Boş gebelik nedeniyle kürtaj olunca...

sağol esteryacım pzts. dr. gittim 1 tane yumoşum var elinden öper 10. gün 18mm .rahim kalınlaşmış kendini hazırlamış bu ay olabilirsin hamiş dedi bana pazar günü maça gitti yapmadım bende erken yumurtluyorum günüm geçmiştir dedim ama pzts den itibaren hergün çalışın dedi artık hasta olmazsam iyi çimmekten :jeyyar:-tatlicadiarzu-adam perişan halde hem maç gel bide evde maç kötükedihüso

walla bende denemeye basladıgımda cok cekmisti benden benim gariban.
haftada 3 defa spora gidiyor antremanı var .. donuste evde antreman baya bi telef olmustu :)
istedigin oldu artık ugrasmazsın benle diyor simdi :) :) :)

esteryacım canım benim ya
inş. geç döllenmedir cnm benim
biliyorum beklemenin ne kadar zor olduğunu
allahım sabır versin sana

Selam kızlar....

DıleĞım nasılsın canım...

Sınem cım sen napıyon demek kocıŞın ıfadesını aldın.....

Esterya ınŞallah geÇ dÖllenmedırde hayırlısı ıle ....

Benımde canım sıkılıyo ya ıŞlerım Çok gıremıyom buraya okuyup Çıkıyorum ÇoĞu kez...

Dırım e bakayım dedım.. Yıne tutmuŞ sancıları .. ılacın dozunu artırmıŞlar...

Allah yardımcısı olsun ınŞallah.... Bebeklerı az daha dayansa keŞke....

slm incim dileğin nasılsınız canlarım inş. bebekleri sağsağlim kucağına alır dırımkızı allah hayırlısını versin canım ben çıkıyorum görüşürüz öptm kocaman görüşmek dileğiyle byeeee sizi özlüyorum yaa ben

yaprakcığım ilacın ismi gold lanolin göğüs ucu kremi
ufak sarı bir ilac
bende gün asırı sürüyorum şimdilik

aa bak ben bilmiyorumdum 30. haftalarda tekrara doppler bakıldığını ama çok faydalı bişeymiş gerçekten de .anne ile bebek arasında kan alışverişini görüyor sorun varsa tespit ediyor .preemlekksi varmış o nu da tespit ediyormuş .
ee buarada prensese ne isim koyacaksınız eşin düşünecekti karar verdi mi ?

sinem canım seninkinin dün yine mi macı vardı hay Allahım ne dyieceğimi bilemyiorum maçtan sonra yapsaydınız bari sizde

esteryacım gebelik kesesi günde 1,1 mm büyür tatım ana yine de dr bebek görünüyor gibi demiş bekleyin bakalım

ilsum merak etme :jeyyar:maçtan sonra evde bide ben maç yaptırdım kaydirigubbakcemile her tarafım ağrıyo falan dedi ama yemezler cokacimcoook gitmeseydin o zaman bu hafta fullll :jeyyar: çalışacaz sıkıysa gitsin maça kendi için zor olur benim için hava hoş artık sinirlenmicem ilsum sen nasılsın bebiş nasıl

canım umarım herşey yolundadır minik meleğini görürsün bize sonucu yazmayı unutma esterya merak ederiz sağlıklı olarak görürsün inş. canım allah hayırlısını versin

cimbomlum ilsu incim nerdesiniz benim denetim var saat 10 da giremicem girdiğimde burda olursanız görüşürüz canlarım esterya sende güzel haberlerle dönersin inş.

Kizlar,

Bugun doktora gittim. keselerimde hicbir gelisme yok :KK43:

bir kac gun daha bekleyip operasyona alacaklar, fetus gelisimi yok.

Aranizda bos gebelik gecirip sonra tekrar hamile kalabilen varmi?

Kac ay sonra?

X