Bu ay da olmadı :((( ekim de anne adayı olmak ümidiyle...

ah bıtanem ya esınle bı guzel konus sakınlesınce psikolga falan gıdın olmadı bu bır bagımlılık gıbı bısey olabılır bıtanem.rabbım guc kuvvet versın sana esınede bolcana akıl fıkır versın duzeltsın inşallah

cnm bız konusmayı beceremeyoruz ,boyle ayrı gayrı sakınlesıyoruz ,dun gece yatarken dedım bebek fıkrını unut dıye ,zaten uzunca bır sure aynı yatak bıle hayal artık,duzelmesı lazımartık bu ona son sans

hoşgeldin canım aramıza.ekimde tanıştık biz rabbım gelecek ekıme kadar hepımızın meleklerını hayırlısıyla gonderır ınsallah:KK16::KK16::KK16:
üzülme bitanem hayırlısı olsun kırmızılar gelse bıle.:KK19:nezamandır beklıyosun meleğini:26:

Çok teşekkürler canım. Nisan ayından beri uğraşıyoruz biz. geçen ay ve bu ay adetin gecikti. normalde zaten 32-33 günde oluyorum. her geciktiği gün insan hayal kurmaya başlıyor işte. :KK43: cumartesi için randevu aldım, hormonlara bi bakılsın sonra da rahim filmi çektireceğimmmm

cnm bız konusmayı beceremeyoruz ,boyle ayrı gayrı sakınlesıyoruz ,dun gece yatarken dedım bebek fıkrını unut dıye ,zaten uzunca bır sure aynı yatak bıle hayal artık,duzelmesı lazımartık bu ona son sans

bekelnenim canim olayi tam olarak bilmiyorum ama galiba esinle sorunlarin varrr:26::26::26::26:yaw senin gibi güzelim bi kizi nasi üzüyo hayret bisey...:KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6:bu erkekler varya elindenin kiymetini hic bilmiyo...bunlar adam olmazzzz:KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:

Son düzenleme:
Kızlarrrr merhaba. ben yeni buldum sizi..Ağustos, eylül derken hayaller ekim ayına kaldı sanırım. adetim 1 hafta gecikti. dün test yaptım evde negatifti. bugün okulda hafif lekelenme oldu. ve hala lekelenmem var. keşke tutmuş olsa die içimden geçiriyorum hala ama galiba boşuna. Okulda ağlayamadım lekelenmeyi görünce. eve gelince koyverdim kendimi. aslında umutlanmamıştım ama ne bileyim bu hayal kırıklığı mahvediyor insanı...:KK43: :KK43:

Hoşgeldin aramıza cnmm..:KK16:belki sadece reglin gecıkmiştir yada bazen bebek tutmayabiliyor ve hamilelik oluşamadan sonlanıyor öyle deolabilir.doktora gittin mi hiç ? Ne zamandır bebiş istiyorsunuz yaş kaç kaç yıllık evlısınızzz?
Ayy pardon çok sordum ben bile korktum kendimdenn:KK9:

he kuzum elektrık şoku..annecım o sınırle gelırdı yakamızdan tutup havaya kaldırırdı 5 10 sanıye sallardı orda :KK9::KK9::KK9:en son eşimle çıkarken yapmıştıda gulmemek için zor tutmustum kendımı:KK52::KK52::KK52:
:18::18::18::18::18:anamm kuzum iyi dayanmışsın:KK19::KK19: benimde annem terlikle çok dövdü:KK53::KK53:
yaw sen bi bildirine bakda çatlarsın sonra:KK53::KK53::KK53:
vay anacının halıne:KK9::KK9::KK9:
çatlamaktan son anda kurtuldum:KK9::KK9::KK9::KK9:

hosbulduk kızlar ,dun aksam odamı kılıtledım yattım ,bugun aksama kadarda cıkmadım dısarı ,esım pasta bıseyler almıs ,kapıma gul koymus ama konusmadım hıc pısmn baya ama cok kırgınım :KK43: tabletteyım bu arada odamda

Ahh kuzum dün okudum ama yazamadım.bidaha yaşanmaz inşallah o anlar.ne yapsan haklısın ama konuşarak bi çözüm bulmaya çalışın tatlım gerekirse aile danışma merkezleri vs var destek alın.böyle sürsürmek çoz zor yaa.Allah yardımcın olsun eşine de akıl fikir versin inşallahh

Çok teşekkürler canım. Nisan ayından beri uğraşıyoruz biz. geçen ay ve bu ay adetin gecikti. normalde zaten 32-33 günde oluyorum. her geciktiği gün insan hayal kurmaya başlıyor işte. :KK43: cumartesi için randevu aldım, hormonlara bi bakılsın sonra da rahim filmi çektireceğimmmm
hayırlsı ile inş bebegine kavuşursun canımm:KK16::KK16:hiç bi sorun çıkmaz:KK16:

Hoşgeldin aramıza cnmm..:KK16:belki sadece reglin gecıkmiştir yada bazen bebek tutmayabiliyor ve hamilelik oluşamadan sonlanıyor öyle deolabilir.doktora gittin mi hiç ? Ne zamandır bebiş istiyorsunuz yaş kaç kaç yıllık evlısınızzz?
Ayy pardon çok sordum ben bile korktum kendimdenn:KK9:

merhaba huşbulduk canım. aynı soruları ben de sana sorayım o halde hemen. ben 2,5 yıllık evliyim. nisandan beri bebek düşünüyoruz. Ondan önce yasmin kullandım. yaş artık 29 oldu yaaaa...işin tuhaf tarafı 3 -4 Ocakta yumurtladı ve luteal fazım 14-15 gün. adet olmayınca içten içe baya umitlenmiştim. öğleden beri kahverengi lekelenmem var.hala adet tam olmadım..çok stres oldummm :18::18:

son bi şansı iyidegerlendırır ınsallah bıtanem:KK19::KK19::KK19:sabret kuzum bol dua et duzelır inşallah:KK16:
baktır bakalım inşallah bısey cıkmaz bıtanem :KK16:elbet bı zamanı vardır rabbım buyuktur:KK16:
Sevgili Hayalot sen ne zamandır bekliyorsun bebişini???
2 yıldır canım :emir_bebek:
:18::18::18::18::18:anamm kuzum iyi dayanmışsın:KK19::KK19: benimde annem terlikle çok dövdü:KK53::KK53:

çatlamaktan son anda kurtuldum:KK9::KK9::KK9::KK9:

:KK9::KK9::KK9::KK9:bendeeeee:KK51::KK51:

yaw gıttım yanlıslıkla toplu alıntı yaptım :KK53::KK53::KK53:bulun bakem sımdı kendınızı içlerinden:KK9::KK9::KK9:

kızlar olmuyor surekli kavga ,piskiytrste gıtmıstık 6 randevu demıstı esıme esınız hassas daha bır oznli olun dıye ama hep ozel gunlerde incitiyor bnı,bu bebek konusu bnı ınanılmaz yordu ,her gece gızlı aglar oldum yatakta ama herkez ustume gelıyo sıkıyo ,işlerıne gelınce anlayışsız oluyorum ama kımsenın bna anlayıs besledıgı yok

kızlar olmuyor surekli kavga ,piskiytrste gıtmıstık 6 randevu demıstı esıme esınız hassas daha bır oznli olun dıye ama hep ozel gunlerde incitiyor bnı,bu bebek konusu bnı ınanılmaz yordu ,her gece gızlı aglar oldum yatakta ama herkez ustume gelıyo sıkıyo ,işlerıne gelınce anlayışsız oluyorum ama kımsenın bna anlayıs besledıgı yok

canım benım zamanla oturursunuz inşallah:KK16:onun snaa destek vermesı lazım normalde ama bazı erkekler bu konuda cok anlayıssız ıste demekkı bırıde senın bahtına cıkmıs guzelım.rabbım buyuktur gun gelır oyle bır kapı acarkı butun hayatınız degısır ınsallah:KK16::KK16:

X