Saç Bakım Ürünleri Brezilya Fönünden sonra kullanılması uygun olan şampuan ve saç kremleri...

merhabalar...
aranıza yenı katıldım.daha once sadece okuyarak takıp ederdım fakat kendımde brezılya fonunu denedıkten sonra sızınle paylasmaya karar verdım.
yanlıs yere yazıyorsam ve bı hatam olursa ben alısana kadar kusuruma bakmayın:)))
nısan ayı sonunda kardesımle beraber yaptırdık brezılya fonunu.
uygulanan ılac fıx nano keratın dıe bır urundu.
urun ıcın ıyı yada kotu dıyemem soylekı..benım sacımda uygun sampuan kullanmama ragmen sadece 1 ay kalıcı oldu
daha sonra dalgalandı.bu arada saclarım dogal ırı dalgalı ole kıvırcık bır sacta deıl:)
yıpranma olmadı aksıne cokta hızlı uzadı.
temmuz ayı ıcerısınde denıze gıttım hergun denız ve havuzda olmama ragmen ılgınckı saclarım hıc yıpranmadı:) ve su an eskısınden daha belırgın ve guzel bır dalga oldu:)

kardesıme gelınce aynı urun aynı kısıyle uygulanmasına ragmen hala tas gıbı duruyor sacları:)
kurutup cıkıyor,bakımlı ve duz...
sampuan,krem ve serum olarak organıx kullandık
ama ıkımızde kesınlıkle memnun degıldık
sacı acaıp agırlastırıyor,ne kadar yıkarsanız yıkayın urun mıktarı azda olsa cokta olsa( ki hepsını denedık) temızlık hıssı vermıyor ve sac yaglı gıbı duruyor.
kesınlıkle kımseye tavsıye etmıyorum:KK43:
arkadaslarım arasında nude kullananlar son derece memnun:)

ben bu ıslemı tekrar agustos ayında yaptırıcam.umarım bu sefer bende memnunn kalırım:)

yA ACABA SİZİN GÖZLERİNİZ GÖRMUYOR MU KERATİN ADI VERMEYİN DİYE KAÇ KEZ SÖYLEMELİ KILIÇBALIĞI BİR İKİ SAYFAYA BAKSAYDIN KILIÇBALIĞININ UYARILARINI GÖRÜRDÜN HİÇ BAKMA ZAHMETİNE GİRMEDEN OKUMADAN ARAŞTIRMADAN YAZIN BÖYLE....

yA ACABA SİZİN GÖZLERİNİZ GÖRMUYOR MU KERATİN ADI VERMEYİN DİYE KAÇ KEZ SÖYLEMELİ KILIÇBALIĞI BİR İKİ SAYFAYA BAKSAYDIN KILIÇBALIĞININ UYARILARINI GÖRÜRDÜN HİÇ BAKMA ZAHMETİNE GİRMEDEN OKUMADAN ARAŞTIRMADAN YAZIN BÖYLE....

brezılya fonu ıle ılgılı okadar cok yazı okudumkı sıtede,kafam karısmıs vebu konu için bu uyarı gozumden kacmıs olabılır.
hatta ılk defa yazdıgımı ve hatam olursa kusura bakmayın dıe ozrumu de bastan yazmıstım..
ama sızın su tavrınız kadar cırkın bır tavırla karsılasmayıda ummuyordum.ne bıcım cumleler oyle....
herkes her ortamda kendıne yakıstırdıgı gıbı davranır..ben bı hata yapmıs olabılırım ama sızın yargılamanız cok cırkın.
bunu burdan yazacagınıza bana ozelde yazabılırdınız,boylece burdan bu tur cırkın bır yazısmaya gerek kalmazdı.

dıger arkadaslardan bu durum ıcın ozur dılerım...

brezılya fonu ıle ılgılı okadar cok yazı okudumkı sıtede,kafam karısmıs vebu konu için bu uyarı gozumden kacmıs olabılır.
hatta ılk defa yazdıgımı ve hatam olursa kusura bakmayın dıe ozrumu de bastan yazmıstım..
ama sızın su tavrınız kadar cırkın bır tavırla karsılasmayıda ummuyordum.ne bıcım cumleler oyle....
herkes her ortamda kendıne yakıstırdıgı gıbı davranır..ben bı hata yapmıs olabılırım ama sızın yargılamanız cok cırkın.
bunu burdan yazacagınıza bana ozelde yazabılırdınız,boylece burdan bu tur cırkın bır yazısmaya gerek kalmazdı.

dıger arkadaslardan bu durum ıcın ozur dılerım...

öncelikle özelden msj atamıyorum bende yeni üyeyim... ama okumadan araştırmadan sizin gibi konuya direkt dalan biri değilim 3 sayfadan birinden kılıç balığının marka vermeyin yazısına rastlardın ama 3 msayfa okuyacak kadar bile vakit harcamadın demek ki konunun muhattabı kılıçbalığıdır şuna kızıyorum ki bu konuyu takip eden bir çok kişi dikkat edip isim vermiyor ama biri geliyor ohh vermediği marka isim kalmıyor haksızlık oluyor bende yazayım öyleyse bunu kullanıyorum diye olmaz dimi ?

bakın soyledıgım gıbı brezılya fonu ıle ılgılı o kadar cok sey okudumki,gozumde kacmıs olabılır.
acıklamayı yaptım,ozrumu dıledım,konuyu uzatmayın.
eger fazlasıyla aykırı bısey varsa zaten moderator ılgılenır.
eger sızde ısmımın ustune tıklasaydınız orda kocaman yazılarla ozel msj gonder yazıyor,demekkı sızde falz ıglılenmemıssınız
bu alanda sızınle bu konuyu daha fazla uzatmak ıstemıyorum,yeterlı.
bundan fazlası bana yakısmaz

bakın soyledıgım gıbı brezılya fonu ıle ılgılı o kadar cok sey okudumki,gozumde kacmıs olabılır.
acıklamayı yaptım,ozrumu dıledım,konuyu uzatmayın.
eger fazlasıyla aykırı bısey varsa zaten moderator ılgılenır.
eger sızde ısmımın ustune tıklasaydınız orda kocaman yazılarla ozel msj gonder yazıyor,demekkı sızde falz ıglılenmemıssınız
bu alanda sızınle bu konuyu daha fazla uzatmak ıstemıyorum,yeterlı.
bundan fazlası bana yakısmaz

canım benim msj gönder yazar ama msj sayım 100 ulaşmadan bende gönderemiyorum ki dert ettiğin şeye bak ilk kez bir foruma üye oldun sanırım geçer ama neise kapatalım gitsin dediğin gibi....... kimlerle konuşuyorum zaten :KK1:

Son düzenleme:
merhabalar ben de brezilya fönünden sonra kullanabileceğim bi şampuan arıyorum hem de ekonomik olsun istiyorum tabi ki az önce suna dumankayanın normal saçlar için bir şampuanını gördüm içeriğinde SLS yazmıyor bilmem bu daha önce konuşuldu mu ne dersiniz kullanan var mı

kızlar nude kullananlara ozellıkle sormak ıstıyorum kuru sacları olanlar nude un guclendırıcı sampuanınımı yoksa nemlendırıcı sampuanınımı kullanıosunuz bu ıkısı arasında sızce kuru saca en uygunu hangısı ? ozellıklede ıkısını kullanan bırıvarsa yardımcı olabılırmısınız lutfen

Kılıçbalığı der ki :KK1::KK1::KK1:

Nude markasınında yine bu işleme uygun bir şampuan serisi bulunmakta.3 tip saç için 3 ayrı ürün hazırlanmış...Sülfat, paraben ve petrolium içermiyor 325 ml 14.75 Watsons ve Gratislerde mevcut...

Kişisel yorum: Tek kelime ile harika bir şampuan, kuru saçlar için olan nemlendirici seçeneğini aldım, saçlarımı nemlendirdiği halde yağlandırmadı...

Son düzenleme:
kızlar keratin falan kullanmayın bu keratinlerde bol miktarda formaldehit varmış, kendinizi zehirlemeyin, ama sülfatsız şampuanları kullanın her zaman hem doğal hemde saç dostu. kızlar ben bu sülfatsız şampuanları kullanalı neredeyse 5 yıl oluyor, kullanmadığım marka kalmadı, bu başlıkta en çok nude den bahsediliyor ama nude de sülfat var, sodium sulfosinate var içeriğinde bu da sülft, benim en son ankarada bir aktardan aldığım ve oldukça ucuz bir şampuan var, onun içeriğinde sülfat kökenli hammade bulamadım size içerik bilgisini veriyorum, bilen arkadaşlar yorum yapsınlar markası (doa) fiyatı 7,5 tl...

Bileşimi :
Dionized Water, Coco Glucoside, Disodium Cocoamphodiacetate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerine, Cocamidopropyl PG-dimonium chloride, Water(and)Alcohol(and)PEG-35 Castor Oil(and)Polysobate 20(and)Aesculus Hippocastanum(Horse Chestnut)Seed Extract(and)Retinyl Palmitate(and)Tocopherol(and) Inositol(and)Calcium Pantothenate(and)Linoleic Acid(and)Biotin, Xanthan Gum, D-Panthenol, Zinc Pyrithione, Allantoin, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone,

Son düzenleme:
kızlar keratin falan kullanmayın bu keratinlerde bol miktarda formaldehit varmış, kendinizi zehirlemeyin, ama sülfatsız şampuanları kullanın her zaman hem doğal hemde saç dostu. kızlar ben bu sülfatsız şampuanları kullanalı neredeyse 5 yıl oluyor, kullanmadığım marka kalmadı, bu başlıkta en çok nude den bahsediliyor ama nude de sülfat var, sodium sulfosinate var içeriğinde bu da sülft, benim en son ankarada bir aktardan aldığım ve oldukça ucuz bir şampuan var, onun içeriğinde sülfat kökenli hammade bulamadım size içerik bilgisini veriyorum, bilen arkadaşlar yorum yapsınlar markası (doa) fiyatı 7,5 tl...

Bileşimi :
Dionized Water, Coco Glucoside, Disodium Cocoamphodiacetate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerine, Cocamidopropyl PG-dimonium chloride, Water(and)Alcohol(and)PEG-35 Castor Oil(and)Polysobate 20(and)Aesculus Hippocastanum(Horse Chestnut)Seed Extract(and)Retinyl Palmitate(and)Tocopherol(and) Inositol(and)Calcium Pantothenate(and)Linoleic Acid(and)Biotin, Xanthan Gum, D-Panthenol, Zinc Pyrithione, Allantoin, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone,

sen bu şirketin temsilcisi misin acaba?internette biraz araştırayım dedim.hangi forum sitesini açsam aynı nickle yorum yapmışsın.çok ilginç doğrusu. :KK57:

kızlar nude kullananlara ozellıkle sormak ıstıyorum kuru sacları olanlar nude un guclendırıcı sampuanınımı yoksa nemlendırıcı sampuanınımı kullanıosunuz bu ıkısı arasında sızce kuru saca en uygunu hangısı ? ozellıklede ıkısını kullanan bırıvarsa yardımcı olabılırmısınız lutfen

Nemlendiriciyi kullanmanı tavsiye ederim...

Bileşimi :

Reklamları izlediniz...

sen bu şirketin temsilcisi misin acaba?internette biraz araştırayım dedim.hangi forum sitesini açsam aynı nickle yorum yapmışsın.çok ilginç doğrusu. :KK57:

Gözünden bir şey kaçmıyor... Bu insanlar bu şekilde davranarak firmalarına, ürünlerine veya şirketlerine zarar verdiklerinin farkında değiller ne yazık ki...İnsanları kandırmaya uğraşmak ve diğer ürünleri kötülemek yerine doğru ürünleri piyasaya sürseniz bu tarz reklamlara gerek kalmaz zaten, ürünleriniz hakkıyla satılır...

nude artık saçıma yaramaz oldu zaten arada değiştirmem lazım şimdi gliss aldım bakalım... sıvı keratın içerikli rengi sıyah son çıkan

merhaba, ben de iki gün önce brezilya fönü yaptırdım, bugün son uygulama olacak, yıkayacaklar ve sonucu görücem...yaptırdığımdan beri burdaki yazılanları okuyorum ama şampuan konusunda hala netleşemedim, kuaför schwarzkopf'un ürünlerini satmaya çalışıyor, bonecure diye bi şampuanı 1000ml 120 liraya veriyor (biraz indirim yapar sanırım), ama içinde sodyum sülfat felan var, tam emin olamadım...bu üründen kullanan var mı? kutusu yeşil olan ürün...
fix nanokeratin direk bu iş için üretilmiş acaba kullanıp da memnun kalan var mı???
genel olarak herkes nude'dan memnun sanırım...son ihtimal bulabilirsem ondan alıcam galiba

bir de hardest diye bir serum verdiler, serumu 6 ay boyunca kullanmamız mı gerekiyor?

veee son olarak:) denize girmek yasak diye belirtmişsiniz ama kuaför bonacure repair rescue diye bir ürün önerdi, denizden önce sonra bunu sür bişi olmaz dedi, doğru mudur ki acaba??? ya da denizdeki tuzdan korumak için bir bakım kremi felan var mı bildiğiniz???

uzuunnn yazı için kusura bakmayın...bilgiler için çok çok teşekkürler...selamlar...

ben bir süre sonra brezilya fönü yaptıracağım şu an elimde otacının kuru yıpranmış ve boyalı saçlar için olan şampuanı var içindekilere baktım sls yok kullanabilir miyim acaba çünkü normalde çok memnunum fiyatı da çok uygun

içindekiler şöyle
deiyonize su , kokamidopropil betain, disodyum kokoamfodiasetat , beyaz zambak ekstresi , stirinakrilat copolimer, provitamin b5, sodyum klorür ,poliquanternium-10 ,esans, benzyl alkol, methylchloroisothizolinoe, methylisothiazolinone , sitrik asit

bir de bu nude şampuanın çeşitleri var mı varsa hangi çeşidini alacağız

ben de bugün cevahirdeki watsons'tan nude şampuan ve saç kremi aldım nemlendirici özellikte olanlardan. yarın fönümü yıkayacağım ilk defa, umarım sizde olduğu gibi bana da iyi gelir. ayrıca watsons maskesi aldım ballı olandan alıcaktım ama kalmamış :KK43: kına özlüsünden aldım ekstra parlaklık sağlıyormuş boyalı ve mat saçlara boyanın solmasını önlüyormuş.. bakalım umarım iyi gelir, deneyimlerimi aktarırım.

deneyimlerini paylaşan herkese ayrıca teşekkür ederim kara verme sürecinde baya faydalı oldunuz. iyi kalınız :)

Bende cuma günü kuaförde brezilya fönü yaptırdım şuan güzel duruyor formu okuyup Nude şampuanıda aldım bugün 2. gün yarın akşam yıkarım artık inş. yarın yıkama sonrası da böyle güzel durur hayırlısı :)

X