Bu akıntı ve ağrı hamilelik belirtisi mi ???

Ben dun tekrar kan verdim 55 den 108 yükselmiş ama dr ne dedi anlamadim cok dusuk beta yukselme var ama hamilesin diyemicem dedi bu nsoylemem e demek anlamadım hamilemiyim degilmiyim dedim kesin bisey diyemem dedi kafam karıştı tekrar kan vercen dedi kan vermekten maf oldum ya. Benim de basim cok kotu dun parol yazdirdim baş agrim hic olmazdi
Daha cok yeni diye öyle demiştir sağlıkla yukselsin inşallah betaniz

• Beğen
Reactions: 76a
Benim dünden sonra hala akıntım gelmedi, ama açılsa gelecekmis gibi hissediyorum. Rahim bölgemde acayip derecede baskı ve balon gibi sisiyormus hissi ile gerilme hissediyorum batıyor sanki. Bacağımın iç bolgesinde hafif sızılar var. Bakalim regl mi gelecek yoksa yerlesmemi hala bilemiyorumm

• Beğen
Reactions: 76a
Kızlar rica etsem bakar mısın diğer sayfalarada yazmıştım aslında ama cevap alamadım erken gebelik testi 1. Fotoğraf bir dk da 2. Fotoğraf 5 dk bata bir gün var belirtiler var sizce var mı tabi çıplak gözle daha belirgin

Eklentiler

• IMG_20240322_081958.jpg
    IMG_20240322_081958.jpg
    43,7 KB · Görüntüleme: 57
  • IMG_20240322_085815.jpg
    IMG_20240322_085815.jpg
    40,2 KB · Görüntüleme: 55
  • IMG_20240322_082404.jpg
    IMG_20240322_082404.jpg
    48,2 KB · Görüntüleme: 58
Kızlar rica etsem bakar mısın diğer sayfalarada yazmıştım aslında ama cevap alamadım erken gebelik testi 1. Fotoğraf bir dk da 2. Fotoğraf 5 dk bata bir gün var belirtiler var sizce var mı tabi çıplak gözle daha belirgin
Var gibi, kan verin bence. Hayırlısı olsun inşaAllah 🌸

Benim dünden sonra hala akıntım gelmedi, ama açılsa gelecekmis gibi hissediyorum. Rahim bölgemde acayip derecede baskı ve balon gibi sisiyormus hissi ile gerilme hissediyorum batıyor sanki. Bacağımın iç bolgesinde hafif sızılar var. Bakalim regl mi gelecek yoksa yerlesmemi hala bilemiyorumm
Hadi insallah .hepimiz birlikte gecirelim bu gebeligi 😍

Kızlar freely marka erken test çıkmadı galiba

Eklentiler

• IMG_1622.jpeg
    IMG_1622.jpeg
    48,2 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG_1625.jpeg
    IMG_1625.jpeg
    47,7 KB · Görüntüleme: 55
Merhaba kizlar , bat tarihim 25 mart yani 1 hafta gibi bir süre kaldi. Bu ay iki günde 1 iliski oldu. Yumurtlama haftasi daha sık oldu. Bir iki gündür rahimde arasira giren bi sızı sancı ve batma hissi oluyor birde sıvı, akışkan ve renksiz bir akıntım var ? Sizce bunlar hamilelik belirtisi olabilir mi ? Döllenme gerçekleşmiş ve yerleşiyor olabilir mi? Boyle bi durum yasayaniniz var mi acaba
Benim de BAT 25 mart ama hiç bir belirti yok normalde adete yakın sancı yada önden hafif kanamam olur ama lşimdilik birşey yok dün erken gebelik testi yaptım negatif

akışkan ve renksiz sıvı genelde regl belirtisidir, gebelik belirtisi beyaz akıntı oluyor diye biliyorum. benim de reglden önce sıvı ve akışkan akıntım oluyor çünkü ordan biliyorum. gebelikte artan progesteron sebebiyle beyaz akıntı olur. ama tabi kişisel farklılıklar olabilir.
benim de beyaz akıntım oluyor gebe olduğumu sanmıyorum 25 mart benim de bat

X