Bos gebelik nedeni ????? MTHFR A1298C geninde heterozigot mutasyon????????

filema

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2014
12
0
Kizlar merhaba. lutfen yardim edermisiniz. 2 kez bos gebelik yasadim, 2. gebeligim 2 hafta once kurtajla sonlandirildi malesef. :KK50: Trombofili paneli diye bir test yapildi, sonuc MTHFR A1298C geninde heterozigot mutasyon. genetik testte yapildi amma sonuc ay sonunda belli olacak. dostoruma o zaman gidecegim. sizden ogrenmek istediyim bu sonuc kan pihtilasmasimi demek?? kimin bu test sonucu boyle oldu??? ne yapildi???

Merhaba canım
kan pıhtılaşması benim bildiğim kadarıyla, anneden bebeğe giden kan yolunda bir pıhtılaşma olup temiz kanın bebeğe ulaşmasını engelliyor.
bende geçen hafta 8 haftalık bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj oldum. pataloji sonucunu bekliyorum daha gelmedi.
doktorum kan pıhtılaşması testlerini istersem yaptırabileceğimi söyledi. Üniversite hastanelerinde yapılıyormuş. Testlerin isimlerini yazdı pazartesi gideceğim kısmetse..

sende üniversite hastanelerine başvurabilirsin. Üniversite hastaneleri kesinlikle daha net sonuçlar verecektir..

geçmiş olsun.

Kizlar merhaba. lutfen yardim edermisiniz. 2 kez bos gebelik yasadim, 2. gebeligim 2 hafta once kurtajla sonlandirildi malesef. :KK50: Trombofili paneli diye bir test yapildi, sonuc MTHFR A1298C geninde heterozigot mutasyon. genetik testte yapildi amma sonuc ay sonunda belli olacak. dostoruma o zaman gidecegim. sizden ogrenmek istediyim bu sonuc kan pihtilasmasimi demek?? kimin bu test sonucu boyle oldu??? ne yapildi???

Merhaba. Benim 39+5 gunluk bir olu dogumum 9 haftalik kalbi durdugu icin kurtajim bir de kimyasal gebeligim var. Simdi bana da test yapildi ve MTHFR A1298C heterozigot cikti. Ben de persembe gidecegim doktora. Fakat sizin zaman gecmis uzerinden. Nasil bir yol izliyorsunuz. Benim test yorumunda bu degisikligim bircokklarinda olup klinik bulgu vermemektedir yazio. Neler oluyor?

X