BU BELİRTİLERİ YASAYIP POZİTİF GOREN VARMI BAYANLAR HADI İNŞALLAH🥰

pembe kurklu

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2024
138
14
30
Merhaba hanımlar 30 günde bir regl oluyorum dün 12 sı ıdı olmam lazımdı olmadı ama regle 6 7 gün kala 3 gün süren ama sadece peçeteye ara ara gelen acık pembe lekelenir yasadım 3 gün sonra bitti beyaz akıntıya döndü yumurtlama gününden berı kasık ağrısı yaşıyorum özellikle sol ve batma hissi son 2 gündür belırtılerım şu şekilde kasık ağrısı devam gazım oluştu sık ıdrara çıkma halsizlik sanki dünyanın işini ben yapıyorum gibi yorgunluk halsizlik erken uykum geliyor ve son olarak onu belırtıden saymak ta istemiyorum ama sabah baş dönmesi ile uyandım sabah namazı kıldım uyudum 10 da bı uyandım başım dönüyor hala devam baş dönmesi bu arada

Gününüz geçtiyse test yapın . Test yapmadan bilinmiyor malesef yanıltıcı belirtiler olabiliyor

Gününüz geçtiyse test yapın . Test yapmadan bilinmiyor malesef yanıltıcı belirtiler olabiliyor
Bayram dan dolayı eczaneler kapalı bugün nöbetçi den test alacağım yarın sabah ilk idrar ile yaparım ama bu şekilde belirtileri olup pozitif gören varmı dıye merak ettım acıkcası

Bende aynı belirtiler yaşıyorum adetim 13 gün gecikti geçen hafta test yaptım negatifti

Erken gebelik testinin yanılma payı varmıdır peki ? Adetime uygulamaya göre 3 çatlamadan sonra sayarsak 14 gün olmasına 2 gün var sabah ilk idrarla yaptım negatif çıktı ama dünden beri regl olacak gibi ağrım var sanırım olacağım

Pembe leke neden oldu acaba daha yeni olduysa ve yerlesmeyse idrar testinde hemen cikmayabilir
Bı yandan sürekli negatif gördüğüm için negatife hazırlamıştım kendimı ama belırtılerden de çok umutlanmıstım şöyleki 30 günde bır adet günüm 14 mart'ta oldum ama 12 nısan dı yeni adet tarıhım ve bu lekelemeyin 6 sında başladı yanı adete 1 hafta kala başladı 3 4 gün sürdü ama günde 3 damla gıbı bıseyler geldi peçeteye sılınce oda bende anlamadım erken gebelik testi yaptım bıde

X