Böyle birine tekrar yazmalı mı?

Merhabalar. Çalıştığım koşullar ve seçtiğim meslek nedeniyle karşı cins ile kolay tanışabildiğim bir ortamda değilim. Ben de arada bir tanışma uygulamalarını kullanıyorum, son buluşmam da öyle gerçekleşti. Çocuk aslında bizim okuldan yani üniden; ve yıllarca aynı servisle gidip geldik. Uzaktan uzağa az çok tanıdığım birisi yani. Cumartesi günü buluştuk ancak içime sinmeyen bazı yanları oldu. Buluşmadan sonra ben eve vardığımda "eve vardın mı?" diye mesaj attı ben de eve vardığımı söyledim ve güzel bir gün oldu diye de teşekkür ettim. O da aynı şekilde teşekkür etti sonra ben cevap yazmadım. Konuşmayı ya da ikinci buluşma teklifini benden mi bekliyor acaba diye düşündüm; elektrik almasa eve vardın mı diye yazmazdı diyorum ama kibarlıktan da yazmış olabilir. Neyse gelelim benim içime sinmeyen durumlara;
1)Ortak bir arkadaşımızın ondan okul döneminde hoşlandığını ancak uyuşmadıkları için kızın çıkma teklifini reddettiğini söyledi. Bu durum beni biraz sinir etti çünkü neticede bu durum o kızın özeli ve ben konuyu devam ettirsem resmen dedikodu moduna geçip konuyu devam ettireceğini hissettim.
2)Buluşma yeri onun evine yakın olan bir semt ve mekanda gerçekleşti. Gecenin sonunda herhalde eve bırakacak diye düşündüm haliyle. Neyse ben mekandan kalkalım dedim saat 23'e geliyordu, arabasına gittik ve eve nasıl gideceğimi sordu. Ben de taksiyle giderim dedim. Taksi durağına bıraktı ben de evime öyle döndüm. Eve bırakma zorunluluğu yok okay ama gece vakti taksiyle bir dünya yol gitmek beni tedirgin etti. Madem eve bırakmayacaktı benim eve yakın olan bir mekanda buluşabilirdik diye düşünüyorum.
3)Ben evlenmek isteyen birisiyim evet ama bu durum karşı tarafta bir antipati uyandırmasın ya da hemen hevesli görünmeyeyim diye bu konuyu ilk buluşmalarda açmam, daha doğrusu özellikle ima ettiğim bir konu da değildir. Karşı taraf yorum yaparsa 1-2 yorum yaparım o kadar. Aksine o bana evlenmeye karşı olmadığını, illa evlenmek zorunda olmadığını ama böyle bir şey olursa da sıcak baktığını söyledi. Sonra bana "ailen sana evlen git artık demiyor mu?" diye abuk bir soru yöneltti. Bana soru sorma tarzı çok itici geldi çünkü bunun bir sınır ihlali olabileceğini düşünüyorum. Kibarca ailemin kararlarımı bana bıraktığını ve baskı altında olmadığımı söyledim.
4)Beni taksi durağına bırakmadan önce evime de gelebilirsin yerim var (?) diye teklifte bulundu. Bu teklifini kibarca reddettim. Tek gecelik ilişki maksadı ile mi yoksa eve gitmem zor olacak diye mi söyledi orayı algılayamadım ama hadi çok iyimser düşündüm diyelim tek gecelik ilişki amacıyla söylemedi diyelim; daha ilk buluşmada böyle bir soru olumsuz bir izlenim yaratmaz mı?
Uzun lafın kısası sohbet ve muhabbet çok akıcı olmasına ve birlikte 5 saat geçirmiş olmamıza rağmen, ben ayrılma anında bu tavırlarından dolayı biraz gergin bir tavır sergiledim ve eve vardın mı mesajına da bir tık soğuk cevap verdim. Bu sebepten dolayı ikinci buluşma için tekrar yazmamış olabilir diye düşünüyorum, ama bu anlattıklarımdan dolayı benim de içimden tekrar ona yazmak gelmiyor. Ben mi abartıyorum anlamadım, siz olsanız yazar mıydınız tekrar?
Yazmazdım ama o yazarsa emin olayım sonradan keşke demeyeyim diye belki bir kez daha buluşurdum.Ama onunla sizin beklentileriniz pek aynı gibi gelmedi.Eve bırakmayı teklif etmediği bir kıza evimde kal demesi...Onun da sizi arayacağını hiç sanmıyorum.

amacı cinsellik bence, o soruyu hemen duymanız hayra alamet değil ciddi ilişki düşünen biriyseniz direkt instagramdan birileriyle konuşmanızı tavsiye ederim. siz ciddi ilişki düşünen birisiniz o arkadaşlık uygulamalarındaki insanların tek amacı cinsellik. bir erkek daha dakika bir gol bir seksten bahsediyorsa ve siz ciddi ilişki istiyorsanız birbirinize uyuşmadığınızı bilin. bu adamı bal olsa da unutun ve yazmayın

Çok bilinen ve insanların genelde cinsellik amaçlı kullandığı o malum uygulamayı kullanmıyorum. B...e adında bir uygulama benim kullandığım. Nispeten daha düzeyli insanlar var, profilinizi falan doğrulayabiliyorsunuz yani karşınızdaki fake mi değil mi anlaması daha kolay. Yani açıkçası uygulamalara bel bağlamak istemiyorum çünkü çooook fazla date yaptım bu uygulama üzerinden ve hep zamanım boşa gitti. Bir de bu uygulamada ne istediğinizi seçebiliyorsunuz; ilişki istiyorsanız ilişki seçeneğini, tek gecelik ilişki istiyorsanız tek gecelik ilişki olarak işaretliyorsunuz. Bu son buluştuğum kişi de "ilişki" diye işaretlemişti, ama gelin görün ki adamın derdi başkaymış. Hani yüz yüze bir erkekle tanışmakla, sanaldan tanışmak ne kadar farklı olabilir diyordum ama gerçekten fark olduğunu düşünüyorum. Siz eşinize denk geldiğinizde belki bu uygulamalar bu kadar sarpa sarmamıştır, bilemedim.
bu kullandığınız uygulamaların hepsi aynı...

X