Boy problemi?

Arkadaşlar merhaba,
Öncelikle kimse şımarıklık ilgi çekmek amaçlı yazdığımı düşünmesin lütfen.
Açıkçası boyumdan ciddi şekilde rahatsızım ve bu konuda çok takıntılıyım.Boyumu tam ölçmeye de cesaretim yok bildiğimden de fazla çıkar moralim hepten bozulur diye korkuyorum.175 civarı boyum var bildiğim ve aşırı uzunum,herkesin yanında kazık gibi kalmaktan çok sıkıldım artık.Sürekli eğri büğrü duruyorum biraz daha olsun kısa gözükmek için milletin yanında.
Kampüsün içindeyken çok takmıyordum benim boylarımda kızlar benden kat kat uzun erkekler vardı ancak normal hayatta herkesin yanında dev gibi kalıyorum😔Bir de herkes çok uzunsun falan deyince hepten moralim bozuluyor.Ayağa kalkmak bile istemiyorum millet kalkınca ne kadar uzun diyecek diye.
Boy kısaltmak için bir şey var mı diye araştırdım ameliyatı varmış olmak da istiyorum açıkçası ama 1 sene tekerlekli sandalyeyi sakat kalma riskini vs. göze almam lazım.Lütfen çok takıyorum tavsiye cerin siz çok uzun kız gorunce arkasından dalga geçiyor musunuz😔
Pardon? 175 boyun nesi çok uzun?
180/85 ve üstü uzundur zaten gayet orta boylardasınız. Saçmalamayın lütfen boy kısaltma ne demek?
sanırım duruş bozukluğunuz var çok basit hızlandırılmış pilatesle giderirsiniz.

X