Bu ay da olmadı :((( ekim de anne adayı olmak ümidiyle...

kızlar olmuyor surekli kavga ,piskiytrste gıtmıstık 6 randevu demıstı esıme esınız hassas daha bır oznli olun dıye ama hep ozel gunlerde incitiyor bnı,bu bebek konusu bnı ınanılmaz yordu ,her gece gızlı aglar oldum yatakta ama herkez ustume gelıyo sıkıyo ,işlerıne gelınce anlayışsız oluyorum ama kımsenın bna anlayıs besledıgı yok

sıkıntı dert konuscak guzellık klmadı artık sızle
inş kıymetini bilirde hatasını anlar:26::26::26:
nasıl yani kuzum ne kalmadı:44::44:

merhaba huşbulduk canım. aynı soruları ben de sana sorayım o halde hemen. ben 2,5 yıllık evliyim. nisandan beri bebek düşünüyoruz. Ondan önce yasmin kullandım. yaş artık 29 oldu yaaaa...işin tuhaf tarafı 3 -4 Ocakta yumurtladı ve luteal fazım 14-15 gün. adet olmayınca içten içe baya umitlenmiştim. öğleden beri kahverengi lekelenmem var.hala adet tam olmadım..çok stres oldummm :18::18:

Merhaba ben de yaklaşık 6 yıllık evliyim ağustostan beri bebiş istiyoruzyaş 33 oluyooo.hep eşim korundu.şu an ne onda ne bende problem yok ikimizde kontrolden geçtik.3 gün önce kimyasal gebelik yaşadım.yani döllenme oldu ama 9 günü sonunda attı vucudum.şükür ki hamilelik oluşuyo yoksa rahim filmi çektirecektim.bundan sonra önümüzdeki maçlara bakıcazzz:KK52:

Yarışmacı arkadaşlarıma başarılar dilerimmmm:KK76:

Ayy kuzular bugün itibarıyle minik kuzum yeğenime çook kolay ve atmasyon bebiş yeleği başladım.bebo 1 ay sonra doğacakkk.teyzesinin gülüüüüüü.bu arada biliyonuz kardeşim yok ama kankamın ilk bebeği ilk yeğennn çok heyecanlıyım çeyiz hazırlıyom ona daaaa.
Öpüyorum siziii bol sohbetlerrrrr:KK54::KK54:

Ayy kuzular bugün itibarıyle minik kuzum yeğenime çook kolay ve atmasyon bebiş yeleği başladım.bebo 1 ay sonra doğacakkk.teyzesinin gülüüüüüü.bu arada biliyonuz kardeşim yok ama kankamın ilk bebeği ilk yeğennn çok heyecanlıyım çeyiz hazırlıyom ona daaaa.
güle güle balımm:KK3::KK3::KK3:kolay gelsin tatlım inş kendi bebişinede hazrılarsın ceyiz:KK19::KK19::KK19::KK19:iyi geceler canım:KK54:

Merhaba ben de yaklaşık 6 yıllık evliyim ağustostan beri bebiş istiyoruzyaş 33 oluyooo.hep eşim korundu.şu an ne onda ne bende problem yok ikimizde kontrolden geçtik.3 gün önce kimyasal gebelik yaşadım.yani döllenme oldu ama 9 günü sonunda attı vucudum.şükür ki hamilelik oluşuyo yoksa rahim filmi çektirecektim.bundan sonra önümüzdeki maçlara bakıcazzz:KK52:

Yarışmacı arkadaşlarıma başarılar dilerimmmm:KK76:[/QUOTE

inşallah canım..en kısa zamanda kucağına alırsın meleğini. ben kaçkez kadın doğuma gittim yav arkadaş hepsi sözleşmiş gibi aynı şeyi söylüyor. sıkıntı yok. yumurtlama var. hormonlar normal. eee o zaman bu gecikme de neeeeeeeeeee

demek ıstedıgım problemlerımle sızlerıde gerıyorum bı kac kafamı dnlıcem gırmem herade gorusmek uzre allaha emanet olun bol bebıslı gunler dılerım

daha bekliyonmu balımm:KK9::KK9::KK9::KK9:
yok kuzum 2.mesaja cevap vermek için bekliyodum oda 10 dakka malum:KK9::KK9::KK9:
yesınler onu :nazar::nazar::nazar:kolay gelsın bıtanem tatlı ruyalar:KK16::KK16::KK16:
yanı kızlar hep sıkıntı dert sızıde gerıyorum burda

yaw onedemek dertlesemessek bız neyız burda sadece gulmek ıcın toplanmıyoruzkı bıtanem:KK34::KK34:

demek ıstedıgım problemlerımle sızlerıde gerıyorum bı kac kafamı dnlıcem gırmem herade gorusmek uzre allaha emanet olun bol bebıslı gunler dılerım

kımsenın gerıldıgı yok kuzum sakın boyle dusunme ..ama dınlenmek ıstıyosan tabıkıde bız herzaman burdayız allaha emanet ol dualarım senınle:KK16::KK16::KK16:habersız bırakma bızlerı

kızlar ya bişi sorcam benimde tüm tahlillerim yapıldı rahim filmi hariç doktor
gerek görürse mi iistiyor bu rahim filmini

X