Bu ay da olmadı :((( ekim de anne adayı olmak ümidiyle...

Bu 4. denememiz ama bu ay da olmadı bugün adet oldum:KK43: Bebişimiz gelmek için doğru zamanı bekliyor sanırım.. Hepimiz için hayırlısı...

inşallah çok fazla beklemezsiniz hayırlısıyla en kısa zamanda hayırlı sağlıklı evlatlara kavuşursunuz :))
ben 6 senedir bekliyorum 5. tüp bebek tedavimdeyim , iğnelerimi oluyorum .çok zor
Rabbim kimseyi böyle bekletmesin ..
bütün isteyenlere hayırlısıyla nasip etsin inşallahhh.......

inşallah çok fazla beklemezsiniz hayırlısıyla en kısa zamanda hayırlı sağlıklı evlatlara kavuşursunuz :))
ben 6 senedir bekliyorum 5. tüp bebek tedavimdeyim , iğnelerimi oluyorum .çok zor

Allah en yakın zamanda verır ıns cnm.. 5. denemenmı *? neden tutmuyor pekı ? belkı sonncuda olur hemde ıkız :)))

Allah en yakın zamanda verır ıns cnm.. 5. denemenmı *? neden tutmuyor pekı ? belkı sonncuda olur hemde ıkız :)))

inşallah herkesle beraber bizede nasip eder ....
benim yumurta rezervimde azlık var
ilk denememde yumrtlar büyümedi tedavi yarıda kesildi
ikincide döllenme olmadı transfer olmadı
üçüncüde yumurtalar erken çatladı diye iptal oldu
dördüncüde herşey çok iyiydi 2 embriyo transfer edildi ama kısmet değilmiş negatif
bu tedavidede doktorum belki erteleyebiliriz iyi gitmezse diyor
bende eşime buda olmazsa daha başka denemiycem diyorum artık çok yoruldum
maddi yönünü geçtim manen çok yıpratıcı psikolojim altüst oluyor her iptalde....

dördüncüde herşey çok iyiydi 2 embriyo transfer edildi ama kısmet değilmiş negatif
maddi yönünü geçtim manen çok yıpratıcı psikolojim altüst oluyor her iptalde....

bızım bı tanıdıqımız vardı 4 tup bebek tedavısınde hep basarısız oldu üzüntüsü ayrı 5. yi denemek için doktora gıttıklerı gun kendılıgınden hmıle kalmıs doktorda kendısıde sok olmus :)) oda artık umudunu kesmıstı benm bebegım olmıcak dıyordu.. Allah dogru zamanda verıyor işte

çok pardon ya özür dilerim araya girdim :KK70:DD bende bebek olan her lafa atlıyorum işte :KK70:DD inşallah canım rabbim bütün bebek isteyen sitedeki bütün kızların ekimde göbişlerini doldursun inşallah :KK70:DD

hic önemli degil canim,olabilir sende haklisin cünkü sorum senin yazinin altina gelmis.seninde dedigin gibi önemli olan buraya o güzel haberle gelelimki göbislerimiz dolsun....:KK16:

bızım bı tanıdıqımız vardı 4 tup bebek tedavısınde hep basarısız oldu üzüntüsü ayrı 5. yi denemek için doktora gıttıklerı gun kendılıgınden hmıle kalmıs doktorda kendısıde sok olmus :)) oda artık umudunu kesmıstı benm bebegım olmıcak dıyordu.. Allah dogru zamanda verıyor işte

Rabbimin verdiğine kim engel olabilirki :)
benim tüplerimde kapalı zaten onun için tüp bebek tedavisindeyiz
laparoskopiyle açtırmayı denedik ama olmadı çok fazla tıkanıklık var geri kapanır demişti ameliyatı yapan dr.
o laparoskopide yumurta rezervimde etkilenmiş galiba çünkü önceleri fsh'da bir sorun görünmüyordu ama laparoskopiden sonra fsh yüksekliği yaşadım
fsh yüksek oluncada yumurtalar olmuyor...

Son düzenleme:

Allahim emeklerinizi bosa cikarmasin,yavrun insaallah kendiliginden gelir ve annesini artik üzmez.(Sanma ki dert sadece sende var. Sendeki derdi nimet sayanlar da var...)lütfen cok bunaldiginda bu cümleyi hatirla cünkü insana terapi gibi geliyor.

Biraz daha sabırlı olun derim. Ben tam 1,5 yıldır her ay aynı şeyleri yaşıyorum maalesef. Hemen moral bozmayın,eğer fonksiyonel bir bozukluk yoksa zaten çok beklemezsiniz. Umarım yakında hepinizin güzel haberlerini duyarım.

Biraz daha sabırlı olun derim. Ben tam 1,5 yıldır her ay aynı şeyleri yaşıyorum maalesef. Hemen moral bozmayın,eğer fonksiyonel bir bozukluk yoksa zaten çok beklemezsiniz. Umarım yakında hepinizin güzel haberlerini duyarım.

sabırlı olmk en quzelı ama ben basaramıorm :KK43:

Aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn... İnşallah siz de bi an önce hayırlısıyla kavuşursunuz bebeğinize, Rabbim yardımcınız olsun

Hanımlarrr bu ay ovulasyon testi mi alsak naapsak ya? Biz adetten sonraki 8. gün başlıyoruz denemeye, ondan sonra gün aşırı ilişki oluyo düzenli bir şekilde ama kısmet olmadı.. Önereceğiniz bir şey var mıııı???

Bu 4. denememiz ama bu ay da olmadı bugün adet oldum:KK43: Bebişimiz gelmek için doğru zamanı bekliyor sanırım.. Hepimiz için hayırlısı...

olur inşallah üzme kendini bi gün olur inşallah o zaman boşa üzülmüşüm dersin bi sorun da yokmuş rahat olduğun ay tutuyo gerçekten

Hanımlarrr bu ay ovulasyon testi mi alsak naapsak ya? Biz adetten sonraki 8. gün başlıyoruz denemeye, ondan sonra gün aşırı ilişki oluyo düzenli bir şekilde ama kısmet olmadı.. Önereceğiniz bir şey var mıııı???

ben deovulasyon testi almıştım işe yarıyo

Canımmm, inşallah bu başlıkta bu ay birbirimize güzel haberler vereceğiz :))

İnşallah canım inşallah.Bügün regl oldum ama tam da değil gibi anlamadım bi lekelenme gibi acaba yerleşme kanaması diye bişey varmış o mu acaba diye de hala ümitleniyorum sabah kalktığımda tam belli olur gibii

X