Boşanmalı mıyım kararsız ve cesaretsizim

zehirzeh

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2024
35
8
2 yıldır evliyiz 23 yaşındayım esim 29 meshep ve kultur farklılıklarımiz var biz hic sorun etmedik evlendik hic para pul istemedim cok esya vs istemedim her seye maddi olarak destek oldum bekarlik borclarini kapattım işim var evim var gücüm yerinde ailem destekcim eşim sürekli telefon oyunu oynuyor hic konusmuyoruz bir sey paylasmıyoruz tek onemsedigi şey genellikle seks yapmak sürekli kavga ediyoruz ona hiç bir sey demezsem iyiyiz ama bi sey yapmasını isteyim hemen bi surat hemen bi tavırlar tartıstıgımız zaman bana vuruyor itip kakoyor bende ona hakaret edip karsılık veriyorum ona kavga esnasında onu bosayacağimi söyledim evden gitmek istedim kapıyı kilitledi yarın bosanınca istedigini yaparsın dedi sözde beni çok seviyor fakat hic bir sevgi göstergesi göremiyorum bir kedim var o bile daha cok ssvdigini belli ediyor asla bir supriz hediye jest guzel soz vsde yapmaz nisanliyken sevgiliyken ev isi yapar supriz yapardi beni kandirdi svlendik yardim etmez her isi ben yaparim surekli oyun oynar bir sey konusmayiz etmsyiz hep onun istedigi gibi sekillenip gidiyor beni ablamin esinden bile kiskaniyor ablam ona sarilmiyormus benneden ona sarkliyormusum felan ne yapmam lazim boşanmalı mıyım imkanim vsr ama cesaret edemiyorum

Yeterli evet ailemde arkadaslarimda bunun farkinda hepsi arkamda psikolojikmen cok etkilendim 2 yilda eski nesemi enerjimi hep aldi ama artik aliskanliktanmi onun bu narsist kisiligi beni ona bagimlimi etti bilmiyorum ama cesaret edemiyorum isim var evim param ailem herseyim var ama ayrilmaya cesaret edip hadi omzala su evragi diyemiyorum

Yeterli evet ailemde arkadaslarimda bunun farkinda hepsi arkamda psikolojikmen cok etkilendim 2 yilda eski nesemi enerjimi hep aldi ama artik aliskanliktanmi onun bu narsist kisiligi beni ona bagimlimi etti bilmiyorum ama cesaret edemiyorum isim var evim param ailem herseyim var ama ayrilmaya cesaret edip hadi omzala su evragi diyemiyorum
aslında ne kadar şanslısınız. Sizin kadar şanslı olmayıp da cesur olan bir sürü kadın var. Sevilmiyorsunuz saygı görmüyorsunuz ve şiddetin dozu gün geçtikçe artacak. Üstelik çocuk da yok. Siz bilirsiniz yani.

2 yıldır evliyiz 23 yaşındayım esim 29 meshep ve kultur farklılıklarımiz var biz hic sorun etmedik evlendik hic para pul istemedim cok esya vs istemedim her seye maddi olarak destek oldum bekarlik borclarini kapattım işim var evim var gücüm yerinde ailem destekcim eşim sürekli telefon oyunu oynuyor hic konusmuyoruz bir sey paylasmıyoruz tek onemsedigi şey genellikle seks yapmak sürekli kavga ediyoruz ona hiç bir sey demezsem iyiyiz ama bi sey yapmasını isteyim hemen bi surat hemen bi tavırlar tartıstıgımız zaman bana vuruyor itip kakoyor bende ona hakaret edip karsılık veriyorum ona kavga esnasında onu bosayacağimi söyledim evden gitmek istedim kapıyı kilitledi yarın bosanınca istedigini yaparsın dedi sözde beni çok seviyor fakat hic bir sevgi göstergesi göremiyorum bir kedim var o bile daha cok ssvdigini belli ediyor asla bir supriz hediye jest guzel soz vsde yapmaz nisanliyken sevgiliyken ev isi yapar supriz yapardi beni kandirdi svlendik yardim etmez her isi ben yaparim surekli oyun oynar bir sey konusmayiz etmsyiz hep onun istedigi gibi sekillenip gidiyor beni ablamin esinden bile kiskaniyor ablam ona sarilmiyormus benneden ona sarkliyormusum felan ne yapmam lazim boşanmalı mıyım imkanim vsr ama cesaret edemiyorum

Boşanma sebebi için illa darp ve aldatma olmak zorunda değil. Siz evlilik için bir ömür katlanamam bu tavırlara diyorsanız iş bitmiştir. Bu kararı verecek olan sizsiniz. Boşanma sürecini öncesi ve sonrasını güzelce düşünüp ona göre karar verin. Hakkınızda hayırlısı olsun🌸

Ki benim annem daha once bu degersizlige aldatilmalara siddetlere dayanamayip babamdan ayrilmis bi kadin suan tekrar evlendi ve mutlu sukur aslında degersizlestirilmek köreltilmek bile dediginiz gibi en buyuk sebeplerden biri ve bu gun gectikce hep devam edecek esim biraz psikolojik sorunlu gibi bugun godip evragi onune koysam imzala desem bana bu olaydan once bunu nerden yazdirdin nerden buldun sen boyle hesaplari yapmissin zaten sen halledersin hep boyle seyler diyor hani sanki onca sey yasanmamis bana vurmamis birbirimize hakaret etmemisiz gibi herseyin yasanip bitmesini istiyor galiba babasina daha once bosanacagomiz dedigimizde babasi sen benim.icin botersin dedi esime ona ragmen hala gonlumu almak ve degismek icin hicbor sey yapmiyor

Bu evlilik mi şimdi?
Güya evet evlilik o oyun oynar ben ise giderim hemek camasir bulasip misafir agirlarim o yer iser seks uyur ise gider sohbet yok ben demeden bir yere gezmeye gittigimiz yok bayramda hep onun memleketine gidiyoruz bi bardak su istesem yarım saat sonra getirir bazen getirmez bile bi kez sadece hamileyken cok iyi davranmisti sadece onun nufusu tureyecek diye iyi davranmisti ve allah iste nasip etmiycek 9.ayda kurtaj olmustum ve cok korktum ayni seyelri yasamaktan beni cocuk istemiyorum diye sucluyor simdide sanki o ameliyata girmişte icinde bi seyler kazimislar gibi bu hakkida hep ben verdim.keske kendimi bu kadar degersizlestirmeseydim

Mutlu olsan buraya konu açmazdın her gün acı çekeceğine bir gün çek ayrıl bitsin.
Böyle senelerce çekersin diğer türlü 1-2 ay sonra unutur gidersin.
Genceciksin seni sevecek el üstünde tutacak bir sürü insan var. bununla borç ödeyeceğine gez toz çocuk için de korun lütfen

Mutlu olsan buraya konu açmazdın her gün acı çekeceğine bir gün çek ayrıl bitsin.
Böyle senelerce çekersin diğer türlü 1-2 ay sonra unutur gidersin.
Genceciksin seni sevecek el üstünde tutacak bir sürü insan var. bununla borç ödeyeceğine gez toz çocuk için de korun lütfen
Peki biz şimdi küsüz konusmuyoruz pazar gununden bu yana o hic birsey yok gibi dun sirnasmaha calisti izin vermedim ben anlaşmalı bosanma dilekcesini yazdım is yerinde o evragi nasil vermeli onunla nasil.konusmaliyim bi sans daha vermelimiyim yoksa bitmelimi cunku bu 6. Felan ve 3 defa ailelerimizde dahil.oldu

Sana vuran, itip kakan bir adamla asla evli kalma. Evli kalmayi geçtim ayni odada bile durma.
Bunlar daha cicim yillariniz. Bu Adam sana şimdiden vuruyorsa bundan yillar sonra neler yapmaz.
Lütfen korunmayi unutma!!
Nasıl bir yol izlemeliyim.peki cunku isin kotu bitmesinide istemiyorum.kin nefret kavgada istemiyorum biz suan benim annemin evinde oturuyoruz ayrilirsak capraz binamizda babaanesi ile yasacayak çünkü tamam cok denk gelmeyiz ama guzellike bitmesi icin nasil bi konusma yapmali evragi nasil.imzalatmaliyim

Adam iyi yere kapak atmis herseyi siz saglayin adam totosunu alip gelsin ay neyse bu yasta neden kendine bu kötülüğü yapar insan

Peki biz şimdi küsüz konusmuyoruz pazar gununden bu yana o hic birsey yok gibi dun sirnasmaha calisti izin vermedim ben anlaşmalı bosanma dilekcesini yazdım is yerinde o evragi nasil vermeli onunla nasil.konusmaliyim bi sans daha vermelimiyim yoksa bitmelimi cunku bu 6. Felan ve 3 defa ailelerimizde dahil.oldu
Dirkt ac davani

Adam iyi yere kapak atmis herseyi siz saglayin adam totosunu alip gelsin ay neyse bu yasta neden kendine bu kötülüğü yapar insan
Acıkcası annemin hastalik donemiydi kizi evlen kimsemiz yok yuvanı kur dedino sira denk geldik onunla annem onu istemedi annem istemeyince bende kabul ettirmek icin inatlastim ve olaylar buralara kadar geldi

Evet hepsinin farkındyaım ama neden cesaret edemiyorum neden cekiniyorum anlamadim gitti

Bir aralar bizi en mutlu eden birseylerden vazcecmek en zorudur, ama böyle anlarda istedigimize degil de olanlara bakmak lazim. Seven insan siddet uyhulamaz, kendine ceki düzen verir bos kiskancliklar yapmak yerine

X