Tüp Bebek Merkezleri Brüksel Tüp Bebek Merkezi-dr.yücel Karaman Hakkinda Bilgisi Olan Varmi?? önemliiii...

bu arada web sitesi konusunda haklı olabilirsin.siteye giriyorum fakat üstte yazan ekibimiz,hakkımızda,iletişim vb.. bölümleri açamıyorum.ya da benim pc.nin tarayıcılarında bir sorun var.

arkadaslar ben Yücel Beyde laparoskopi kist amilyatı oldum, herkesin açık amilyat yaparız dediği amilyatı başarıyla kapalı olarak gerçekleştirdi, harika bir doktor, oldukça açık sözlü olduğu gibi anlatıyor söylüyor, paragöz kesinlikle değil gerekeni söylüyor. kesinlikle tavsiye ederim. bide insan konuşurken çok rahat hissediyor kendini babcan tavırlarıyla güvende hissediyorsunuz.

kizlar bende yucel hocada kararliyim ama yok degilim falan oluyorum bu safada yazan yazidan dolayi eger o yaziyi yazanla tekrar kontaga gire bilsek haersey aciklanir napicam bilmiyorum zaten pr. dr. ulasmak zor tedavi ben yapcamm der hop okus pokus kaybolmuslar bi sihirle bu yaziyi yazan kisiye sorusturma falan acmislar yok baska bi merkezlerin kötulemesi falan diye yorum yaptilar yinede kararsizim naapmaam gerktigini billmiyooooooooruuuuuuuuuuuuuum:KK37: vala ben hep isterdimki bazi doktorlarin hastasi degilde bi ailenin bi parcasiymis gibi davransalar para goz olmasalar umut tacirlaeri ve kendilerini bisey sanneden doktorlar olmasa sonucta bizim kazancimizla zenngin oluyolar ve sonucta bizim sayemizde terfi oluyolar ben böyle göruyorum ögrenci iken vede asistanken staj görurken bizi test aleti olarak kullaniyorlar saki degilmi

arkadaslar bende yucel hocayı ve merkezını arastırıyorum benı bılgılendırırsenız sevınırım 2 denemem var 3. deneme ıcın arastırma yapıyorum morfolojı sorunumuz var sanırım erkek ınfertılıtesınde cok basarılılar bana yardımcı olursanız memnun olurum

merhabalar. daha onceki tüp bebek denemem kotu sonuclandı . kalp atısı duyulmadı . cok iyi bir hastane ve prof a gitmis oldugum icin 2. denememe oraya gitmeyi dusunmustum ama ne yazıkki bu sefer ya yogunluktan ya da baska sebepten cok onem verılmıyor gibi geliyor .isin kotusu sanırım oldugum kurtajdan oturu rahmımde incelme problemim basladı .. birde kan pıhtılasması diye bir sey okuyorum belkide ilk sefer ikizlerimi kaybetme nedenim buydu . bu hastane bunu bile arastırmayack gibi geliyor bu sefer .. sizlere soracagım ben bu hastaneyi degsitirmeyi dusunuyorum . sizlerde arastırıyorsunuz biliyorum . teksen camlıbel ve yücel karaman arasında kaldım .. sizlerin tecrübelerine ihtiyacım var ? herkese sevgiler .

merhabalar. daha onceki tüp bebek denemem kotu sonuclandı . kalp atısı duyulmadı . cok iyi bir hastane ve prof a gitmis oldugum icin 2. denememe oraya gitmeyi dusunmustum ama ne yazıkki bu sefer ya yogunluktan ya da baska sebepten cok onem verılmıyor gibi geliyor .isin kotusu sanırım oldugum kurtajdan oturu rahmımde incelme problemim basladı .. birde kan pıhtılasması diye bir sey okuyorum belkide ilk sefer ikizlerimi kaybetme nedenim buydu . bu hastane bunu bile arastırmayack gibi geliyor bu sefer .. sizlere soracagım ben bu hastaneyi degsitirmeyi dusunuyorum . sizlerde arastırıyorsunuz biliyorum . teksen camlıbel ve yücel karaman arasında kaldım .. sizlerin tecrübelerine ihtiyacım var ? herkese sevgiler .

dr yücel karaman bürüksel cok acele ettiler hastalar hızlı bir şekilde 6-7 kişi yi aynı gün öğlenden sonra acele bir şekilde alıyolar dikkatsiz bir şekilde tadavi yapılıyo birde başka doktorlar bakıyo öğrendimki iş işten geçtikten sonra bana şunu söylüyolar hsg kötü cıkmış dıyolar ya zamanında söyleseler 6700 tl masraf yapmazdık cok acele ediyolar baska hastalar bakmak için berbat biyer tavsiye etmem

dr yücel karaman bürüksel cok acele ettiler hastalar hızlı bir şekilde 6-7 kişi yi aynı gün öğlenden sonra acele bir şekilde alıyolar dikkatsiz bir şekilde tadavi yapılıyo birde başka doktorlar bakıyo öğrendimki iş işten geçtikten sonra bana şunu söylüyolar hsg kötü cıkmış dıyolar ya zamanında söyleseler 6700 tl masraf yapmazdık cok acele ediyolar baska hastalar bakmak için berbat biyer tavsiye etmem

:26:

Brüksel Tüp Bebek Merkezine dair hep olumlu yönde duyumlar almıştım bu güne dek.

Dondurulmuşlarımdan sonuç alamazsam Brüksel'e geçerim diye düşünüyordum.

Tüp bebek işi hassas,özen gerektiren bir iş aceleye getirmek olurmu.:26:

*menekse444 üyeliğinize ait,dört adet mesaj bulunmakta ve dördüde Brüksel T.B.M. hakkında:44:

Son düzenleme:
menekşe adlı kişiye cevaptır brükselde 2 defa tedavi oldum hiçbirzaman karşımdaki bi doktor olmadı her soruma içten cevap veren doğum yapacağım tahmini tarihte arayıp tebrik ettiler tedavi aşamasında çok ilgililer arkadaşımıda oraya yönlerdikdik şükür onlarda bebeklerini kucağına aldı ve her kontrolde bize selam göndermeyi unutmadılar şuan oğlum 1yaşını doldurmak üzere bence süper insanlar ama gidip görüşünce sizin içinize sinmesi lazım rahat olmanız lazım eğer bunu hisederseniz herşey mükemmel olur
inş bir an önce kuzularına kavauşursunuz

Menekşe, bi takim sana katiliyorum. Yucel bey den cok iyi haberler duydum.cok iyi doktor oldugunu, basarili oldugunu. Hic dusunmeden, zaman kaybetmeden, bruksel TB merkezine gittik. Cok iyiler, iyi karsiliyorlar, yardim severler, hotelde yer olmadigi halde, yani tum hoteller ' malesef odamiz yok' dedikleri halde, brüksel TB asistanları ne yapıp yaptı bize en iyi hotelde oda ayarladilar, cok guleryuzluler.
Cok yardim severler.

Yanliz negatif tarafi, cok musterileri olduğu icin, herkesle tek tek ilgilenmiyorlar. Her hasta sanki bi numara, yoğunluktan. Dolayı bi her hasta aynı zamanda geliyor, sabah ilk iş toplu halde tek tek kan veriliyor, sonuç belli olunca doktor muayene yapıyor ve ilaçlarla devam ediyorsun. Hemsire karar veriyor, ne ilacı ne zaman kullanacağına. Taaki yumurtaların 18 mm buyukluge. Işte bundan sonra doktor seninle ilgileniyor. Bu zaman kadar hep hemsire veya asistanları ilgileniyordu. Öğlenleri TB yapılıyor. Dediğin gibi günde 6,7 tb yapıyorlar.
Sanki zor hastalari yucel bey muayene yapıp, kolay hastalari hüsamettin bey bakıyor gibi. Muayenelerin arasında, yumurta alma operasyonu veya transfer yapıyorlar.

Ben ekim ayında brüksel TB merkezindeydim. Malesef tutmadi 9000 tb ücreti ödedik. Tutsaydi acimazdim paramı, malesef tutmadi. Sanki paramizi çöpe attik gibi oldu. Simdi ikinci tb yaptırmayı düşünüyoruz. Önce iyi araştırıp sonra randevu yapacağım. Muhtemelen tekrar oraya gitmeyiz.
Başka tb merkezine baş vururuz. Memnun kalmadığından değil, yoğun hastalari aynı zamanda bakıp, son zamanlarda hastalari negatif test alıyorlar. Benimle aynı.zamanda daha birkaç arkadasda negatif testi oldu.

Menekşe, bi takim sana katiliyorum. Yucel bey den cok iyi haberler duydum.cok iyi doktor oldugunu, basarili oldugunu. Hic dusunmeden, zaman kaybetmeden, bruksel TB merkezine gittik. Cok iyiler, iyi karsiliyorlar, yardim severler, hotelde yer olmadigi halde, yani tum hoteller ' malesef odamiz yok' dedikleri halde, brüksel TB asistanları ne yapıp yaptı bize en iyi hotelde oda ayarladilar, cok guleryuzluler.
Cok yardim severler.

Yanliz negatif tarafi, cok musterileri olduğu icin, herkesle tek tek ilgilenmiyorlar. Her hasta sanki bi numara, yoğunluktan. Dolayı bi her hasta aynı zamanda geliyor, sabah ilk iş toplu halde tek tek kan veriliyor, sonuç belli olunca doktor muayene yapıyor ve ilaçlarla devam ediyorsun. Hemsire karar veriyor, ne ilacı ne zaman kullanacağına. Taaki yumurtaların 18 mm buyukluge. Işte bundan sonra doktor seninle ilgileniyor. Bu zaman kadar hep hemsire veya asistanları ilgileniyordu. Öğlenleri TB yapılıyor. Dediğin gibi günde 6,7 tb yapıyorlar.
Sanki zor hastalari yucel bey muayene yapıp, kolay hastalari hüsamettin bey bakıyor gibi. Muayenelerin arasında, yumurta alma operasyonu veya transfer yapıyorlar.

Ben ekim ayında brüksel TB merkezindeydim. Malesef tutmadi 9000 tb ücreti ödedik. Tutsaydi acimazdim paramı, malesef tutmadi. Sanki paramizi çöpe attik gibi oldu. Simdi ikinci tb yaptırmayı düşünüyoruz. Önce iyi araştırıp sonra randevu yapacağım. Muhtemelen tekrar oraya gitmeyiz.
Başka tb merkezine baş vururuz. Memnun kalmadığından değil, yoğun hastalari aynı zamanda bakıp, son zamanlarda hastalari negatif test alıyorlar. Benimle aynı.zamanda daha birkaç arkadasda negatif testi oldu.

Yazdıklarının çoğuna katılıyorum.kasım ayında negatif sonucu aldım bu hafta randevumuz var bakalım sonuçlarla ilgili. Duruma göre değerlendirme yapıp tekrar deneme için karar vereceğim..

Son düzenleme:
Ya yucel karaman'ı hep iyi diyorlar ama son zamanlarda ben kimseden pozitif test aldığını duymadım. Fiyatlarını da yükselttiler, hani nasil olsa gelen hasta ödeyecek diye. Bari pozitif test alsak, verdiğimiz parayı acimayacagiz.

Herkes burda yaşadığını yazıyor tedaviye yeni başlayacak arkadaşlara yardım amacıyla.
İyi şeyler yazmak kadar saygı çerçevesinde eleştirel yazmakta insanların en doğal hakkı diye düşünüyorum.
fakat POZİTİF sonuç alan bir iki arkadaşın dışında diğer arkadaşlarında eleştiri yapan arkadaşlara
saldırıyla birlikte savunmaya geçtiğini görüyorum.
Benim tavsiyem bu paralar kolay kazanılmıyor araştırmanızı yaparken çevrenizi de dikkate alın.
Tüp bebek yoluyla çocuk yapmış insanlar mutlaka vardır bi şekilde ulaşıp nerde tedavi olduklarını öğrenin en
azından elinizde gerçek bi sonuç olmuş olur..sevgiler..

Cok yardim severler.

İlgi alaka ve güven duyabilmek çok önemli gerçekten.:26:

Ayrıca 9000 Lira az para değil,diğer merkezlere kıyasla yüksek bir meblağ.

Ben yücel hocayi elestirmiyorum, sadece düşüncelerimi yazdım. Haftanın 6 günü çalışıyor, klinikte bi hastadan diğer hastaya kosuyor, elinden geleni yapmaya çalışıyor. Cok az konuşan, iyi niyetli, guvenilir, sorularını net ve açık cevaplayan, korkun olursa onu ortadan kaldıran, iyi ekiple çalışan, elemanların hepsi güler yuzlu ve yardim sever olan. Vesaire vesaire.

Cok hastası olduğu icin, cok yoğun oluyor. Cok ünlü olduğu için, herkes Brüksel tb merkezini baş vuruyor. cok yoğunluktan dolayı fiyatlar gitgide yükseliyor.

Yücel karaman yıllardır bu dalda çalışmış, fakat yoğunluktan dolayı, son zamanlarda hamile kalan arkadaş az rasliyorum.

Son düzenleme:
İlgi alaka ve güven duyabilmek çok önemli gerçekten.:26:

Ayrıca 9000 Lira az para değil,diğer merkezlere kıyasla yüksek bir meblağ.

Hatta ücret 9000 ide geçiyordu, ama bunun icinde kan, muayene, ilaclar herşey dahildi

Son düzenleme:
Hatta ücret 9000 ide geçiyordu, ama bunun icinde kan, muayene, ilaclar herşey dahildi

Az önce msg iki düzenleyekesim.

Ben avrupa dan geldiğim için bana tek fatura kestiler, iğneler içindeydi. Zaten bu zamandan en fazla iğneleri ödüyorsunuz. Yanılmıyorsam tüpe aşağı yukarı 4000 felan ödedik.

Arkadaşlar ben Yücel karaman kötü demiyorum, haşa tam tersi cok iyi bir uzman doktor. Simdi kadar başarılarına imza atmış bir doktor. Kliniği desen bir saray, içi cok guzel ve huzur dolu. Ben bruksel gittiğim icin pisman değilim, aksine cok memnun kaldik oradan.

Herhalde simdi herkesi iyi yönlendirdim.

Saygılarımla,

merhaba.aylardır forumu okuyorum yeni üye oldum.
ben ilk tüp bebek denememi yaptıracağım .brüksel ile görüştüm sabah akşam bunu düşünüyorum şubat ayında tedavim başlıyacak.
ama çok kararsızım hala sanki içime sinmeyen bişeyler var gibi. bu tarihlerde brükselde başlamayı düşünen, başlıyacak arkadaşlar varsa görüşüp fikirlerini paylaşmayı çok isterim. olumlu olumsuz paylaşırsanız çok memnun olurum

Arkadaşlar, hamile kalan bayanlar yoğun oldukları için pek buraya giremiyor sanırım, ben Yücel Bey sayesinde ikizlerine kavuşmuş bir anneyim, 20ye yakın doktor gezmiş bir insan olarak alanında 1 numara olduğunu söyleyebilirim, Hüsamettin Bey de iyi bir doktordur şüpheniz olmasın, yoğun oldukları doğru ancak, paranızı almak için olmayacak işe amin demiyorlar, benim rahimle ilgili problemi gören, operasyonu yapan kendisidir Allah razı olsun, tüpe gerek kalmadan kızlarıma kavuştum sayesinde, bu arada elimde kalan kan sulandırıcı iğnelerim var, onları tarihleri geçmemişse ücretsiz olarak buradan bi arkadaşa vermek istiyorum, duyurulur.:KK34:

X