Brokoli kürü tüp ve kanalı açan var mı?

Nur_1335

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2019
1.000
394
24
Merhaba arkadaşlar bir sorum var yardımcı olursanız sevinirim. Dogal yolla yada kürlerle kanallar nasıl açılır doktorum bana rahim filmi çekilmemi söyledi ama önce doğal yollardan yapmayı düşünüyorsam Dr. Saraçoğlu'nun brokoli kürü var bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar bir sorum var yardımcı olursanız sevinirim.Dogal yolla yada kurlerle kanallal nasıl açılır doktorum bana rahim filmi cekilmemi söyledi ama önce dogla yollardan yapmayı düşünüyorsm Dr. Saraçoğlu nun brokoli kürü var bilgisi olan varmı
hikaye bence

tüpleriniz kapalı mı yoksa sıvı mı var
Birşey söylemedi 1 yıl önce düşük yaptım ve 1 yıl boyunce gebelik oluşmadığı için rahim filmi istedi pkos var düzensiz adet oluyorrum bu ay gecikince film istedi. Yumurtalıklarda kist varmis

Size tavsiyem bir tanı konmadan çözüm aramayın. Belki hiç öyle bir probleminiz yok ve başka bir şeylere zarar verebilirsiniz. Ben de hep tüplerimden şüpheleniyordum maydonoz kürü denedim hiçbir işe yaramadı film çekildim sorun çıkmadı. Soğan kürü denedim mesela o ay çok geç regl oldum. Herkese herşey yaramıyor.

X