BU BELİRTİLERİ YASAYIP POZİTİF GOREN VARMI BAYANLAR HADI İNŞALLAH🥰

Erken gebelik testinin yanılma payı varmıdır peki ? Adetime uygulamaya göre 3 çatlamadan sonra sayarsak 14 gün olmasına 2 gün var sabah ilk idrarla yaptım negatif çıktı ama dünden beri regl olacak gibi ağrım var sanırım olacağım
Vallahi kuzum bende bısey anlamadım kesın bellı olur dıye erken gebelık testi nden aldım ama

Bı yandan sürekli negatif gördüğüm için negatife hazırlamıştım kendimı ama belırtılerden de çok umutlanmıstım şöyleki 30 günde bır adet günüm 14 mart'ta oldum ama 12 nısan dı yeni adet tarıhım ve bu lekelemeyin 6 sında başladı yanı adete 1 hafta kala başladı 3 4 gün sürdü ama günde 3 damla gıbı bıseyler geldi peçeteye sılınce oda bende anlamadım erken gebelik testi yaptım bıde
Ben erken gebeliklere pek guvenmiyorum hersey olabilir. Hem gecikmen var hem lekelenme en son negatif gordugun gunden 3 gun sonra kaset testle yenile bakalim regl olmazsan insallah. Daha once gecikme yasamadiysan hala ihtimal var bence. Birde gogus hassasiyeti var mi ya da baska belirti

Ben erken gebeliklere pek guvenmiyorum hersey olabilir. Hem gecikmen var hem lekelenme en son negatif gordugun gunden 3 gun sonra kaset testle yenile bakalim regl olmazsan insallah. Daha once gecikme yasamadiysan hala ihtimal var bence. Birde gogus hassasiyeti var mi ya da baska belirti
Bilmiyorum kı erken olanları çok övüyorlar ondan aldım 170 lıra olmuş bıde yani tüm belirtiler uyuyor aslında anlamadım gitti regl belırtılerım hıc yok ıkıde bır gıdıyom lavaboya ne gelen var ne başka bısey göğüs hassasiyet yok dıger tüm belırtıler mevcut son 5 aydir düzenli oluyorum oncesınde bı rahatsızlık geçirmiş tım ilaç kullandım ama sonki kontrolüm de doktor herşey gayet güzel başarılı demiştir sorın yok tertemiz demişti

X