Bu ay da olmadı :((( ekim de anne adayı olmak ümidiyle...

Evet canım dediğin gibi stres yapmayalım bu ay, herkes rahat olsun düşünmemeye çalışsın... İnşallah güzel haberler veririrz birbirimizee :)

.. Amiiiiin inşallah yarabbim :)) çok içten söyledim :)) vallahi o haberi bi alayım hemen sizlerle paylaşıcam sizlere de moral olsun diye :))

benimde son dört günüm kaldi ama umudum ekim diyorum,cünkü hic bir hamilelik belirtisi yok.kizlar ekim ayi buradaki arkadaslarimizin hepsine bebek getirir insaallah...

benim de sabah umudum ekim dedim ama bilmiyorum şu saate kadar lekelenme gibi birşey oldu biraz araştırdım yerleşme kanaması diye bişey varmış ama emin olamıyorum.Lavaboya gitmeye korkuyorum valla arttı ise diye heyecanla yarını bekliyorum

.. Amiiiiin inşallah yarabbim :)) çok içten söyledim :)) vallahi o haberi bi alayım hemen sizlerle paylaşıcam sizlere de moral olsun diye :))

Amin amiinnnnnn amiiiiiiinnnnnnnnnn :))) İnşallah bu ay buradaki herkesten güzel haberler gelecek, dualarımızda eksik etmeyelim birbirimizii :)

:KK52::KK52: çift cızgıyı gorunce almassn bıdaha ıns.. sen ne zaman dnıyorsn cnm yakınmı sennde adetın ? varmı bı belırtı fılan :KK70:

.. Ahh arkadasım sorma bana sorarsan eğer, bana göre hep belirti var :))))) benim yumurtlama dönemim gecti maalesef. Kardeşim dogum yaptı. O donem de onların yanindaydim kocacigimdan ayrı :)) ama yinede pes etmedim. Gün asırı çalısmalara devam :KK70: tobe tobe :)))) Ekim'in 6-7 si gibi bekliyorum bakalım kırmızı başlıklı kızı :)))))

benim de sabah umudum ekim dedim ama bilmiyorum şu saate kadar lekelenme gibi birşey oldu biraz araştırdım yerleşme kanaması diye bişey varmış ama emin olamıyorum.Lavaboya gitmeye korkuyorum valla arttı ise diye heyecanla yarını bekliyorum

Canım git uyu hadi aynı şeyi yaşamıştım böyle stresle beklemek çok zor biliyorum, hakkında hayırlısı olsun.. Yarın güzel haberlerini bekliyorum, merakta bırakma beniiii :)

.. Ahh arkadasım sorma bana sorarsan eğer, bana göre hep belirti var :))))) benim yumurtlama dönemim gecti maalesef. Kardeşim dogum yaptı. O donem de onların yanindaydim kocacigimdan ayrı :)) ama yinede pes etmedim. Gün asırı çalısmalara devam :KK70: tobe tobe :)))) Ekim'in 6-7 si gibi bekliyorum bakalım kırmızı başlıklı kızı :)))))

wala cnm o belırtıler bendede hep var :KK70: olsun veren Allah 1 ilişkıdede verır.. of offff

hic test falan yaptin mi?insaallah ilk hamisimiz sen olursun da topigimize ugur getirirsin.

Evlenmeden önce evli arkadaşlarım böle çocuk olayını çok takarlardı hep sölerdim takmayın stres yapmayın olacığı varsa da olmaz diye sölemesi kolaymış valla şimdi anladım :-)

wala cnm o belırtıler bendede hep var :KK70: olsun veren Allah 1 ilişkıdede verır.. of offff

.. Ama offflamak yok :) iyi düşünelim ki iyi seyler olsun :) stres yok karamsarlık yok. Zamanı geldiginde olucak Allah'ın izniyle inşallah :) amaaaaan şimdi nelere care var kızlar :)) icimizi ferah tutalım :KK66:

hic test falan yaptin mi?insaallah ilk hamisimiz sen olursun da topigimize ugur getirirsin.

Valla canım bir hafta öncesi falan yaptım hiç çizgi göremedim:-) iki gün geçtikten sonra yaptım bi çizgi gördüm ama tek çizgi idi ertesi gün de ovulasyon yaptım bi arkadaş hamile oluncada o test çift çizgi çıkar yazmış onda da ikinci çizgi silik çıktı en son da cuma yaptım tek çıktı yinee

Evlenmeden önce evli arkadaşlarım böle çocuk olayını çok takarlardı hep sölerdim takmayın stres yapmayın olacığı varsa da olmaz diye sölemesi kolaymış valla şimdi anladım :-)

Al benden de o kadar... Daha bundan 5-6 ay öncesinde bir arkadaşıma ''yapma böyle stres yaparsan zorlaştıırırsın'' derdim.. Şimdi benim başıma geldi, artık bişey diyemiyorum ya kelin ilacı olsa misali...

.. Ama offflamak yok :) iyi düşünelim ki iyi seyler olsun :) stres yok karamsarlık yok. Zamanı geldiginde olucak Allah'ın izniyle inşallah :) amaaaaan şimdi nelere care var kızlar :)) icimizi ferah tutalım :KK66:

Doğru söylüyosun valla, Allah dermansız dert vermesin

en son üc gün önce yapmissin,cikmamis olabilir.eger normal adetlerinden farkli ise bir kac gün sonra bence tekrar test yap. güzel haberlerini bekliyoruz....:KK16:

Kızlar stres takıntı gerçekten çok etkiliyo arkadaşım iki defa tüp bebek denedi ankaralara gitti geldi olmadı çok takıyodu en sonunda bıraktı demekki olmayacak çoçuğum dedi fazla geçmeden normal yolla hamile kaldı.diğer iki arkadaşım da normal yolla uğraştı olmadı tüp bebek tedavisi gördüler hamile kaldılar nasıl olsa normal olmuyo diye korunmuyolardı ikiside ikinciye hamile kaldı hemen diğer çocukları yaşına girmeden.yani stres çok etkiliyo kızlar takmayalııım:-)

Diyorum amaa başta ben takıyorum :-)

.. Canım benim çok üzüldüm durumuna. Seni çöl iyi anlıyorum ben. Neler yasadım ben bi bilsen. Trizomi 18 tanısı ile gebeliğim sonlandirildi benim. Hatta Trizomi 18 tanısı ile gebeliği sonlandirilanlar diye başlık bile actım. Basımıza maalesef geldi bunlar. Nisan 28 de normal doğumla gebeliğim sonlandirildi:S çok üzüldüm. Ama iyi seyler yasamak için iyi seyler düşünüp önümüze bakmamız lazım. Biliyorum çok zor ama inan bana gun gectikce hafifliyo cektigin sıkıntılar. Ama bu biraz da senin elinde. Kendi kendini motive et. Gün geçtikçe biraz daha hafifliyceksin. İnsallah güzel günler bizi bekliyor. Allah'a şükür ki bizlerin ve eşlerimizin saglıgı yerinde. Mutluyuz huzurluyuz:) inşallah gerisi de gelecek. İstedigimiz sağlıklı bebeklerimize de Allah'ın izniyle kavuşuruz .

Bende cok uzuldm senin adina. bir senedir korunmasiz iliski oluo rahim filmi vs. hersey yapildi bi problem ckmadi stresten dolayi prolaktn hrmonu yukselmis ilac kllaniyorm dua edin

X