Bu erkekler şaka mı?

Evet tabikide seks için iletişime geçen erkekler vardı ama bir kahve bir yemek ismarlamamak için Ali Cengiz oyunu cevirmiyorlardi veya seks yapmama ihtimaline karşı aman onun eve gideyim aman arkadaşımın boş evine atayım diye ucuz numaralara girilmiyordu . Zaten kadınların sikayet ettiği şey bu . Bir kafeye gidip bir çay bir kahve ismarlayamayacak kadar böceklesenn hesabı kadına kitleyen erkekler sorun . Yoksa adam kadın geçmiş 30 yaşını tabiki de aylarca el ele gozgoze evcilik oynayamazlar hormonlar müsade etmez . İş ki kadın kendini psikolojik olarak sekse hazır hissedene dek azıcık erkek olduğunu göstersin. Siz sanslisiniz ki ehline denk gelmişsiniz yoksa negatif düşünmek için sebep bir ton .

Işte ben de onu diyorum artik önlerine her cikana para harcamak istemiyorlar hepsi bu. Ama bu butun erkkelerin boyle oldugu ve herkesin boyle iliskiler yaşadigi anlamina gelmiyor. Ben böyle diyince "dunyaya iyi bakiyor" oluyorum. 😄

Her kadin kabul etmeyebilir boyle ilişkileri, ben de kabul etmem asla ama eden var neticede. Sizin icin "ben bu kadindan bir tane daha zor bulurum" demiyorsa hic biseyini harcamaz yani bu da erkek acisindan bakinca mantikli.

Ya hadi ilk görüşmede yakınlaşırız belki seks yaparız diye düşündün de, ulan dışarda güzel bir mekanda yemek yersin elini cebine atarsın be adam. Tabii iyisinden bi şişe şarap açtırsa cebinin yarısı boşalacak.
Eve okeymiş.
Kadın sana şarap sofraları kursun git migrostan 200 tlye şarap al, ye, iç, osur, seksini yap eve git.
Evde sofralar kurmaya değer misin ki sen…
Hödükoviç!
birde kendilerini öyle değerli görüyorlar düşün. ben senin için evde emek vericem, kendimi de vericem vkdjgkj sen bir şişe şaraba tamamsınç oldu paşam ya başka ne istersin? ne güzel ya ben kendime böyle değer vermiyorum orada hata yapıyorum ben anladım. ezik parmak kadar çüküyle kendini ne kadar yücelttiğine bak.

ben anlamadım gerçekten şok oldum ya öyle yazmasına. gayet de efendi işinde gücünde biri sohbetimiz de çok güzel geçmişti. asla da öyle bir izlenim de vermedim oturup sohbet ettiğimizde anlamadım.
Merak etmeyin sizinle alakalı değildir.karşı öküz..kurtulmussunuz boşverin

ben daha önce bu yüzden konu açtığımda bana linç gelmişti bir sürü.

Sorun tamamen genç kızlarda.

Mesela diyorsunuz ya adam gayet medeni niye böyle bir şey yaptı? medeniyet böyle bir şey olmuş işte.

Siz kabul etmezseniz kabul edecek bir kız çıkar elbet. yeni nesil daha fena, arabası evi falan varsa otomatik eğlenmek için yalandan naz bile yapmayan genç bir kız bulup geceyi geçirir yani.

Maalesef durum böyle.

Naz yapmak, beklemek gibi bi durum yok 30+ üstü bayanlar için. Çünkü erkek direkt şunu diyor: Madem naz yaptın bay bay, ben seninle uğraşmam, insta kutumda 10 kız var hepsi senin aynin çok da fifi :KK70:

Burda suçlu erkekler mi kendini bu kadar ucuza özgürlük adında kullandıran kadınlar mı :
Iyi de herkesin hayatı kendine.
Ne yaşamak isterse ,kiminle isterse yaşar. Doğrusu da yanlışı da kendine,zararı varsa yine kendine.
Her zaman bahsettiğiniz tarzda kadınlar vardı,hep te olacaklar,olmaya devam edecekler ama bu adamın yaptığını meşrulaştırmaz/normalleştirmez ki. Yada adamın abaza olduğu gerçeğini değiştirmez. Bu tip beyni cinsel organında calısan adamlarda hep vardı,varolmaya devam da edecekler zaten. Nefes alsın yeter diyen bir guruhta vardı,damacanaya ,hayvana hallenende.
Bu olayda da hemcinsini suçlamazsınız yani. Adam abaza. Böyle bir adamla Jameya'nın işi yok,gidip kendine layık instasındaki kızlarla istediğini yapabilir. Sizce kadının umurunda mı bu?

Işte ben de onu diyorum artik önlerine her cikana para harcamak istemiyorlar hepsi bu. Ama bu butun erkkelerin boyle oldugu ve herkesin boyle iliskiler yaşadigi anlamina gelmiyor. Ben böyle diyince "dunyaya iyi bakiyor" oluyorum. 😄

Her kadin kabul etmeyebilir boyle ilişkileri, ben de kabul etmem asla ama eden var neticede. Sizin icin "ben bu kadindan bir tane daha zor bulurum" demiyorsa hic biseyini harcamaz yani bu da erkek acisindan bakinca mantikli.
Doğru bende gelecek görmediğim adama zaman sermayemi harcamam ama bunu karşıya yansıtma in da usulü var . Ve erkekler çok ucuz bir şekilde yansıtıyor .

aynen iyi oldu benim için daha gelmeden kendini belli etmesi. bu kadar da düz olunmaz ama gerçekten evet farkındayım artık cinsellik olmadan elbette olmaz ama bismillah bi gel, bi sohbet edelim zaman geçirelim. aramızda çekim olucak mı olmayacak mı? belki sohbetim seni çekmez ne bileyim çok garip ya.
Illaki yaşanır o uyum sağlanirsa zaten ama böyle dan dun girişmek nedir?
Boşver ya cidden bence iyi olmuş kendini belli etmesi.

ben daha önce bu yüzden konu açtığımda bana linç gelmişti bir sürü.

Sorun tamamen genç kızlarda.

Mesela diyorsunuz ya adam gayet medeni niye böyle bir şey yaptı? medeniyet böyle bir şey olmuş işte.

Siz kabul etmezseniz kabul edecek bir kız çıkar elbet. yeni nesil daha fena, arabası evi falan varsa otomatik eğlenmek için yalandan naz bile yapmayan genç bir kız bulup geceyi geçirir yani.

Maalesef durum böyle.

Naz yapmak, beklemek gibi bi durum yok 30+ üstü bayanlar için. Çünkü erkek direkt şunu diyor: Madem naz yaptın bay bay, ben seninle uğraşmam, insta kutumda 10 kız var hepsi senin aynin çok da fifi :KK70:

Burda suçlu erkekler mi kendini bu kadar ucuza özgürlük adında kullandıran kadınlar mı :
Bence suçlu ne erkekler ne kadınlar, suçlu sensin 😂😂

Doğru bende gelecek görmediğim adama zaman sermayemi harcamam ama bunu karşıya yansıtma in da usulü var . Ve erkekler çok ucuz bir şekilde yansıtıyor .
yani kusura bakmasın da harcamayacaksa beklentiye girmesin de. kadınların maddiatçı olduğunu söylüyorlar kendilerine bakmadan. harcayacaksın madem beklenti içerisindesin.

Iyi de herkesin hayatı kendine.
Ne yaşamak isterse ,kiminle isterse yaşar. Doğrusu da yanlışı da kendine,zararı varsa yine kendine.
Her zaman bahsettiğiniz tarzda kadınlar vardı,hep te olacaklar,olmaya devam edecekler ama bu adamın yaptığını meşrulaştırmaz/normalleştirmez ki. Yada adamın abaza olduğu gerçeğini değiştirmez. Bu tip beyni cinsel organında calısan adamlarda hep vardı,varolmaya devam da edecekler zaten. Nefes alsın yeter diyen bir guruhta vardı,damacanaya ,hayvana hallenende.
Bu olayda da hemcinsini suçlamazsınız yani. Adam abaza. Böyle bir adamla Jameya'nın işi yok,gidip kendine layık instasındaki kızlarla istediğini yapabilir. Sizce kadının umurunda mı bu?
asla umurumda değil bu arada istediğine yapsın fdkgdjkg

kadının erkeklerle günü birlik takılması, tek gecelik ilişkiler yaşaması kendilerine değer vermemek olmuyor ki
o kadınlar öyle istiyor ve öyle yaşıyor
konu sahibi gibi kadınlar da öyle istemediği için öyle yaşamıyor
kendine değer vermenin cinsellikle ne alakası var ?
bu cinsellik meselesi tamamen adamın zihniyetiyle alakalı. aylarca aşık taklidi yapıp kadınla aylar sonra bi kere beraber olduktan sonra yok olan adamlar yok mu ?
ee şimdi o hikayedeki kadın zor kadın da olsa erkek amacına ulaştıktan sonra çekip gitti? onu napıcaz?
mesele tek gecelik çok gecelik falan değil, adamın zihniyeti.
Kesinlikle sorun erkeklerde zihniyetlerinde bu konuda hem fikiriz zaten

yani kusura bakmasın da harcamayacaksa beklentiye girmesin de. kadınların maddiatçı olduğunu söylüyorlar kendilerine bakmadan. harcayacaksın madem beklenti içerisindesin.
Evet baştan sen bilirsin olayı zaten çöp bir tavır böyle birine ancak öglena derim .

Şu kızın moralini bozmayı artık bırakın ya Y yenGEnC CiRiLLA CiRiLLA
Haydaaa :)
Yoo niye moralin bozsunlar tam tersi olması lazım da bence dünya onların baktığı kadar güzel bir yer değil.şaşırıyorum doğrusu.
Kız benim dünyam böyle bir yer. Olmayani söylemiyorum ki. Şimdiki sevgilime bayılıyorum,; mutsuzsam/ hastaysam şarkı yazar çalar video çeker/ fotoshoplar yapar bir şekilde neselendirir, bulmacalar hazırlar, her boş anında yanıma uçar - ki yarın yine gelecek. Olan bu:)
Ama geçen sene aynı adamdan hiç 'şöyle seviyor, böyle fedakar' diye allamadan pullamadan, uzak mesafeye düşünce mesajlarıma çok geç cevap veriyor diye ayrılmıştım. Çünkü ben daha iyisine layığim. Ne yapayım benim mesajımı görüp de sallamayan adamı? Ondan ayrılınca yine iyilerini/fedakarlarini buldum çünkü benim evrene yaydigim mesaj bu;
Ben daha iyilerine layığim
Sonra sevgilim kendisinin düzeltilmiş versiyonuyla geldi, yine başladık. Şu an Allah'a şükür çook mutluyum. Ama yarın bir gün bana hakettigim değeri vermezse kucagimda çocukla da ayrilabilirim.
Benim de karşıma mal mal insanlar çıkıyor elbette ama herkes kendisini belli ediyor, bakıyorum mal/abaza , farkettigim anda yol veriyorum. Hatta daha önceden tanıdığım, romansimin olduğu bir çocukla tatile çıkmıştık. Daha ilk gün anladım saçma salak bir insan olduğunu. Akşamına kovdum çadırdan, ittirsin gitsin naparsa yapsın, benim frekansımi düşürmesin:)
Haliyle mal mal insanlarla az muhattap oluyorum.
Konu sahibini başına gelenin benzeri benim de başıma gelmişti. Flört ettigim, bir öpücüğümüzün olduğu çocukla romantik etkinlik planlarimiz varken 'istersen benim eve gel' dedi. Ben de dalga geçen bir tavırla daha önce hiç kız arkadaşı olup olmadığını merak ettiğimi, her şeyin usulü olduğunu, böyle is bilmez hallerinin çok acemice olduğunu söylemiştim. Biraz utanacagi ve kötü hissedeceği bir mesajdi. Zaten o gün bulusmadik, sonrasında da engelledim gitti .
O yüzden konu sahibine böyle durumlarda 'sen beni öyle bir kadın mı sanıyorsun' yazip engel yemeyi bekleyecegine kendini en rahatlatacak - karşı tarafa en kötü hissettirecek mesaji yazip kendi engellemesini tavsiye ederim:) eminim daha iyi hisseder.
Sonra da 'hic ümidim kalmadı,artık erkekler böyle' vs diye olumsuz cümleler kuracagina 'hahaha ben de böyle dedim engelledim şerefsizi. Ben bu abazaya mi kaldım, çok daha iyilerine layigim' desin. Ama buna inansin♥️
Böylece karşısına çok daha iyileri çıkar.
Ben genelde flörtletime de 'kusura bakma ama sence ben xxxx yapan bir adama mi layığim?' diyip ayrılıyorum,yaptıkları kötü bir şey varsa:) herkes 'sen daha iyilerine layiksin' der, ben 'ben daha iyilerine layigim' diyorum. Ki öyleyim.
O yüzden de bana çiçek gibi bakacak insanlar çıkıyor karşıma.
Herkese tavsiye ederim.
Kişi kendine değer verir, kendini mutlu ederse hayatındaki insanlar da ona değer verir, onu mutlu eder.

Haydaaa :)

Kız benim dünyam böyle bir yer. Olmayani söylemiyorum ki. Şimdiki sevgilime bayılıyorum,; mutsuzsam/ hastaysam şarkı yazar çalar video çeker/ fotoshoplar yapar bir şekilde neselendirir, bulmacalar hazırlar, her boş anında yanıma uçar - ki yarın yine gelecek. Olan bu:)
Ama geçen sene aynı adamdan hiç 'şöyle seviyor, böyle fedakar' diye allamadan pullamadan, uzak mesafeye düşünce mesajlarıma çok geç cevap veriyor diye ayrılmıştım. Çünkü ben daha iyisine layığim. Ne yapayım benim mesajımı görüp de sallamayan adamı? Ondan ayrılınca yine iyilerini/fedakarlarini buldum çünkü benim evrene yaydigim mesaj bu;
Ben daha iyilerine layığim
Sonra sevgilim kendisinin düzeltilmiş versiyonuyla geldi, yine başladık. Şu an Allah'a şükür çook mutluyum. Ama yarın bir gün bana hakettigim değeri vermezse kucagimda çocukla da ayrilabilirim.
Benim de karşıma mal mal insanlar çıkıyor elbette ama herkes kendisini belli ediyor, bakıyorum mal/abaza , farkettigim anda yol veriyorum. Hatta daha önceden tanıdığım, romansimin olduğu bir çocukla tatile çıkmıştık. Daha ilk gün anladım saçma salak bir insan olduğunu. Akşamına kovdum çadırdan, ittirsin gitsin naparsa yapsın, benim frekansımi düşürmesin:)
Haliyle mal mal insanlarla az muhattap oluyorum.
Konu sahibini başına gelenin benzeri benim de başıma gelmişti. Flört ettigim, bir öpücüğümüzün olduğu çocukla romantik etkinlik planlarimiz varken 'istersen benim eve gel' dedi. Ben de dalga geçen bir tavırla daha önce hiç kız arkadaşı olup olmadığını merak ettiğimi, her şeyin usulü olduğunu, böyle is bilmez hallerinin çok acemice olduğunu söylemiştim. Biraz utanacagi ve kötü hissedeceği bir mesajdi. Zaten o gün bulusmadik, sonrasında da engelledim gitti .
O yüzden konu sahibine böyle durumlarda 'sen beni öyle bir kadın mı sanıyorsun' yazip engel yemeyi bekleyecegine kendini en rahatlatacak - karşı tarafa en kötü hissettirecek mesaji yazip kendi engellemesini tavsiye ederim:) eminim daha iyi hisseder.
Sonra da 'hic ümidim kalmadı,artık erkekler böyle' vs diye olumsuz cümleler kuracagina 'hahaha ben de böyle dedim engelledim şerefsizi. Ben bu abazaya mi kaldım, çok daha iyilerine layigim' desin. Ama buna inansin♥️
Böylece karşısına çok daha iyileri çıkar.
Ben genelde flörtletime de 'kusura bakma ama sence ben xxxx yapan bir adama mi layığim?' diyip ayrılıyorum,yaptıkları kötü bir şey varsa:) herkes 'sen daha iyilerine layiksin' der, ben 'ben daha iyilerine layigim' diyorum. Ki öyleyim.
O yüzden de bana çiçek gibi bakacak insanlar çıkıyor karşıma.
Herkese tavsiye ederim.
Kişi kendine değer verir, kendini mutlu ederse hayatındaki insanlar da ona değer verir, onu mutlu eder.
evet sanırım benim frekansımla alakalı birşey şimdi daha iyi anladım olayı. çok haklısın söylediklerin suratıma tokat gibi çarptı :)
bundan sonra bende böyle bakıcam hayata ben çok daha iyilerine layığım. daha iyileri de karşıma çıkacak. düşünce tarzımı değiştirmem lazım ben kendim çekiyorum bu tarz tipleri.

Cinselliğe ulaşabileceğini bilsin gayet de önüne gelene para harcarlar. Bunu yapacak milyonlarca erkek var türkiyede. Tabiyki kendisine saygısı olan erkekler de var. Ancak çoğunluğunun kriterlerinin nefes alsın yeter kıvamında olduğunu düşünüyorum ben de. Kadınla cinsellik yaşayabileceğini bilse ancak kadını hiç beğenmese de büyük bir çoğunluğu reddetmez.

İnanmayanlar küçük bir sosyal deneyle dediğimi teyit edebilirler. Ekşi sözlüğe gidip cinsel hayatı olduğunu ve kadın olduğunu belli eden herhangi bir mesaj yazın anında özel mesaj kutunuzda yüzlerce beyaz yaka erkeğin ağzının suyunu akıta akıta yazdığı mesajlarla karşılaşırsınız (bunun için önce çaylak statüsünden çıkıp sözlükte yazar olmak gerek tabiyki. Ben de yazar değilim ama yazar olan kadınların ifşalarına bolca rastlıyorum ) Hatta birisi torontoda yaşıyomuş ne var sanki uçakla 15 saat gelirim demiş 😄 Yüzünü bile görmedikleri kadına yazıyolar. Neye benzediğinin bir önemi yok. sekse ulaşabileceğini bilsin kadını zerre beğenmese bile para harcayacak milyonlarca erkek var.

ya sorma aşırı sinir oldum. uslubuna tarzına. ne yani senle bi yemek yiycez diye ilk geceden sevişmek zorunda mıyım? ne kadar rezil iğrenç olmuş ortam ya. bundan 1 ay önce bikere daha başıma geldi biriyle tanıştım görüşelim dedi tamam dedim dışarıda kahvaltı yaparız diye konuştuk sonra bana sen benim oturduğum yere gelsene hatta evde yapalım yemek fşlan yaparsın dedi. biz görüşmeyelim en güzeli dedim ona da :KK70:
Bari yemeği kendileri yapsın😶

X