Pazar günü eşinden şikayet eden adamın anlattıklarını bir de benden dinleyin lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Öncelikle ciddiye alıp cevap veren herkese teşekkür ederim, ben bu abiye ya da ablaya inanmadım. Hikayenin kadın tarafını anlatamadığı belliydi. Akşamınız şenlensin diye kendimce yazdım hikayenin devamını... Üzülüp ciddi yorum yazan ablalarımın pamuk yüreklerinden öpüyorum...
Bu arada ben evli değilim daha 22 yaşındayım evlilik mi Allah korusun modundayım 😹
Birazdan sizi öpmeye gelecekler.

Öncelikle ciddiye alıp cevap veren herkese teşekkür ederim, ben bu abiye ya da ablaya inanmadım. Hikayenin kadın tarafını anlatamadığı belliydi. Akşamınız şenlensin diye kendimce yazdım hikayenin devamını... Üzülüp ciddi yorum yazan ablalarımın pamuk yüreklerinden öpüyorum...
Bu arada ben evli değilim daha 22 yaşındayım evlilik mi Allah korusun modundayım 😹
Ne boş insanlarsınız ya

Hayır sen o adamin karısısin👉👈

Ben çocuğum olduğu için pişman değilim, keşke çocuk yapmasaydım da demedim. Siz ne hakla çocuğuma karışıyorsunuz? Ayrıca ister evlenir yaparım ister bekar yaparım çocuğu, kiminle seviştiğim kimseyi ilgilendirmez sonuçta hahahaha.
Evet hiç umrumda değil ne halt ettiğiniz.Kari koca birbirinizi evde yemekle kalmamış bu platformda koz paylaşır olmuşsunuz .Madem buraya dek geldiniz sizin gibi ebeveynleri olan insanların nasıl bir travmayla büyüyüp ne çektiklerini zahmet edin de okuyun o çocuk büyüyüp topluma karışacak ya canı yanacak ya da can yakacak ........

Seni bulaaazaaaz kızııım buradan birisin biliyos biz seni 🕵🏻‍♀️

İki konuya da bakınca eşinizinde hataları var ama sizde az değilsiniz hatta bana göre suçlu olan sizsiniz eksik anlattı diyorsunuz ama yazdığı şeyler için hayır böyle şeyler yaşanmadı diyemiyorsunuz sadece açıklama getiriyorsunuz
Karşılıklı sürekli bi hakaret küfür var anlaşılan
Ve gerçekten sürekli insanı aşağılayan aşağı çeken bi yapınız mı var

Sadece yazdıklarınıza dayanarak yazdım için iç yüzünü bilemem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X