Bu aralar aşırı sinirlilik, huy değişikliği...

Mystika

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2023
51
61
34
Merhaba arkadaşlar, bu aralar aşırı sinir ve huysuzluğum var. Aşırı tepkilerim var. Sizde de değişiklik var mı? Astrolojik bişeymi var nedir?

images.jpeg

Ben de öyleyim hatta az önce eşime böyle öfkeli bir insan olmak istemiyorum dedim. Çünkü inanılmaz bir öfke duyuyorum her şeye son 3 gündür.

Tüm vitamin değerlerine daha geçen ay baktırdım, sadece kan değerim düşük o da benim normal durumunum. Demir, folik asit, b12, d vitamini bir sorun yok. Düzenli olarak da magnezyum ve omega 3 tüketiyorum. Vitaminsek bir şey olduğunu düşünmüyorum o yüzden. Regl döneminde de değilim ama yumurtlama dönemim yaklaştı o da sinir yapıyorsa vay halimize zaten 😂

34 yaşındayım. Bu sene 35 olacağım
33 yılda bir güneşiniz yine doğduğunuz konuma oturuyor yani 2. Kez doğuyorsunuz artık güney değil kuzey ay düğümünüze daha yakın oluyorsunuz haritanız gölge yanlarını çalıştırmaya başlamış olabilir 33 sonrası karmik bir döngüye de giriyoruz bir şeylerin karması da olabilir bu gelen huylar ayrıntılı bir harita baktırın içiniz rahatlar

Aynı sorun bende de var. Biri en ufak bir dokunsa bile ayak parmaklarımdan başlayıp burnuma kadar bir sinir hücreleri yayılıyor sanki :KK70:

Aynı durumdayım. Direk ses tonum değişiyor bişey dendiğinde. Eşime de ters davranıyorum. Ama elimde değil. Kısa sürelidir insallah. Ramazan bize sakinlik verir insallah😅

33 yılda bir güneşiniz yine doğduğunuz konuma oturuyor yani 2. Kez doğuyorsunuz artık güney değil kuzey ay düğümünüze daha yakın oluyorsunuz haritanız gölge yanlarını çalıştırmaya başlamış olabilir 33 sonrası karmik bir döngüye de giriyoruz bir şeylerin karması da olabilir bu gelen huylar ayrıntılı bir harita baktırın içiniz rahatlar

Çok teşekkürler yorumunuz için çok sağolun 🙏

Hiç bir şey anlamadım ama çok doğru 33. Yılım benim miladım oldu yeniden doğuş gibi değil, arafta kalıp öteki tarafa gidip gelmek gibi. Çok kötüydü çok.

Benim bildiğim kadarıyla özellikle 27,28 yaş civarında Satürn etkisi belirgenleşiyor. Satürn de karmanın lordu olarak bilinir. O yaşa kadar yaptıklarının karşılığını alırsın iyiyse iyi,kötüyse kötü. Sınavları da ağır olur. O yüzden insanların özellikle o yaş aralığında depresyona girmesi,intihar etmesi daha sık görülüyor. Ünlüler camiasında bile 27'ler kulübü var. 33 yaş civarı da böyle bir etki olabilir. Siz yine de önce bir dahiliye uzmanına gidip hormon testi yaptırın. Toprağa temas etmek,bitkilerle uğraşmak insanı epey sakinleştiriyor tavsiye ediyorum.

Aaa 33 yaşındayım ben, bu yazdıklarınızı tam da çok öfkeli olduğum günlerde okuyorum üstelik.

X