Boşanma Sonrası Erkek Psikolojisi

24 bende ): cok zor bir durum ayni yatagi paylastigin kocan baskasina gidiyor seni hayal kirikligina ugratiyor deli kelimesini bile kullanmayan adam etmedigi hakaretler kalmadi bana
Aynn öyle gün gelir hesap döner derler Allah büyük napalm kader diyip görücez ne oluyor .
Geçmeyen ne var ki şu Dünyada .
Zaman her yarayı kapatır .

Bizde 3 ay ayri kaldik bosanmadk ama cidden sancili donemler bi suru hakaret kavga etmistik tlf o zamanlar yipratmistik iyice birbirimizi sonra bana birileri istek falan atmis nasil kiskandi bu sana kimse daha bosanmadan istek atamaz falan adam delirmis sonra son kez konusalim die yemege gitmistik ben bosanma taraftari degilim demisti pskolojisi bozulms kendini hobilerine vermis yine hakkini yiyemem kimseyle gorusmemis konusmamis cinsel manada bile demem o ki pskolojm bozulmstu dedi sizin esinizde bi boslukta su an insaallh sizde barisirsinz.

Bizde 3 ay ayri kaldik bosanmadk ama cidden sancili donemler bi suru hakaret kavga etmistik tlf o zamanlar yipratmistik iyice birbirimizi sonra bana birileri istek falan atmis nasil kiskandi bu sana kimse daha bosanmadan istek atamaz falan adam delirmis sonra son kez konusalim die yemege gitmistik ben bosanma taraftari degilim demisti pskolojisi bozulms kendini hobilerine vermis yine hakkini yiyemem kimseyle gorusmemis konusmamis cinsel manada bile demem o ki pskolojm bozulmstu dedi sizin esinizde bi boslukta su an insaallh sizde barisirsinz.
Konu cok eski, hortlatilmis.

H Hiisaarr ve W woller yeni konular acarsaniz, daha cok yardimci olan cikar. Cogu kisi bu basligin 2011 den kaldigini farkedip okumuyordur bile.

Bence cogu tasmasi cikarilmis it gibi oluyolardir..gene kadinlara dusuyor oturup dusunmek.. yok dusunuyomudur pismanmidir vs vs

Butun yazdıklarınızı okudum A dan Z ye tıpatıp benım gibisiniz benım yasadık larımın aynısını yazıyorsunuz bıan ben mi yazdım bu yazıyı acaba diye suphelenmedm degıl. Pekı sonuc ne esınız size döndumu.. Bu arada burcunuz ne

X