Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Böyle dert olurmu diyiceksiniz ama çok mutsuzum 😢

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
İşte bu crvaplqrı hakediyorum öyle iğrenç bi takıntım varki şuan saçımın tepesi böyle saçımda bu şekilde uçlarından almasam bile hergün 20-30 tel dökülse bile kel kalma gibi bir durum olmaz değilmi?
Daha önce yani işlemden önce saçlarınız nasıldı bilmiyorum. Günde 20-30 tel dökülmesi çok normal. Yerine yenisi geldiği için dökülüyorlar. Ömrünü tamamlayan dökülür. Günde 150 tel kadar saç dökülmesi normaldir. Birde bu tür kimyasal işlemlerden sonra bütün saçlar bir parça fazla dökülebilir. Bu nedenle bahsettiğiniz "kel kalma" gibi bir durum olmaz.

Daha önce yani işlemden önce saçlarınız nasıldı bilmiyorum. Günde 20-30 tel dökülmesi çok normal. Yerine yenisi geldiği için dökülüyorlar. Ömrünü tamamlayan dökülür. Günde 150 tel kadar saç dökülmesi normaldir. Birde bu tür kimyasal işlemlerden sonra bütün saçlar bir parça fazla dökülebilir. Bu nedenle bahsettiğiniz "kel kalma" gibi bir durum olmaz.
Sizce attığım fotoğrafta saçlarım açıkmı yoksa normalmi

Sizin böylemi oldu buda arkadaşımın saçı zerre umrunda değil bakım yapıyo biraz uzatıp kendi rengine döncek benim asla böyle değil ama çok kötü hissediyorum abartıyorum fazlaca
Çok daha kötü oldu upuzun saçlarımın özellikle tepeleri koptu bir cm lik tutamlar kalmıştı 😃 beterin beteri var üzülme ben kuaförüm birde ama kendimi ne hallere soktum 😃 saçların gördüğüm kadarıyla hiç abarttığın gibi değil ama saç konusunda ben de pek takıntılıydım o yüzden hislerini anlayabiliyorum.

Çok daha kötü oldu upuzun saçlarımın özellikle tepeleri koptu bir cm lik tutamlar kalmıştı 😃 beterin beteri var üzülme ben kuaförüm birde ama kendimi ne hallere soktum 😃 saçların gördüğüm kadarıyla hiç abarttığın gibi değil ama saç konusunda ben de pek takıntılıydım o yüzden hislerini anlayabiliyorum.
Baya kestim her ay uçlarından alsam yeterli değilmi hazır kuaför bulmuşken sorayım :)

Saçımı kuzenime kestirdim sürekli ördüğüm için örebilicek kadar kestim. Bu yeterlimi neolur yeteeli deyin suratım ay gibi okadar kısa helede sarı ywkışmıyor. Hiç krem kullanmadım parabensiz şampuanla yıkadım sirkeyle duruladım. Yeterlimi sizce :KK43:
Yahu Allah aşkına, yandı koptu dediğiniz saçlarınız bu mu?

Günlerdir aynı konuyu irdeleyip duruyorsunuz, ciddi takıntı haline getirmişsiniz. Yapmayın yazık. Stresten direnciniz de düşer hasta olursunuz 😤

Saçlarınız asla yanık değil. Bakım yapın toparlar. Lütfen rica ediyorum takmayın artık.

Bugün kan değerlerime baktırdım hiç birşey çıkmadı bütün değerlerim iyi doktor biotin verdi. Ben almıştım öncesinde. Bugün ince saçlı bi kuzenim var bi baktım onunki kadar olmuş saçlarım incecik okadar üzüldüm ki. :KK43: Sonra psikiyatriyede gittim lustral verdi bide trankobuskas. Trankoyu içtim panik atak gibi bişey geçirdim saçlarımı düşününce. İki saatte ancak kendime geldim şaka gibi Allahım geçsin bu günler :KK43:

X