Boşanma sürecinde ve yeni boşanmış kadınlar toplanalım.😊

bence de . benim de ihtiyacım oalan bu. nasıl atlatılacak
Geçmiş olsun hepimize.
Yani ben şu aralar evlilik hayatını sevdiğimi farkediyorum çünkü benim sorunum evlilikle değil karşımdaki kişiyleydi. İşim gücüm var çok şükür ailem de arkamda. İnşallah Allah karşımıza iyi insanlar çıkarır.

masıl başediyorsunuz. o zor duyguyla.anılar acabalar kaygılar cocuk yeni süreç vs.
Eee anılar aklına geliyorsa seviyorsun demektir hâlâ.insan içinde hiç sevgi kalmayan, anlaşamadıgı birinden boşanırken neden bu kadar fena olur anlayamıyorum doğrusu.hani yuvan yıkılıyor üzülürsün de o adamla ilgili anılar falan aklına geliyorsa hiç normal değil bence.bu arada tek kalpsiz benim bu arada sitede.o kadar uzun çok sevdiğim ilişkiler yaşadım ama 2 güne amannn dedim gitti.
Bu ne abartıdır arkadaşlar sanki evladınız falan öldü.alt tarafı anlaşamadıgınız yeterince sevdiğinizi düşünmediğiniz birinden ayrılıyorsunuz.güzel birşey hatta bu ? Nedir ya nasıp atlattınız, nasıl hayata tutundunuz falan.bir garipsiniz valla.

Çocugum var .. iyiki var bir daha evlenmek zorunda kalmam en azından ama benim şansımdan mı bilmem bugün avukatım öldü martta duruşmam var sıcagı sıcagına ofisi aramadım napacagım kı şimdi

Eee anılar aklına geliyorsa seviyorsun demektir hâlâ.insan içinde hiç sevgi kalmayan, anlaşamadıgı birinden boşanırken neden bu kadar fena olur anlayamıyorum doğrusu.hani yuvan yıkılıyor üzülürsün de o adamla ilgili anılar falan aklına geliyorsa hiç normal değil bence.bu arada tek kalpsiz benim bu arada sitede.o kadar uzun çok sevdiğim ilişkiler yaşadım ama 2 güne amannn dedim gitti.
Bu ne abartıdır arkadaşlar sanki evladınız falan öldü.alt tarafı anlaşamadıgınız yeterince sevdiğinizi düşünmediğiniz birinden ayrılıyorsunuz.güzel birşey hatta bu ? Nedir ya nasıp atlattınız, nasıl hayata tutundunuz falan.bir garipsiniz valla.
Ben de aynne sizin gbi düşünüyorummm

Boşanma olayı bir nevi ölüm gibidir, yas evresi olur önce, o evrede yasınızı tutmazsanız zorlanırsınız gibi bir yazı okudum bir yerde. Bende hiç o yas evresi olmadı arkadaşlar. Adam evden gittiğinden beri (3 buçuk aydır) o kadar huzurluyum ki... İnanın sadece bir kez ağladım, neden böyle oldu, ne hayaller kurmuştuk filan diye. Onun dışında hiç ağlamadım. Üzülemiyorum. Evden onun eşyalarını topluyorum, kolilere koyuyorum, almaya gelirse hemen alıp gitsin diye, inanın bir gram üzüntü hissetmiyorum. Duygularım mı köreldi, normal mi bu durum?
bu evreyi iyi bilirim bu hissizleşme evresi nötrleşmişssin eski eşine karşı aslında bu çok güzel birsey senın acından buda dogru karar verdiğinin kanıtı tebrik ederim

X