boyle sey mi olur yaa

Kizlar paylasmak istiyorum ben mi abartiyorum gorun diye

Bugun sevgilimle bulustuk kendisi malatyali ve kürt yanlis yerlere cekilmesin lutfen durum anlasilsin diye yaziyorum

bugun biraz ailelerimizden gelecekten falan bahsettik bana soylediklerini yaziyorum Allah askina cok ilginc degil mi ben sok oldum

bunlar para icinde yuzuyolar bana dedi ki senin calismana hic gerek yok isimiz ciddiye binerse biz evlenirsek kesinlikle ama kesinlikle calismicaksin anca batariz bes kurussuz kaliriz onun disinda olmaz dedii
ben seneye ogretmen olucam bunca maddi manevi emegi bosa veriyorum sankii adama bakin:KK47:

sonra dedi ki mutlaka ayri evimiz olur ama sadece otel gibi kullaniriz yatmadan yatmaya kullaniriz onun disinda ben isteyken sen annemle kalirsin yemek olayi falan her sey ortak dedi su an abimler boyle yasiyo biz de boyle yasicaz dedi

ve mesela abimin karisiyla annem ayri yemek yerler biz erkekler ayri ayni masaya hayatta oturmayiz falan dedi

evlenince ne kadar yakin olsan da oyle ikide bir annene gidemezsin ben her gun seni oralardan mi toplicam dedii:KK47:

ben sok oldumm kultur farkliligi bekliyodum ama bu kadar beklemiyodum bunlar asla taviz vermicegim seyler bi kizi ne kadar seversem seveyim bunlara hayir derse vazgecerim dedi

ben de ben hayir diyorum nolucak simdi dedim sinirlendimm:KK47:

ama ben senden vazgecemem ya bunlari zamani gelince konusuruz diye kivirdii

kizlar ben napmaliyim bunlar benim ve ailemin hayatta kabul etmicegi seyler o da geri adim atmiyoo is ciddiye binmeden kac dersiniz eminim ama gercekten cok seviyorum yaa vazgecemem gibi geliyoo :KK14:

dogulu arkadaslar varsa ozellikle onlardan yorum istiyorum yasam tarzi gercekten boyle mi yaa yoksa abartarak beni denemeye mi calisiyo

ve ne onerirsinizz

sevgiyle kalin kizlarr

Cnm ben doguluyum kurt um.arkadasnin söylediklerinn aynisi yasadm.dogru demis burda boyle gelenkler var.ama evlilgn ilk yillari gecerli oluyo genelde.hele cocuk oldu mu kural filan kalmiyo.kurallar lafta kaliyo.ama genel anlmda gerck dogu erkegi esine, ailesine baglidr iyj bir babadir.tabi her yerin iyisI de kotusu de var elbet genelde boyle ama.zorluk oluyo elbet bu kurallardan oturu hele ki aliskin degilsenz boyle dayatmalara zorluga gelemiyorsanz izdirap olur size cicim yillari.yok sabrederm alisrm dersenz buyrun derim.ha sunu da soylemdn gecemicem dogulu olmama ragmn cok zorlandm ilk yillarm firtinali oldu.simdi rahatim ama cicim yillarm geri gelmez..

Aşk bitince çok pişman olursunuz.
Diyerleri neysede annene gitme konusundaki tavır çok yanlis.
Kendi annesinden çıkmazken sen zırt pırt gitmiycekmissin oylemi,yok artik.
Ayrıca beraber yemek içmek devamli dipdibe olmak hiç ozgurlugunuz olmiycak demek .
Çalıştırmiyoda ozaman gitsin köyünden bi kiz alsın(yanlış anlaşılmasın hiç bi kadın bunu haketmez ama)
Tahsilinize emeginize yazık
Evlenince hemende cocuk ister pişman olsanda ayrilamassin.
Ayrıca onlarda ayrılmak namus meselesi olabilir.
Kendini böyle bir tehlikeye atma sakin aşkından olsende senin hayatın daha önemli .

Son düzenleme:
kaçmak için ne bekliyosun?
benim eşim nişanlıyken benim ailemin evinden çıkmazdı gelgörki evlendik benim çok gitmemde ailemin çok gelmeside problem oldu kaç sene oldu hala aynı konuları tartışır dururuz...
bunun doğulu olmakla bi alakası yok görümcemin eşi aşiret aile birbirnine çok tutkun nişanlıyken onada böyle söyleniyordu ama evlendi doğum yaptı tam 9 ay annesinde kaldı halada haftada 2 gün gelir annesinde kalır aynı semtte olmasına rağmen...

eşinin ailesi diğer gelinleriyle birlikte oturuyo yıllardır ama benim görümcem ayda bikere ya gider ya gitmez...
onada benzer şeyler söylenmişti hep beraber takılırız falan ama o en başından buna izin vermedi...

kaç uzaklaş arkana bakmadan kaç, hiç vaktini harcama yazık değilmi. başka birini bulursun. kıvırmış falan ama olsun bir süre sonra özüne döner evlenirseniz. bile bile ettim dersin sonra

Kızlar yormayın kendinizi

Son düzenleme:
X