boşanma sancıları

Maaşla ev çocuk kreş nasrafına nasıl yetiştiniz?ekonomik kaygı şu an her şeyin üstünde bende malesef her şey çok yükseldi standartlarımız epey düştü ve kaygı duyuyorum.
bende çok zorlandım hala da zorlanıyorum ekonomi kötü ve para hiçbirşeye yetmiyor ne yazıkki. standartlarımız bizim de öyle düşük ama yani yapacak birşey yok kızımı o adamla büyümekten kurtarmak istedim ve pişmanlık da duymuyorum. 3 senedir zorlansam da çok şükür eksiği olmadı çocuğumun Allah bir şekilde yardım ediyor bence.

bu durumu birebir yaşamış ve çok zorluklar çekmiş biri olarak fikrimi söylemek istiyorum. zor günler geçirdim 2 yaş çocukla boşandım ve işe başladım bende özel sektörde çalıştım. aldığım maaş düşüktü ev tutup çocuğumla bir düzen kurdumç nafaka kreşe gidiyordu. ama buna rağmen barışmak istemedim çünkü eğer düzgün bir insan olsaydı düzgün br evlilik olsaydı o raddeye gelmezdik. bence siz de barışmak yerine durumunuzu iyileştirmeyi düşünmeniz gerekiyor. nafaka ödemiyor mu?
nafaka bağlanmadı.ilk duruşma yakın zamanda orada talep edeceğiz. nafaka ev tahsisi hiç bir şey yok şu an.

Merhaba,ilk duruşma oldu çocuklar ve ben dahil 15000₺ nafaka bağlandı.karşı taraf çocukların tüm ihtiyaçlarını karşıladığını dile getirdi.(lüks ve zorunlu ihtiyaçlar)
Ben de market listesinin yarısını alıyor ve faturaları ödemişti bugüne dek dedim.

Çocukların padagog görüşmesi gerçekleşti sadece 5 dk sürdü.öncesinde uzman benimle 20 dk konustu.

Çocukların velayetini veya görüşme talebi hiç yok. Zoraki haftanın 2 günü okuldan evin kapısına bırakıyor.. teması hiç yok..

bugüne kadar nafaka ödemedi icraya verdil süreç nasıl işler? Tecrübe eden oldu mu?

X