Bu akıntı ve ağrı hamilelik belirtisi mi ???

Gunaydin kizlar 3 gündür çok çok az leke geliyor normalde adetimde gecikti ilk leke geldiği gün biraz sanci oldu hatta gece hiç gelmiyor leke sabah erken gebelik testi ve normal kaset test yaptım ilk 10 dk gözle görülüyor ama fotoda net değil sizde goruyomusunuz

Eklentiler

• 20240324_095232.jpg
    20240324_095232.jpg
    69,3 KB · Görüntüleme: 82
  • 20240324_091800.jpg
    20240324_091800.jpg
    51,5 KB · Görüntüleme: 84
Gunaydin kizlar 3 gündür çok çok az leke geliyor normalde adetimde gecikti ilk leke geldiği gün biraz sanci oldu hatta gece hiç gelmiyor leke sabah erken gebelik testi ve normal kaset test yaptım ilk 10 dk gözle görülüyor ama fotoda net değil sizde goruyomusunuz
Evet hafif bi çizgi görünüyor kan testi vermelisiinn

Kızlar benim dün regl olmam gerekiyordu bugün sabah test yaptım 3-4 dk içinde böyle oldu? Sizce ihtimal var mı yok sa daha mı net olması gerekiyor:KK43: reglden 4 gün önce yapmıştım negatifti

Eklentiler

• 79C6B05F-391C-4748-BF5E-7AB5573EAC75.jpeg
    79C6B05F-391C-4748-BF5E-7AB5573EAC75.jpeg
    110,4 KB · Görüntüleme: 75
  • IMG_9939.jpeg
    IMG_9939.jpeg
    144,1 KB · Görüntüleme: 72
Kızlar benim dün regl olmam gerekiyordu bugün sabah test yaptım 3-4 dk içinde böyle oldu? Sizce ihtimal var mı yok sa daha mı net olması gerekiyor:KK43: reglden 4 gün önce yapmıştım negatifti
Var gibi duruyor, kan verin. Hayırlı olsun 🌸

Kizlar ne yapiyorsunuz benim akıntım hala regle dönmedi öyle ki ped bile takmiyorum , gün içinde gunluk pedi doldurmuyor bile çok açık pembe olarak devam etti hatta gunde bir kez falan geldi. İlk olarak Perşembe sabah başlamıştı, cuma yani dün bir kez geldi bugunde sabah bir kez peceteye sildim..
Ayni zamanda gaz gibi kramp devam ediyor ara ara artiyor. Bakalim ne olacak cok umutlandım yerleşme kanamasi mi acaba diye umarim bu saatten sonra regle dönmez 😓😓 persembe sabah idrar testinde negatif çıkmıştı o yuzden korkuyorum test yapmaya sadece bekliyorum... Bat 25 Mart. Bu sekilde yerlesme kanaması yaşayan var mi?
Slm ınş adet olmadn merak ediyorum

Slm ınş adet olmadn merak ediyorum
Dune kadar anlattigim gibi devam etti kanama , korktum ne olur ne olmaz belki bebek varsa önlem alınır diye kan testi yaptirmaya gittim ama negatif. Ve bugün dolu dolu reglim başladı. Bekledigim tarih zaten bugündü , oncesinde neden kanamam basladi bilemiyorum 😓 önümüzdeki hafta icinde doktorumdan randevu aldim muayene olacağım. Sorup düşündüğün icin teşekkür ederim 🙏🏻✨ ne yazık ki bu ay olmadı önümüzdeki ay da mola vermeyi düşünüyorum bu konuda sonrasına bakacağız 🧚🏻

Dune kadar anlattigim gibi devam etti kanama , korktum ne olur ne olmaz belki bebek varsa önlem alınır diye kan testi yaptirmaya gittim ama negatif. Ve bugün dolu dolu reglim başladı. Bekledigim tarih zaten bugündü , oncesinde neden kanamam basladi bilemiyorum 😓 önümüzdeki hafta icinde doktorumdan randevu aldim muayene olacağım. Sorup düşündüğün icin teşekkür ederim 🙏🏻✨ ne yazık ki bu ay olmadı önümüzdeki ay da mola vermeyi düşünüyorum bu konuda sonrasına bakacağız 🧚🏻
Hakkinda hayırlısı. Canim

Bu konuyu sessizce takip ediyodum belirtiler benzer diye merak etmistim seni de. ben de bugun adet oldum hayirlisi olsun canim

Bu konuyu sessizce takip ediyodum belirtiler benzer diye merak etmistim seni de. ben de bugun adet oldum hayirlisi olsun canim
Teşekkür ederim 🙏🏻🫶🏻 demekki bu ay nasip değilmiş kalbim cok burkuldu dün negatif görünce sessizce yatip uyudum biraz içlendim biraz ağladım ama demekki simdi degilmis vakti diyorum kendi kendime en hayırlı zamanda nasip olsun inşallah size de bana da , isteyen herkese ⭐

Teşekkür ederim 🙏🏻🫶🏻 demekki bu ay nasip değilmiş kalbim cok burkuldu dün negatif görünce sessizce yatip uyudum biraz içlendim biraz ağladım ama demekki simdi degilmis vakti diyorum kendi kendime en hayırlı zamanda nasip olsun inşallah size de bana da , isteyen herkese ⭐
Ben de aynı durumdayım, bu ay çok umutlanmıştım... Ben de dün regl oldum. İstemsizce ağlayıp duruyorum. Hayırlısı kolayıyla olsun inşaAllah ikimiz için de...

Merhaba kizlar , bat tarihim 25 mart yani 1 hafta gibi bir süre kaldi. Bu ay iki günde 1 iliski oldu. Yumurtlama haftasi daha sık oldu. Bir iki gündür rahimde arasira giren bi sızı sancı ve batma hissi oluyor birde sıvı, akışkan ve renksiz bir akıntım var ? Sizce bunlar hamilelik belirtisi olabilir mi ? Döllenme gerçekleşmiş ve yerleşiyor olabilir mi? Boyle bi durum yasayaniniz var mi acaba
Merhaba benım de adetime 4, 5 gün var öyle normalde adete yakın su gb hafıf akıntım olurdu ama bu sefer yumurtlama akıntımdan sonra yumurta kıvamı gectı 2gun kadr sıvılastı sonra kesılmeden akıntım devam ettı 3gundur de krem gb gelıyor ben de acaba dıyorum hamıle mıyım dün aksam rahımıme bıcaklar saplandı resmen 2dk sürdü arada sop yumurtlagım pıt pıt agrı gırıyor 3gundur. Kızıma hamileyken de akıntm vardı ama bukdr mıydı hatırlamıyorum unutmusum 6yıl geçti hamılelkktenn.. kızımda batmalar olmustu bende de şimdi de 6gun batma olmadı 3gundur var artarak. :)

Bu msjı smdı farkettim yumurtlama gününüz geldımmı pekı suan

X