BTC testi sonucu 0.618 çıktı bunun anlamını bilen var mı

liya 35

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2024
39
4
39
hamilelik testi sonucu bilen anlayan var mı çok heyecanlıyım doktorunun cevaplarını bekleyeceğim bilen varsa yaza bilir mi. 0.618 çıktı anlamı nedir

yanlış anladığınız ben bu değerleri anlamıyorum anlamı nedir diye siz ne güzel biliyorsunuz
Dalga geçtiniz sandım kusura bakmayın heyecanınızıda anlıyorum fakat bir dahaki için bilginiz olsun zaten test sonucunda pozitif yazar 5 ve üstü değerde. Doktora gitmediyseniz kontrollerinizi yaptırın mutlaka

Hayırlısı olsun hakkınızda
teşekkür ediyorum çok sağolun iyi
Dalga geçtiniz sandım kusura bakmayın heyecanınızıda anlıyorum fakat bir dahaki için bilginiz olsun zaten test sonucunda pozitif yazar 5 ve üstü değerde. Doktora gitmediyseniz kontrollerinizi yaptırın mutlaka
doktora gitmedim sonuç bu yazınca çok merak ettim yok estağfurullah niye dalga geçeyim biran hamile sandım kendimi çok sevindim ama sonuç öyle çıkmadı çok isterdim hamile olmayı çok ümitlenmiştim önemli değil çok teşekkür ederim size

anladım teşekkür ediyorum bende çok heyecanlı bekliyordum malesef ki hamile değilim teşekkür ediyorum çok istiyorum ama olmadı
Bende transferimin 12. Günü adete girdim ,ama hiç kantesti yapmadım ,sizce bu durumda yapmalı mıyım anlamadim

X