Bu durumu yaşayan var mı?

Aslında olmuyor, aksine karanlık midemin bulantısını tetikliyor sanki. Çünkü gece çok fazla mide bulantısı oluyor. Tabi bu yatar pozisyon da olduğum dan kaynaklı da olabilir.
Siz en iyisi bir doktora gidin çünkü her şey olabilir burundaki kemik eğriliğinden tutun orta kulak iltihabına kadar , kusma falan yoksa hiç endişe etmeyin 🙏🏻

Kulak agrisi icin demedim zaten. Orta kulak iltihabi , bulanti bas donmesi basınc, ağri bicak saplanması zonklama bunlari yapar. Bende var ordan biliyorum. sinuzitle birlesince daha siddetli bas agrisi olur. Kulak agrisi cok cok nadir olur .Siz bir gorunun.Kbbye anlatin bu sikayetleri.
Teşekkür ederim değerli görüşünüz için ❤️

Siz en iyisi bir doktora gidin çünkü her şey olabilir burundaki kemik eğriliğinden tutun orta kulak iltihabına kadar , kusma falan yoksa hiç endişe etmeyin 🙏🏻
Benim de niyetim o ama şimdi kafam karıştı hangi bölüme gideceğime dair🥹 en iyisi iç hastalıklara gitmek. Nasıl olsa farklı bölüme yönlendirir.

Bence ilk önce Nörolojiye gidin gerekirse o KBB ye yönlendirir
Teşekkür ederim canım ilgin için. Belki geçer edasıyla uyumuştum ama uyanmam daha beter bi ağrıyla oldu. Artık pazartesiye kaldım hastane için. Dayanmam gerekecek

Merhabalar benim danışmak istediğim bir konu var görüşlerinizi yazarsanız sevinirim.🫶🏻 Kendimi bildim bileli ara sıra şiddetli baş ağrım olur ve ayağa kalktığım da beynim de basınç ve zonklama olur. Bi 5 sn gözümü açamam. Ağrı kesici içersem o gün geçer ama ertesi gün tekrar olur. Ağrı kesici içmez dayanırsam tamamen geçer. Bunun için çok doktora gittim. Ama incelenmeden sinüzit denilip yollandım. Bende sinüzit olduğunu benimsedim, lakin sinüzitte gözün arkası, burnun göz kısmında ki noktası ve alnın iki yanı ağrımaz mı? Benim beynim ağrıyor. Hadi diyelim beyni de etkiler ağrı yapar. 2 haftadır dinmek bilmeyen hiç bir ilacın fayda etmediği, gece uykumdan mide bulantıları ve başdönmesi ile uyandıran ve beynimin tepe sağ kısmına bıçak girmiş gibi ağrıyan bir ağrı yaşıyorum. Gün içinde ayaktayken baş dönmeleri ve bayılma hissi yaşıyorum el ve ayaklar da boşalma, sıcaklık basması ve beyinde basınçla kendimi yerde buluyorum. Bugün itibari ile yine sağ kulak ta şişme ve işitme kaybı ve boynun sağ kısmı nın ağrısı ile uyandım. Oturduğum yerde baş dönmesi yaşıyorum. Sinüzit migrene mi çevirdi bilmiyorum. Ya da başka bir şey mi? Aynı belirtileri yaşayan var mı?
Geçmiş olsun canım anlattıkların vertigo belirtisi. Bende yakın zamanda yaşadım. Önce kulaklarım tıkanmaya başladı sonra kulakta ağrı oldu ve baş dönmesi. Ayakta duramazdım baygınlık gelirdi. 2.5 ay kadar ilaç tedavisi gördüm. Baş dönmesi vs geçti ama kulak ağrısı bazen oluyor. Bi kbb ye veya nörolojiye gitmeni tavsiye ederim

Geçmiş olsun canım anlattıkların vertigo belirtisi. Bende yakın zamanda yaşadım. Önce kulaklarım tıkanmaya başladı sonra kulakta ağrı oldu ve baş dönmesi. Ayakta duramazdım baygınlık gelirdi. 2.5 ay kadar ilaç tedavisi gördüm. Baş dönmesi vs geçti ama kulak ağrısı bazen oluyor. Bi kbb ye veya nörolojiye gitmeni tavsiye ederim
Teşekkür ederim evet ortakulak iltihabı ve faranjit , ekstra bademcik iltihabı yaşıyormuşum bu kadar enfeksiyona başımın ağrıması normalmiş 😁 ilaçlarımı aldım kullanmaya başladım, şükür baş ağrım geçti . Kulak biraz nazlı geçiyor ama olsun . Baş ağrısı geçti ya gözümün önü aydınlandı resmen 🫶🏻

Selam arkadaşlar. Son durumu bildiriyorum. Orta kulak iltihabı, akut tronsillit(bademcik iltihabı) ve faranjit olmuşum. Enfeksiyon değerim yükselmiş bu nedenle başım fazla ağrıyormuş. İlaçlarımı kullanmaya başladım. Şükür baş ağrım dindi. Ama yakın zaman da bir nörolojide görünmem lazımmış. Yazanlara teşekkür ediyorum 🫶🏻 Bu durumu yaşayanlara da geçmiş olsun diliyorum bu post belki yaşayanlara da fikir olur ❤️🫶🏻🫶🏻

X