Bosch çamaşır ve bulaşık Makinesi kullanımı

herhangiiibiri

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2022
14
3
26
İki yıldır Bosch çamaşır makinesinde toz sıkıntısı yaşıyorum. Aldığımdan beri böyle çok çamaşır atmıyorum zaten iki kişiyiz ceplerinde bişey unutmuyorum peçete pamuk falan. Temizliğini de yapıyorum. Çamaşırın kumaşı ne olursa olsun sanki yıllanmış üzeri tozlanmış gibi hep aynı şey oluyo. Bulaşık makinesinde de sanki içinde yumurta çürümüş gibi iğrenç bir koku oluyo onu da aynı şekilde sürekli temizleyici kullanıyorum koku kullanıyorum Çamaşır suyu daha kötü yapıyo dedikleri için makineye koku yapacak bulaşıkları elimde yıkıyorum gene de bana mısın demiyor. Araştırmalarım sonucu tek olmadığımı farkettim. Aynı sorunları yaşayanlar çözüm bulabildiniz mi acaba ?

7 yıldır kullanıyorum o sekılde tozlu vs.çamasırım cıkmadıo_O
Bulasık makınesınde bırara lekelı vs.cıkıyordu.Servisi çağırdım ve suyun sertlik derecesini ayarladılar ve o zaman ikamet ettiğim bölgedeki suyun çok yumuşak olduğu ve bu sebepten tuz atmamam gerektıgını söylemıslerdı hatta kapatmıslardı...Bir de finishin klasik sıvı deterjanına gectım..Düzeldi:KK49:

Valla beyaz eşya şans meselesi gercektende bende vestel Kullanıyorum çok kötü çıkar dedim ama gayette güzel yıkıyor bulasigida camasirida

X