Boy problemi?

meleker34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2024
19
8
22
Arkadaşlar merhaba,
Öncelikle kimse şımarıklık ilgi çekmek amaçlı yazdığımı düşünmesin lütfen.
Açıkçası boyumdan ciddi şekilde rahatsızım ve bu konuda çok takıntılıyım.Boyumu tam ölçmeye de cesaretim yok bildiğimden de fazla çıkar moralim hepten bozulur diye korkuyorum.175 civarı boyum var bildiğim ve aşırı uzunum,herkesin yanında kazık gibi kalmaktan çok sıkıldım artık.Sürekli eğri büğrü duruyorum biraz daha olsun kısa gözükmek için milletin yanında.
Kampüsün içindeyken çok takmıyordum benim boylarımda kızlar benden kat kat uzun erkekler vardı ancak normal hayatta herkesin yanında dev gibi kalıyorum😔Bir de herkes çok uzunsun falan deyince hepten moralim bozuluyor.Ayağa kalkmak bile istemiyorum millet kalkınca ne kadar uzun diyecek diye.
Boy kısaltmak için bir şey var mı diye araştırdım ameliyatı varmış olmak da istiyorum açıkçası ama 1 sene tekerlekli sandalyeyi sakat kalma riskini vs. göze almam lazım.Lütfen çok takıyorum tavsiye cerin siz çok uzun kız gorunce arkasından dalga geçiyor musunuz😔

Hobbit köyünde mi yaşıyorsunuz?
Aslında konu sahibini anlayabiliyorum bir arkadaşım da bundan yakınırdı beğendiğim erkeklerle aynı boydayım ya da kısa kalıyorlar derdi. Türkiye'nin ortalaması malum. Şükürler olsun sevgili yaptı da kurtulduk 😁😁🧿

Valla 2 cm kısayım konu sahibinden ben hiç kendimi dev gibi falan görmüyorum. Sulak yerde büyüdüysem demek 😂😂
Bu boyda kadınlar var sizin de olmanız normal. Ama 175 için normal bi boy ıhh şeklinde konusmak saçma. Ülke ortalaması kadınlar için neredeyse 160 olan bi ülke için konuşuyor. Ha bu sorun mu bence degil kilosuna da dikkat ettiği sürece bence harika bi boy.

Manken gibi kızsın neyi beğenmediğini bir anlasam. Tvdeki popüler kadın oyunculara bak hepsi bu boylarda. Spor ve diyet ile fit olabilirsen gittiğin her yerde göz kamaştırırsın. Hatta modellik, oyunculuk, hosteslik vb meslekler tam senin için biçilmiş kaftan. Sana fazla uzunsun diyenler seni kıskanmış ve özgüvenini zedelemeye çalışıyor.

Bu boyda kadınlar var sizin de olmanız normal. Ama 175 için normal bi boy ıhh şeklinde konusmak saçma. Ülke ortalaması kadınlar için neredeyse 160 olan bi ülke için konuşuyor. Ha bu sorun mu bence degil kilosuna da dikkat ettiği sürece bence harika bi boy.
Normal demedim ki bence normal çok uzun değil dedim. Öyle kendini dev gibi hissedecek, yerinden kalkmayacak bir boy değil.

Bende 1.72 boyundayım boyundan çok memnunum.sizin kilonuz mu fazla uzun boylu ve kilolu olunca güzel durmuyor.zayifsaniz hiç takmayin

Arkadaşlar merhaba,
Öncelikle kimse şımarıklık ilgi çekmek amaçlı yazdığımı düşünmesin lütfen.
Açıkçası boyumdan ciddi şekilde rahatsızım ve bu konuda çok takıntılıyım.Boyumu tam ölçmeye de cesaretim yok bildiğimden de fazla çıkar moralim hepten bozulur diye korkuyorum.175 civarı boyum var bildiğim ve aşırı uzunum,herkesin yanında kazık gibi kalmaktan çok sıkıldım artık.Sürekli eğri büğrü duruyorum biraz daha olsun kısa gözükmek için milletin yanında.
Kampüsün içindeyken çok takmıyordum benim boylarımda kızlar benden kat kat uzun erkekler vardı ancak normal hayatta herkesin yanında dev gibi kalıyorum😔Bir de herkes çok uzunsun falan deyince hepten moralim bozuluyor.Ayağa kalkmak bile istemiyorum millet kalkınca ne kadar uzun diyecek diye.
Boy kısaltmak için bir şey var mı diye araştırdım ameliyatı varmış olmak da istiyorum açıkçası ama 1 sene tekerlekli sandalyeyi sakat kalma riskini vs. göze almam lazım.Lütfen çok takıyorum tavsiye cerin siz çok uzun kız gorunce arkasından dalga geçiyor musunuz😔
176yım her zaman arkadaş grubumun en uzunuydum. Hep hoşlandım bundan. Giydiğim yakışır, güzelce taşırdım. Gelinliğimin altına bile herkes kocaman yusyuvarlak tarlatanlar giyerken ben şık tül bir jüt giymiştim. Uzun boylu olmamın tek dezavantajı herşeyin daha kısa boylu insanlara göre yapılmış olması ve eğilmenin benim belimi zorlaması. Asla boyumdan rahatsız olmadım.

Ayyy yemin ediyorum tokatlayasım geldi :KK70:
Daha bu hafta alışverişe çıktım tulumlar falan dev gibi kaldı bana (154 boy). Dedim kimler için yapılıyor bunlar, ortalama belli. Her kıyafeti taşıyabilmek ve çizme dahil her şeyi giyebilmek varken dev gibiyim diyerek ağlamak... bilemedim :KK70:

X