Saç Bakım Ürünleri Brezilya Fönünden sonra kullanılması uygun olan şampuan ve saç kremleri...

Arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım :KK34:
3 gün önce brezilya fönü yaptırdığım için ilk olarak bu başlık dikkatimi çekti.Bildiğim bir kaç şeyi sizle paylaşmak isterim.
Öncelikle ben bio keratinle yaptırdım. 3 gün sürdü.Şuan çok memnunum.Benimde kuaförüm şampuan önerilerinde bulundu.Bana schwarzkopf un bonacure serisinin renk koruyucu (üzerinde sülfat free yazıyor) olanını önerdi..ancak biz iki arkadaş yaptırmaya gittik.onunda saçı biraz yıpranmıştı.onada gene schwarzkopf dan bonacure serisinden acil kurtarma olanını önerdi..Gelelim sadede bende renk koruyucu olanı değil acil kurtarmayı kullanıyorum suan..çünkü internette bir sitede kampanya olmuştu 3 al iki ödeyle 500 ml lık şampuanları 76tl ye aldık. yani 27 Tl ye geldi bi tanesi.Çok ekonomık oldu.Kuaför 200 ml yada 300 ml 40 TL ye satıyor.Bu arada serum aldık tabi kuaförden her yıkamadan sonra 2 damla ıslak saça.bi damlada kuruttuktan sonra saçına uygula dedi.Bu sekılde kullanırsanda bı bozulma olursa ben garanti veriyorum gel tekrar yaparım dedı.başka marka serum falan kullanma dedi.içindeki sülfat oranı önemli bizim için dedi.Birde aynı markadan ama farklı seriden ürün kullanmanın zararını sordum.bu markada sülfat oranı 3,6 genel diğer şampuanlarda 5,2 dedi.Bu oran bize yeterli dedi.Bakalım gelişmeleri paylaşırım.

Canım eski mesajlarda belirtmiştim, saç ile dost olan sodyum türevleride vardır ki Cetrimonium chloride sodium chloridin uzaktan akrabasıdır araya epey kan karıştığı için direkt etkilemez:KK1::KK1::KK1: Sanıyorum brezilya fönü kullanan kızlar olarak hemen hemen herkes Nude kullanıyor zaten bırak brezilya fönünü, bu işlemi uygulamaya gerek duymayacak kadar sağlıklı saçlara sahip olduğumda bile bu şampuanı değiştirmeyeceğim...Saç kremlerinde SLS bulunmaz...

Kılıçbalığı çok teşekkür ederim. bugün 2. prese gidicem yarın nude ile yıkarım. bana kuaförün önerdiği de serenity die bi marka. gramajı çok az. bide kremle beraber 75 tl diolar. bende seni dinliyip nude ile yıkıyorum o zaman :KK70:

Arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım :KK34:
3 gün önce brezilya fönü yaptırdığım için ilk olarak bu başlık dikkatimi çekti.Bildiğim bir kaç şeyi sizle paylaşmak isterim.
Öncelikle ben bio keratinle yaptırdım. 3 gün sürdü.Şuan çok memnunum.Benimde kuaförüm şampuan önerilerinde bulundu.Bana schwarzkopf un bonacure serisinin renk koruyucu (üzerinde sülfat free yazıyor) olanını önerdi..ancak biz iki arkadaş yaptırmaya gittik.onunda saçı biraz yıpranmıştı.onada gene schwarzkopf dan bonacure serisinden acil kurtarma olanını önerdi..Gelelim sadede bende renk koruyucu olanı değil acil kurtarmayı kullanıyorum suan..çünkü internette bir sitede kampanya olmuştu 3 al iki ödeyle 500 ml lık şampuanları 76tl ye aldık. yani 27 Tl ye geldi bi tanesi.Çok ekonomık oldu.Kuaför 200 ml yada 300 ml 40 TL ye satıyor.Bu arada serum aldık tabi kuaförden her yıkamadan sonra 2 damla ıslak saça.bi damlada kuruttuktan sonra saçına uygula dedi.Bu sekılde kullanırsanda bı bozulma olursa ben garanti veriyorum gel tekrar yaparım dedı.başka marka serum falan kullanma dedi.içindeki sülfat oranı önemli bizim için dedi.Birde aynı markadan ama farklı seriden ürün kullanmanın zararını sordum.bu markada sülfat oranı 3,6 genel diğer şampuanlarda 5,2 dedi.Bu oran bize yeterli dedi.Bakalım gelişmeleri paylaşırım.

Tatlım iyi fiyata almışsın o şampuanları, sen bir dene eğer memnun kalırsan bizde deneyelim gerçi Nude'dan memnunum ama işin içine kurtarma birlikleri girince aklım çeliniyor:) Bu arada biz şampuanlar içerisindeki sülfat oranından çok sülfat olup olmadığına bakarız, içinde ki sülfatın oranı arttıkça tabii ki şampuanın kalitesi düşer ancak önemli olan aslında hiç olmaması...Bunu brezilya fönü için değil genel manada yazıyorum...

Kılıçbalığı çok teşekkür ederim. bugün 2. prese gidicem yarın nude ile yıkarım. bana kuaförün önerdiği de serenity die bi marka. gramajı çok az. bide kremle beraber 75 tl diolar. bende seni dinliyip nude ile yıkıyorum o zaman :KK70:

O markayı duymadım tatlım, bilinen markalar daima daha iyidir...Bu arada süre dolmuş olmalı, nasıl oldu saçların?

Arkadaslar, ben uzun seneler Amerikada yasadim halada gelip gidiyorum. Seattle da kullandigim marka nihayet turkiyeye gelmis ogrendim. arkadaslarim Guvenmeyin! burdaki urunler cok sakincali. xxxx falan bu markalar Canada da yasaklanmis durumda. Amerika avrupada tutunamayanlari biz Asyali kadinlara kakaliyorlar. Benim Amerikada kullandigim xxxxxi olarak geciyor. Hele icinde bir genclestirici enjektor denen urun var ki tam bir mucize! google da arastirdim, xxxxgetiren. Aricam bakalim nerede bulabilirim diye.

Birde arkadaslar tum bu brezilya fonlerinden hangi markalarin yasaklandigini gosteren canadanin ve Fransanin resmi web adresileri var elimde. Hangi markalarin ulkelerine girisinin yasaklandigi yaziyor. Acaba buraya yazsam olurmu? Yoksa site linki vermek yasakmi? Ben istiyorum ki hepinizin bilinclenin. Ama burada biraz yabanciyim bilgilendirimisiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
yeni başlık açılmış :KK53:

hayırlı uğurlu olsun..

bende yazayım bari :KK69:

natural's nude şampuan ve krem kullanıyorum..11 tl evet..live clean ile aynı firmanın mış..

ve hayatımda böyle köpüren şampuan görmedim ..

fönede hiç zarar vermedi..

şu saatte,benim kk da ne işim var :KK53:

e iyi günler bari size :KK1:

Tatlim senin nazarindada su kopurme olayiyla ilgili sizebilgi vermek istiyorum. Bir sampuanin kopurmesi demek iyi olmasi demek degil. sampuanin kopurmesi icin icine paraben denen bir madde koyuyorlar. Bunun neden yapiyorlar koprsun ki kullaniciya temizliyor hissi uyandirsin. peki paraben nemi? direk gogus kanseri. tumor olusumuna davetiye. cok zehirli bir kimyasal. Peki ben bunlari nerden biliyorum derseniz. kimya egitimim var ordan biliyorum. Ah canlar cok dikkatli olun cok

Tatlım iyi fiyata almışsın o şampuanları, sen bir dene eğer memnun kalırsan bizde deneyelim gerçi Nude'dan memnunum ama işin içine kurtarma birlikleri girince aklım çeliniyor:) Bu arada biz şampuanlar içerisindeki sülfat oranından çok sülfat olup olmadığına bakarız, içinde ki sülfatın oranı arttıkça tabii ki şampuanın kalitesi düşer ancak önemli olan aslında hiç olmaması...Bunu brezilya fönü için değil genel manada yazıyorum...

Aslında bana kalırsada sülfat hiç olmamalı, bende NUDE da var.Brezilya fönü yaptırmadan çok önce kullanmaya başlamıştım.Gerçekten iyi bir şampuandır.
Ama kuaförüm önerdi diye kullanmaya başladım.İkinci yıkamam sonuç iyi suan için bir bozulma yok.Tabi bide ben serum kullanıyorum.Çünkü kuaförüm bana özellikle krem falan kullanma bu serumu kullan dedi..hardest diye bir serum...gelişmeleri yazarım.
Ankara da brezilya fönü yaptırmak isteyen olursa nerde yaptırdığımıda yazarım.Bilmiorum cunku yasak mı değil mi diye..o yusden yazmıorum

Arkadaslar, ben uzun seneler Amerikada yasadim halada gelip gidiyorum. Seattle da kullandigim marka nihayet turkiyeye gelmis ogrendim. arkadaslarim Guvenmeyin! burdaki urunler cok sakincali. Global keratin falan bu markalar Canada da yasaklanmis durumda. Amerika avrupada tutunamayanlari biz Asyali kadinlara kakaliyorlar. Benim Amerikada kullandigim Nano Gold (Altin) sac bakim serisi olarak geciyor. Hele icinde bir genclestirici enjektor denen urun var ki tam bir mucize! google da arastirdim, dotek kozmetikmis getiren. Aricam bakalim nerede bulabilirim diye.

Birde arkadaslar tum bu brezilya fonlerinden hangi markalarin yasaklandigini gosteren canadanin ve Fransanin resmi web adresileri var elimde. Hangi markalarin ulkelerine girisinin yasaklandigi yaziyor. Acaba buraya yazsam olurmu? Yoksa site linki vermek yasakmi? Ben istiyorum ki hepinizin bilinclenin. Ama burada biraz yabanciyim bilgilendirimisiniz?

bende bu yasaklanan markalarla alakalı siteyi acil öğrenmek istiyorum ama bende yeniyim...
yasak değilse paylaşalım öğrenelim.

bende bu yasaklanan markalarla alakalı siteyi acil öğrenmek istiyorum ama bende yeniyim...

canim siteyi yaziyorum: 10 Aralik 2010 da yayimlanmis Kanada saglik orgutu resmi duyurusu su linkte::xxxxx

Fransanin AFSSAPS orgutu yayimlamis durumda.. ama o elimde dokuman halinde nasil paylasicagimi bilmiyorum. Onuda ogrenir ogrenmez paylasicam.

O markayı duymadım tatlım, bilinen markalar daima daha iyidir...Bu arada süre dolmuş olmalı, nasıl oldu saçların?

kılıçbalığı saçlarım çok güzel oldu. bide şöyle bişey var paylaşıyım sizle de, john frieda nın wind down diye düzleştirici bi sütü var. yıkadıktan sora sürülüo saça kurutmadan evvel. çok güzel yaptı saçlarımı. tavsiye ederim. kesinlikle ıslak bırakma saçlarınıd dedi kuaför. o zaman düz olmuyormuş.:KK53::KK53:

Arkadaslar, ben uzun seneler Amerikada yasadim halada gelip gidiyorum. Seattle da kullandigim marka nihayet turkiyeye gelmis ogrendim. arkadaslarim Guvenmeyin! burdaki urunler cok sakincali. xxxxxxx falan bu markalar Canada da yasaklanmis durumda. Amerika avrupada tutunamayanlari biz Asyali kadinlara kakaliyorlar. Benim Amerikada kullandigim xolarak geciyor. Hele icinde bir genclestirici enjektor denen urun var ki tam bir mucize! google da arastirdim, xxxxxxxx getiren. Aricam bakalim nerede bulabilirim diye.

benimde saçlarım yandı ve bu nano gold gençleştirici enjektör dediğinden kullanmak istiyorum siteeden bi arkadaş tavsiye etti fakat nasııl temin edebilirim öğrendysen banada söylermisin tşk

Arkadaslar, ben uzun seneler Amerikada yasadim halada gelip gidiyorum. Seattle da kullandigim marka nihayet turkiyeye gelmis ogrendim. arkadaslarim Guvenmeyin! burdaki urunler cok sakincali.xxxxx falan bu markalar Canada da yasaklanmis durumda. Amerika avrupada tutunamayanlari biz Asyali kadinlara kakaliyorlar. Benim Amerikada kullandigimxxxxxx olarak geciyor. Hele icinde bir genclestirici enjektor denen urun var ki tam bir mucize! google da arastirdim,xx. Aricam bakalim nerede bulabilirim diye.

Tatlım, mümkünse benim başlıklarımda keratin markası paylaşımı yapmayın olur mu? Evet çok çok iyi yapmışsın yasaklanmış ürünlerin bilgilerine ait linki paylaşmakla ama burada yani benim başlıklarımda kesinlikle keratine dair marka paylaşmıyoruz ve henüz çok yeni bir üye olduğundan yola çıkarak seninde henüz marka adı telaffuz etmemeni tavsiye ederim...

Forumda genel olarakda link vermek yasak ama bu bir bilgi linki olduğu için problem olacağını sanmıyorum...

Arkadaslar, ben uzun seneler Amerikada yasadim halada gelip gidiyorum. Seattle da kullandigim marka nihayet turkiyeye gelmis ogrendim. arkadaslarim Guvenmeyin! burdaki urunler cok sakincali. xxxx falan bu markalar Canada da yasaklanmis durumda. Amerika avrupada tutunamayanlari biz Asyali kadinlara kakaliyorlar. Benim Amerikada kullandigim xxxx olarak geciyor. Hele icinde bir genclestirici enjektor denen urun var ki tam bir mucize! google da arastirdim,xxxx getiren. Aricam bakalim nerede bulabilirim diye.

canim siteyi yaziyorum: 10 Aralik 2010 da yayimlanmis Kanada saglik orgutu resmi duyurusu su linkte:: xxx

Fransanin AFSSAPS orgutu yayimlamis durumda.. ama o elimde dokuman halinde nasil paylasicagimi bilmiyorum. Onuda ogrenir ogrenmez paylasicam.

benimde saçlarım yandı ve bu nano gold gençleştirici enjektör dediğinden kullanmak istiyorum siteeden bi arkadaş tavsiye etti fakat nasııl temin edebilirim öğrendysen banada söylermisin tşk

Konumuz Brezilya fönünden sonra kullanılması uygun olan şampuan ve saç kremleri...Lütfen konu dışına çıkmayın...Ayrıca bana ait başlıklarda brezilya fönü markalarına ait isim paylaşmıyoruz lütfen dikkat edelim ki mesajlar editlenmek durumunda kalmasın...

Tatlim senin nazarindada su kopurme olayiyla ilgili sizebilgi vermek istiyorum. Bir sampuanin kopurmesi demek iyi olmasi demek degil. sampuanin kopurmesi icin icine paraben denen bir madde koyuyorlar. Bunun neden yapiyorlar koprsun ki kullaniciya temizliyor hissi uyandirsin. peki paraben nemi? direk gogus kanseri. tumor olusumuna davetiye. cok zehirli bir kimyasal. Peki ben bunlari nerden biliyorum derseniz. kimya egitimim var ordan biliyorum. Ah canlar cok dikkatli olun cok

Ben kızlara tüm bu kimyasal maddelere ve etkilerine karşı komando eğitimi verdim tatlım, için rahat olsun...:KK54:

L'oreal'in şampuan serilerinden birinde var arısütü, annem 3 senedir falan onu kullanıyor cidden bulmak lazım...Bu arada kızlar banada güvenilir birinden acil kefir mayası lazım yahu...Var mı etrafınızda kefir mayası kullanan birileri? Varsa muhakkak haber verin lütfen sizinde işinize yarayacak sonra :KK1::KK1::KK1:

aktarlarda var isterseniz .adres verebilim selamlar

merhaba bende brezılya fonu yaptırdıktan sonra fıx nano keratın dıe bı sampuan verdı kuaforum bozulmaması ıcın tabı ben sorumsuz davrandım tam temızlık hıssı uyanmadıgı ıcın bıraktım baska samopuanlar kullandım su an fonun etkısı azalmıs durumda maalesef

X