Bu erkekler şaka mı?

Niye sürekli bu konularda kendini övüp duruyorsun ? görüşünü yaz çekil kenara.saçma sapan kişilere denk gelen kadınlarımız var işte.bir umut demişler dememişler ki artık çoğu kişi sanaldan tanışıyor.tutturmuşsun bir sizinle alakalı sizinle alakalı.benim hayatımdakiler çok kaliteli falan filan.öyleyse bile sinir bozucu oluyor artık yazdıkların.anlattığın kadar da olduğunu düşünmüyorum böyle bir ülkede.biraz hemcinslerinle empati yap ya.
İlk kez sana katıldım hangi konuda görsem bu kadını sürekli kendini över ya da kocası ve çalışmaması ile Haa bide anannesi ve annesinin çalışması vardı kendi çalışmadığı halde çalışmak istemeyen kişilere nutuk atardı çok değişik kafada biri kendi .

İlk kez sana katıldım hangi konuda görsem bu kadını sürekli kendini över ya da kocası ve çalışmaması ile Haa bide anannesi ve annesinin çalışması vardı kendi çalışmadığı halde çalışmak istemeyen kişilere nutuk atardı çok değişik kafada biri kendi .

Birbirinizi ağirlayin.
Ya siz konu içinde uzun boyluyum yazan üyeye bile boyunuzu neden belirtiyorsunuz diye yukselen birisininiz. 😃Bu kadar kirilgan olan egonuzun suçlusu ben veya başkasi degil. Millet ne yazsa siz dert ediniyorsunuz, ferhansta ayni milletin dogurmasi bile dert.
Forumda boyleyseniz gercekte insanlari gormeye nasil katlaniyorsunuz bilemiyorum malum uzun insanlar filan var ya.

Birbirinizi ağirlayin.
Ya siz konu içinde uzun boyluyum yazan üyeye bile boyunuzu neden belirtiyorsunuz diye yukselen birisininiz. 😃Bu kadar kirilgan olan egonuzun suçlusu ben veya başkasi degil. Millet ne yazsa siz dert ediniyorsunuz, ferhansta ayni milletin dogurmasi bile dert.
Forumda boyleyseniz gercekte insanlari gormeye nasil katlaniyorsunuz bilemiyorum malum uzun insanlar filan var ya.
Orda yalnız çok anlamsız bir şekilde konu sahibi boyunu katmıştı ve sadace ben değil bir çok kişi demişti boyuyla ilgi yorum sen hiç üşenmeden gidip nereye ne yazdım diye mi baktın.
Ayriyeten benim özgüvenimle ilgili sorunum yok ki senin var demek ki her konuda kendini öven sensin benim sorunum uyku ile tamam mi simdi beni rahatsz etme.

ya bende insanım bende sevişiyorum ama böyle değil :KK70: biraz emek ver bikaç kez görüşelim vakit geçirelim birbirimizi tanıyalım öyle. ne bu ikinci görüşmede hemen yatapa mı girilir ne biçim olmuş ya herkes şaka gibi. ama ben hemcinslerime kızıyorum bu erkoların suçu yok hemcimslerim bu yüzü vermiş bunlara ki onlar da böyle pişkin olmuşlar.
İşte burada işi baltaladiniz. Ne demek hem cinslerim bu yüzü vermiş, dedikleriniz ve düşünceleriniz kesinlikle birbirine uymuyor erkekler bazı erkekler damacanaya bile halleniyor. Eğer dizinde başınıza bu geldiyse siz de demek ki o yüzü verdiniz bir değil iki değil buradan o sonuc çıkıyor. Böyle erkekler hep olacaktır kadınlar istemese de şansını denemek isteyen zira bakış acinizi at gözlüğünnden çıkarın yada bu kişilere denk gelin size müstahak bu fikrinizle

Geçen ay iki tane böyle tiple karşılaştım. Biri vardı hele ilk görüşmeye okey dedim çay kahve içeriz. Mekan seçmeye giriştik. Sonra bana dedi ki sana geleyim ya da sen bana gel ben halka açık yerde olmak istemiyorum, sana dokunmak sarılmak istiyorum belki içimden öpmek gelecek bilemem ki dedi. Höst dedim sertçe tersledim görüşmeyelim dedim. Sevişmekten mi korktun, korkma yemem seni sen istemeden bir şey yapmam diye dalga geçti. Ben istemeden zaten yapamazsın köpek dedim engelledim. Yarama parmak bastın neredeyse hepsi böyle olmuş bunların :skandal:
Buda çok kro ve vizyonsuzmus

İşte burada işi baltaladiniz. Ne demek hem cinslerim bu yüzü vermiş, dedikleriniz ve düşünceleriniz kesinlikle birbirine uymuyor erkekler bazı erkekler damacanaya bile halleniyor. Eğer dizinde başınıza bu geldiyse siz de demek ki o yüzü verdiniz bir değil iki değil buradan o sonuc çıkıyor. Böyle erkekler hep olacaktır kadınlar istemese de şansını denemek isteyen zira bakış acinizi at gözlüğünnden çıkarın yada bu kişilere denk gelin size müstahak bu fikrinizle
O an öyle birşey yazdım evet ama sonradan bu yazdığım şeye pişman oldum. Erkeklerin pis zihniyetiyle alakalı birşey. Öyle düşünmüyorum o an niye öyle yazdım bilmiyorum :)

O an öyle birşey yazdım evet ama sonradan bu yazdığım şeye pişman oldum. Erkeklerin pis zihniyetiyle alakalı birşey. Öyle düşünmüyorum o an niye öyle yazdım bilmiyorum :)
insanların davranışlarını kontrol edemeyiz
ne erkeklerin ne de kadınların
o yüzü vermişler şöyle böyle doğru bi bakış açısı değil asla

Adamın üslubu çirkin. Böyle plan yapması. Ben ilk buluşmada cinsel birliktelik olmamalı gibi bir şeye inanmıyorum. Arada bir çekim varsa ağırdan almaya gerek yok. Belli bir hayat tecrübesine sahip yetişkin insanların karşısındakinin niyetini analiz edebileceğini düşünüyorum.
Biz eşimle tanıştığımız gün beraber olduk. Ben Anadolu yakasında oturuyordum. Avrupa yakasında görüştük. Yemek yedik. Sonrasında otele gittik. Bu beni onun gözünde kolay yapmadı. Ben yalnız yaşıyordum. Bir kaç gün sonra da bana taşındı.
30’lu yaşlardan sonrada çiftlerin birbirini sinemaya giderek, cafede oturarak tanıyacağını düşünmüyorum.

hödük gibi daldı direk. demiştir ki ben şimdi harcama yapıcam ya sevişmezsek, hiç zaman harcamadan belli edeyim boşuna para harcamayayım kafasına girmiştir muhtemelen :KK70:
Belki ona da hep öylesi denk gelmiştir bezmistir adam 🤣
Kestirme yoldan gidiyordur artık :)
Saka bir yana,bana da evlenmeden önce hep bu tipler denk geliyordu.Cinsellik sevginin yansıması,arada duygu olunca güzel olur kadında ama duygunun önemi olmuyor bu gibilerde.Ne zaman kaybetti ne kaybettirdi,baştan belli etmiş oldu,en güzeli bu aslında.

Adamın üslubu çirkin. Böyle plan yapması. Ben ilk buluşmada cinsel birliktelik olmamalı gibi bir şeye inanmıyorum. Arada bir çekim varsa ağırdan almaya gerek yok. Belli bir hayat tecrübesine sahip yetişkin insanların karşısındakinin niyetini analiz edebileceğini düşünüyorum.
Biz eşimle tanıştığımız gün beraber olduk. Ben Anadolu yakasında oturuyordum. Avrupa yakasında görüştük. Yemek yedik. Sonrasında otele gittik. Bu beni onun gözünde kolay yapmadı. Ben yalnız yaşıyordum. Bir kaç gün sonra da bana taşındı.
30’lu yaşlardan sonrada çiftlerin birbirini sinemaya giderek, cafede oturarak tanıyacağını düşünmüyorum.
Ya ben sevmiyorum tanımadığım biri ile ilk günden birlikte olmayı,karşı değilim ama. İsteyen istediği gibi yaşar tabiki ama uslubu ve konuya dalışı çok saçmaydı.

Belki ona da hep öylesi denk gelmiştir bezmistir adam 🤣
Kestirme yoldan gidiyordur artık :)
Saka bir yana,bana da evlenmeden önce hep bu tipler denk geliyordu.Cinsellik sevginin yansıması,arada duygu olunca güzel olur kadında ama duygunun önemi olmuyor bu gibilerde.Ne zaman kaybetti ne kaybettirdi,baştan belli etmiş oldu,en güzeli bu aslında.
Adamın demek ki tarzı o ama böyle dank diye söylemesi hoşuma gitmedi. Çekim olur birşeyler olabilir belki ama ilk günden daha hakkında hiçbirşey bilmeden yaşamak da istemiyorum ben. Biraz ağırdan almayı seviyorum erkeklerden baya soğudum onunla da alakalı birşey. Gerçekten erkek yüzü görmek istemiyorum ya o raddeye geldim.

Offf yalnız şu forumdaki "30+ yaşından sonra çiftler hemen seks seks seks yapmalı. Pastane aşkı olmaz" algısına gıcık oluyorum.

Asıl insanlar 15-25 yaşı arasında hormonları tarafından yönetilir. Genç yaşlarda cinsel odaklı, takılmalık ilişkiler gayet olağan o yüzden. 30+ yaşında ne bu azgınlık.

Cinsel çekim olmadan olmaz tabii ki, fakat 30+ yaşındaki insanların ilişkilere daha mantıklı yaklaşmaları beklenebilir. Karşıdaki kişi bana hayat arkadaşlığı yapabilir mi? Bu yaşlarda önem kazanan bir soru bu. O yüzden çekici bulduğumuz bir insanı uzun uzun tanımaya çalışılabiliriz bu yaşlarda. Ruhunu tanımak için de müze, pastane, sinema randevuları gayet de güzel.

30+ yaşından sonra insan her hoşlandığı kişiyle beraber olmak istemeyebilir. Daha güvenli adımlar atmak isteyebilir.
Ilişki ciddiyet kazanmadan cinsellik yaşamamayı tercih etmek bu yaşlarda gayet de mantıklı. Insanlar hayal kırıklığı yaşadıkça saflığını ve hevesini kaybediyor.

Geçen sene tanıştığım oturup kahve içtiğimiz bir arkadaş vardı, muhabbetimiz bir süre devam etti. hep görüşelim diye konuştuk, kendisi bursada oturuyor ben istanbulda.
en son geçen hafta yazmıştı önümüzdeki hafta geliyorum kendini ayarla diye. kendisinin 7 yaşında bir kızı var, benim de kızımın olduğunu biliyor instadan takipleşiyorduk.
dün akşam çarşamba için anlaştık, gelecek akşam yemeği yeriz ben şarap seviyorum diye şarap içelim diye anlaştık.
mekan bakmamı söyledi bende tamam yarın bakar haber veririm dedim.
bana ''ben eve de okeyim'' yazmış.
Nasıl yani ev nereden çıktı ben öyle bir kadın değilim görüşmememiz daha iyi dedim peki nasıl istersen yazıp beni instagramdan silmiş sabah fark ettim.
bu erkekler niye böyle oldu kimse çabalamak kimse zaman ayırmak istemiyor. böyle olunca da ben kimse ile görüşmez hale geldim.
evet erkeklerle yan yana gelmek bile istemiyorum artık doğru düzgün bitane adam kalmamış çevrede. resmen erkek düşmanı olup çıktım asla tahammülüm kalmadı. bunu zamanla atlatır mıyım bilmiyorum ama bir ilişkim olmayacak iyice umudum bitti bu konuda. çok da aramıyorum açıkçası illa biri hayatımda olsun istemiyorum ama erkeklerin direk böyle mevzuya girip cinsellik beklemeleri çok can sıkıcı.
Yanlış anlamayın ama şarap içmeli bi buluşmaya okey demeniz cinsellik sinyali vermiş sonrasında ben öyle bi kadın değilim demeniz karşı tarafta sigortayı attırmış olabilir adam zaten pislikmiş o ayrı ama siz çok samimi olmadığınız birinin alkollü yemek teklifini kabul etmeyin bence.

Adamın demek ki tarzı o ama böyle dank diye söylemesi hoşuma gitmedi. Çekim olur birşeyler olabilir belki ama ilk günden daha hakkında hiçbirşey bilmeden yaşamak da istemiyorum ben. Biraz ağırdan almayı seviyorum erkeklerden baya soğudum onunla da alakalı birşey. Gerçekten erkek yüzü görmek istemiyorum ya o raddeye geldim.
Dan diye ben de hoş karşılamam evet

Offf yalnız şu forumdaki "30+ yaşından sonra çiftler hemen seks seks seks yapmalı. Pastane aşkı olmaz" algısına gıcık oluyorum.

Asıl insanlar 15-25 yaşı arasında hormonları tarafından yönetilir. Genç yaşlarda cinsel odaklı, takılmalık ilişkiler gayet olağan o yüzden. 30+ yaşında ne bu azgınlık.

Cinsel çekim olmadan olmaz tabii ki, fakat 30+ yaşındaki insanların ilişkilere daha mantıklı yaklaşmaları beklenebilir. Karşıdaki kişi bana hayat arkadaşlığı yapabilir mi? Bu yaşlarda önem kazanan bir soru bu. O yüzden çekici bulduğumuz bir insanı uzun uzun tanımaya çalışılabiliriz bu yaşlarda. Ruhunu tanımak için de müze, pastane, sinema randevuları gayet de güzel.

30+ yaşından sonra insan her hoşlandığı kişiyle beraber olmak istemeyebilir. Daha güvenli adımlar atmak isteyebilir.
Ilişki ciddiyet kazanmadan cinsellik yaşamamayı tercih etmek bu yaşlarda gayet de mantıklı. Insanlar hayal kırıklığı yaşadıkça saflığını ve hevesini kaybediyor.
evet ben tanımadan anlamadan niyyetini cinsellik yaşamak istemiyorum. zaten erkeklerden iyice bıkkınlık geldi kimseye de kendimi kullandırtmaya niyetim yok. söylediklerinize katılıyorum küçük yaşlarda daha normal geliyor bunu yaşamak ama bu yaştan sonra benim bir kızım var kimse ile takılmak gibi bir niyetim yok. evlenme niyetim de yok aslında ama bir günlük bir ilişki yaşamak istemiyorum ben.

Çok da kaba bir hareket olmuş,iki kere bari buluş,kadına bir değer fver insan olarak,her şey para mı
İki yemek yedin diye evlenmiyorsynuz merak etme dimi,of

Yanlış anlamayın ama şarap içmeli bi buluşmaya okey demeniz cinsellik sinyali vermiş sonrasında ben öyle bi kadın değilim demeniz karşı tarafta sigortayı attırmış olabilir adam zaten pislikmiş o ayrı ama siz çok samimi olmadığınız birinin alkollü yemek teklifini kabul etmeyin bence.
ben öyle düşünmüyorum her içen kadın cinsellik peşinde mı? ne alakası var ki? napiym kahve bütün gün zaten içiyorum bir şarap içmek istedim diye onunla birlikte olmak istediğim anlamına gelmiyor düşüncenizi doğru bulmuyorum. sigortasını da bu sebeple attırmış olamam. alkol diyince akla neden ilk cinsellik geliyor?

X