaldıkları için ürüne güvendik ve gönderdiğimiz üyelerimizde olumlu sonuç vereceğini düşündük. ve Böyle bir pazarlama stratejisi uyguladık. Bu ürünleri bedelsiz veren ve bu bölüme sponsor olan firma bizzat bu ürünü türkiyede imal eden Selay Kimyadır. Sadece bu bölüm için değil. Sİteyi dikkatlice incelerseniz. Sitede belirli yerlerde reklam alanları olduğunu, hatta bazı bölümlere başka firmaların sponsor olduğunu göreceksiniz. Bu sitenin giderleri olacağını bildiğinizi umuyorum.

Hayırlı olsun demek bile yasak baksanıza...Kalan bayanlara şayet başarabilirslerse iyi sohbetler...Kazen arkadaş sinirlendiği zaman baya bir sert çıkışlar yapabiliyor burada. Umarım yokluğumda yorumlarıma karşı saygı çerçevesi içinde yazışmalar olur..Ya da eleştiriye açık olmak felsefesinden hareketle bir görüş olarak değerlendirilir sadece..Umarım ikincisi olur..Hoşçakalın bayanlar..

Bakın iyi bir avukatmısınız bilmiyorum fakat bildiğim birşey varki anlama güçlüğü çekiyorsunuz. Burda hayırlı olsun demek yasak değil. Yeri burası değil o kadar. Hatta bu yazmış olduğunuz yazının da yeri burası değil. Siz okuduktan sonra bu yazıda silinecektir. Kazen arkadaşın sinirlenmesine gelince. Bir atasözümüz var "Cahile söz anlatmak deveye hendek atlatmaktan güçtür". Sizin yokluğunuzda veya varlığınızda size saygı çerçevesi dışında yaklaşan bir üye ve ya bir yönetici olursa lütfen bize bildirin biz gerekeni yaparız. Siz saygı çerçevesini aşmayın yeterki.
Güle Güle.

Ayrıca eğitimli birisi olarak, site kuralları çerçevesinde yazılarınızı uygun yere, bölüme yazmanız aksi taktirde silineceğini anlamanızı istiyorum.

Ticarethane tanımlamam da yanılmadığımı göstediğiniz için teşekkür edirim..Güle güle demenizde ince bir davranış..Melseğimde oldukça iyiyimdir tecrübe emezsiniz umarım..Çalışma hayatınızda bol kazançlar diliyorum..Hoşçakalın

Ticarethane tanımlamam da yanılmadığımı göstediğiniz için teşekkür edirim..Güle güle demenizde ince bir davranış..Melseğimde oldukça iyiyimdir tecrübe emezsiniz umarım..Çalışma hayatınızda bol kazançlar diliyorum..Hoşçakalın

Madem avukatsınız sizden bir ricam olacak. Sitenin avukatı olun lakin ücret ödememiz söz konusu değil danışmanlık yapın yeterli. Avukat bölümü var nedense sizi orada göremedim 300-400 tane soru birikti. Tabi tamamen gönüllü olacak bu hizmet buyrun hodri meydan ? Madem çok iyisiniz ne kadar iyisiniz görelim.

Not : konu içeriğinden saptığından diğer üyelerden özür dilerim.

arkadaşlar bu polemiğe ben neden oldum sanırım. herkesten özür dilerim. hamile olduğumu buraya yazmamalıydım. buna uygun başka bölümler var. ancak ben bu kremi kullanıp deneyimlerimi sizinle paylaşıyorum. ve buna tezat olan başka bir durumla karşılaştım. hamile olduğumu öğrendim. her ne kadar yeri burası değilse de burada yazıp sizinle paylaşmak istedim. tekrar herkesten özür dilerim. bu da konuyu dağıtan bir mesaj bilyorum ama nasılsa silinecek mesajlar birikmiş. Bu da onlarla beraber silinir.

X