Çatlaklar Bonie Çatlak Kremi ve Selülit Giderici Doğum Çatlakları!!

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
Merhaba Yok Yok silinmeyecek sen sevincini paylaştın seni özel mesajdan kutlayabilirlerdi zira senin yazın konuyla ilişkiliydi.
İlgili firmanın reklam süresi dolduğundan Bonie Krem hakkında bu başlıkta artık yazmayacağım...
dilediğiniz gibi yazışmalara devam edebilirsiniz...
benden pes...

Gölü Canavarı,
Eski 67 Yeni 78

yani iş bitti dostluk ta bitti.bari bunu açık açık yazmasaydın. sana yeni maceralarında başarılar ama unutmaki aklın yolu herzaman heryerde birdir.hadiii sana bye

Kizlar Merhaba Ben Bu Kremden Bugün 2 Kutu Aldim Hemde Kargo Dahil 115 Ytl Düşünen Varsa Aldiğim Sitenin Ismini Verebilirim O Kadar çok Araştirdimki Ama Uygun Fiyata Buldum Gitti Giyordada 55 Ytl Ama Ben Başka Siteden Aldim

hangi siteden aldığını ben öğrenmek isterim benimki bitmek üzere nereye baksam 80 ytl

sedefciğim ; sen sevincini bizimle paylaştın bizde tebrik ettik bunda bukadar büyütülcek ne var ben hala anlamış değilim:sm_confused::sm_confused::sm_confused:

sen üzme tatlı canını a.s. :1hug:

Bu Krem Çatlakları Gidermemiş Bence ..Kafadaki Çatlakları Ortaya Çıkarmış :)

sonuç iyi olsaydı mutlaka yazılırdı.. bence faydası yok kremin.. konu bu kadar dağıldığına göre

hayır da benim anlamadığım kullanmaya başlayanlar ilk günlerde hevesli hevesli anlatıyolardı, madem krem bu kadar iyi sonraki günlerde daha iyi sonuç göstermesi lazım neden kimse o iyi sonuçları yazmıyo? sonuç iyiyse tabi

Arkadaşlar Ben Kullanmamya Başlayali Daha 1 Hafta Oldu Sanki Ii Gelecekmiş Gibi Karnima Sürüyorum çatlaklarda Sanki Bir Değişiklik Var Yani Okadar Derin Değiller Sankii Ama Kesin Bişey Söyleyemem Daha 1 Hafta Oldu Ama Kullandikça Yazicam Benim Karnimdaki çatlaklar çok Olduğu Için Bana 1 Kutu 15 Gün Falan Gidecek Sanirim.gene Ii Bereketli çikti Bikini Bölgesi Ve Gögüslerimin üstünede Azicik Sürüyorum.ama Kesin Birşey Söylemek Için çok Erken.kullandikça Gelişmeleri Aktaricam Biliyorum Içinizde Güvensizlik Var çünkü Hangi Kapiyi çalsak çatlağin Tedavisi Olmadiği Cevabiyla Geri Döndük Bende Sizler Gibi ümütsiz Başladim Bu Işe Inşallah Ii Gelir Ve Size Buradan Güzel Cevaplar Veririm.birdahaki Hafta Görüşmek üzere (

Arkadaşlar,

Çatlak kremi ile ilgili günlerce yazıldı, tartışıldı ama sonuç nedir ben pek kavrayamadım. sengözlerimebaksanabDaha doğrusu net bir sonuç yazan görmedim.
Faydası var mı yok mu ? Evet mi, hayır mı ? Kullanalım mı, kullanmayalım mı ???!!! kafamçokkarıştı.

Sakın "sen bilirsin", "ister kullan, ister kullanma" gibi tavsiyelerde bulunmayın. Madem buraya yazıldı ve bu kadar tartışmaya neden oldu, bu kadar gürültünün kopmasına değecek bir ürün mü bilmek en doğal hakkımız ve ben bilmek istiyorum. Aydınlatacak biri var mı:uhm:
baştan beri yazıyorum yorumumu ben,,kullanmaya başladıgım ilk haftadan itibaren yazdım ,sonuç mükemmel oldu ...7senelik olan dogum çatlaklarımı yok etmeye yardımcı oldu ,benimle kullanmaya başlayan arkadaşlarımda benımle hemfikirler .ben yararını gördüm herlkese tavsiye ederim.

Kizlar Bu Gün Kremi Kullanmaya Başlayali 10 Gün Oldu Düzenli Olaraka Kullaniyorum Ama Benim çatlaklarim çok Derin Ama şekillerinde Değişiklikler Olmaya Başladi Sanki.tam Kesin Bişey Söyleyebilmek Için 1 Ayi Doldurmam Lazim Ama Derinlikler Kayboldu Yani Dokunduğumda Sanki çok Fazla Pürüz Hissetmiyor Gibiyim Size Tekrar Buradan Yazip Gelişmeleri Bildiricem Tekrar Diyorum Bu Kremi Alirken çok Hevesli Değildim.ama Sanki Beni Mahçup Edecekmiş Gibi Duruyo Ama Bunu Görebilmek Için 1 Ay Beklemek Lazim

Benim kayınvalidem aldı, yaklaşık iki haftadır kullanıyor. Birazcık düzelme söz konusu oldu dedi.

valla arkadaşlar kesin bir sonuç almadım ama sanki ii gibi diyorum yada psikolojik olarak iyi gözüküyorlar bilemem. şu 1 ay bir dolsun benim karnımdada çok var o yüzden 10 günde 1 kutu bitti benim ikinci kutuya başladım.İnşallah ii gelirde param ziyan olmaz ne diyeyim.ama ii gelmezse kesinlikle dobra dobra yazıcam ama hiç negatif düşünmak istemiyorum inşallah kurtuluruz hepimiz.Birde ben mecit efendinin yosun özlü selilüt sabununuda kullanıyorum oda doğum çatlaklarına falan ii geliyormuş bütün doğal ürünler satan yerlerde var fiyatı 3,5 ytl zaten bu krem olmazsa alizadenin ürettiği bir çatlak kremi var aktar kesin işe yarıyor dedi hemde fiyatı 15 ytl onuda deniyeceğim ama gerek kalmaz inşallah

kızlar bu bonieyi bende denemek istiyorum. ama catlakbakimi.com açılmıyor. sahte ürünlerinde piyasada gezdiğini okudum yorumlarda. nerden alayım sizce?varmı bi tavsiyesi olan??buna ihtiyacım var?nolur yardımcın olun:sm_confused::uhm::çok üzgünüm:

SELAM bende aranıza yenı katıldım. özellikle bonie ile ilgili forumun kapısını calmaktan bıktım yavv. Bu kremi kullananların ruhuna fatıha okuyalım bari.:) Yada hayatta olanlardan bırı çıksın BONİE BİR İŞE YARAMIYOR! desın. bende çaresi yokmuş deyip aglayayım :KK43: Kremi kullanan arkadşlardan bir cevap beklıyorum herkese İyi Günler

Arkadaşlar 2.kutuyu bitirdim pek bi işe yaramadı benim çatlaklar sabit. Sadece birazcık görünümünü hafifletiyo, yada ben boşa giden parama üzülmemek için kendimi teselli ediyorum. Sanırım lazer tek çözüm hiçbir kozmetik ürünününde tamamen geçireceğine inanmıyorum bu saatten sonra. Ama benim boşa verecek param var kendi deneyimim olsun diyenler buyursun alsın.İYİ GÜNLERR

teşekür ederim caviş cevap için. İşe yaramamış olmasına üzüldüm:KK43:

oglun pek tatlı maşallah allah analı babalı buyutursun inşallah ..iyi günler.

sağol canım benim az paralar ödenmiyo para biryere umut bağlıyosun ve sonuç gene negatif oyüzden daha kremi ilk aldığım günden birkaçgün sonra kullanıp bilgi vereceğimi yazmıştım ben 2 kutu bitirdim işe yaramadı sadece sanki görünümü silikleşti ama çok hafif gene gözle bariz bir şekilde gözüküyorlar bu kremi kesin çözüm diye satıyorlar satış temsilcileri hani kesin çözüm ????? Almadan önce aradım iki kutuda kesin geçer dediler iki kutu bitti hala hiç bir sonuç alamdım arasam hatlarını eminim bir sürü mazeret uyduracaklar ve geçmesi için birkaç kutu daha almamı tavsiye edecekler nede olsa eczacıların bile kodlayarak söylememizi istediği hayatlarında ilk kez duyduklarını söyledikleri bonie krem için çalışıp çabalıyoruz harıl harıl

X