Bu kadar da olmaz

Parası yoksa her türlü tazminat yolunu dener, iyiniyet beklemeyin. Eğer sizin elinizde bu tip bir ona karşı dava açabileceğiniz veri varsa siz de durmayın hemen dava açın. En azından sizinle uğraşmayı bırakır.
4 senedir çocuğunu görmeyen adam size acır mı Allah aşkına... ordan vicdanını tartın işte.
Çocuk kendi görüşmüyor,iyi yapıyor

Dediğiniz gibi zararın neresinden dönersen kar o hesap bu süreçte yıpranmamaya bakın.

Dedim ya boşanmış erkek ‘ şeytanın yer yüzündeki siluleti’ ona göre davranın.

Bundan sonra da o çok bilmiş çevreniz sizi boşanmış erkeklerle tanıştırmak isteyecekler. Daha kötü olun diye.

Sakın ‘eşi ölmüşü al eşi boşamışı alma’ der eskiler.
Yeri gelirse tüm standartlarınızı düşürün ya bekar ya eşi vefat edenle olun. Çünkü bir kadın kolay kolay boş-an-mazzzzz. Her boşanma da kadınlar hem maddi şiddet ( bir lokmaya muhtaç olma) hem cinsel ( garip istekler) hem manipülasyon, hem fiziksel şiddet görüyorlar. Hiç bir kadın tatlı yuvasını bozmazzzzz
Buna da yüzde yüz katılıyorum👍

Sakın sakın canım bunlar çeteee. Oğlum kötü der mi kaynana. Onun cadılığı da bitirmiştir. Bozacının şahidi şıracı.
Annesi onunla 5 yıldır küs idi tanıştığımızda,garip bir ilişkileri var.
Notv: Annesini evden kovmus,eski eşi söylemisti, annesini kovan beni niye kovmasin. @serenay11

İstese bin defa çocuğun gönlünü alırdı. Ya da çok tuhaf bir durum var. Çocuğunun yüzüne bakmadığı adam ne olur ki...
Çocuk annesinin etkisinde kalıyor (iyi oluyor),yanımda aradı çocuga yarım saat dil döktü ama Nuh dedi peygamber demedi

Çocuk annesinin etkisinde kalıyor (iyi oluyor),yanımda aradı çocuga yarım saat dil döktü ama Nuh dedi peygamber demedi
Annesi çocuk için iyi olana karar vermiş bence. Ama gene de isteyen görüşürdü. Sizin yanınızdaki(!) kadar görüşmeye istekli olamamış başka zamanlarda belliki

Verimlilik..Butun mesele verimlilik.
Yani harcadigin enerjiden elde etmis oldugun bir fayda yok..Verim olmadigi gibi zararin cok.
Gitmelisin.Hem kendine hem de cocuguna faydali olabilecek bir hayat icin.
Diyorum ya,verimlilik..Baskalarina faydali olma ve huzurlu yasama hali..
Profilinizi incelemek istedim kapalıydı. Yorumlarınız genel olarak dikkatimi çekiyor, bakış açısının farklılığı ve jargon yönünden. Ufkumu açan her yorum ve kişiyi merak ediyorum :) buradan ya da özelden eğitiminizin ne üzerine olduğunu öğrenebilir miyim? 🤩

Beğenmedim yazacaktım otomatik yazınca tlf,avukatınızı beğenmedim neden davaları kaybediyor kötü bi insan Eski eşiniz belli
Avukata sadece boşanma vekaleti verdim o da henüz sonuclanmadi.ceza davasını vermedim, şimdiki davayı verip vermemekte kararsızım.
Yani henüz kazandığı ya da kaybettiği bir dava yok

Br tane üyeden okumuştum sonra iptalimi istemis ne uyelik dün gece tesadüf. Kadin bir kiz bir oglu var bosanma aşamasında. sanırım baba okuldan alacam diyor anne tamm diyor.bende kalacak diyor tamam diyor 3 gun getirmiyor kadin polisemi gideyim diyor ama ortada velayet yok daha verilmemis .avukati ariyor birde kadini azarlıyor karşının avukati Kadinin nici deniz9090 miydi neydi ibretlik yani. Sonra cocugu gezmeye cikariyor anne ariyor oglum gel ben gelmiyorm burda arkd var diyor .iste geri geliyor cocuk 3 4 yasinda sanirim basliyor babamla barisin ben üzgünüm hep üzgün olacam kadin kahroluyor anneden cikariyor cocuk. baba iki gezmeye goturup arks icine cikardi diye babaci oldu. Kadina nasihat veriyorlar sende cikar gezdir vs vs temizligi Bosver velhasil Kadinin hikayesi sana benziyo bulursan yaşadığını oku
Böyle bir hikâyeyi hatırlıyorum ama yeni değil bayağı önce, davadan önce filan.Mahkeme kararı dışına çıkmıyorum, zaten ben iyi oldukça kötülük görüyorum.Gideyim de bakalım nereye kadar yol masrafı çekecek.Aslinda hiç istemediğim bir durum iken bu şimdi intikam aracım olmaya başladı.
Evliliği zindan eden adam elbet boşanma sürecini daha beter edecektir, allah kolaylık versin. Bence de şehirden ayrılmanız sizin için sağlıklı bir karar olacak.
Benim aklıma hakaret davası takıldı. Konuşmanın ibraz edilmeyen kısımlarında şahsın kendi hakaretleri ve kışkırtmaları bulunduğu, bunları mahkemeden gizlediği gerekçesiyle davanın reddini isteme şansınız yok mu, adamın kanıt dediği şey eksik. Siz bu yazışmayı kendi kendinize yapmadınız onun cümlelerine karşılık verdiniz.
Ceza davasında bunu belirttim, mesajlaşmanin tamamını koydum ama görmezden geldi o hakim.Bu davadaki hakim dikkate alır ins

Cac Cac bu arada çocuk baba ilişkisi demisken aklıma geldi : Çocuk daha hafta sonu oradaydı,üç gündür babaya gideceğim deyip duruyor.Gece sordum daha yeni geldin oradan niye yine oraya gitmek istiyorsun ne var orada ? Orada bir sürü oyuncak var burda hiç yok dedi.Oysaki ev oyuncak cenneti ama sevgili anneannemiz saklıyor ortalığı dagitiyor diye.Sulu boyaları bile yatağın altına saklıyor kadın, balkona oraya buraya oyuncak posetleri yapıp koymuş hepsini çıkartmak zorunda hissediyorum.Anneanneyle de ayrı mücadele ediyorum, herkesle mücadele etmekten yoruldum.

Annesi çocuk için iyi olana karar vermiş bence. Ama gene de isteyen görüşürdü. Sizin yanınızdaki(!) kadar görüşmeye istekli olamamış başka zamanlarda belliki
Yani oladabilir,artık hiçbir yaptığınin söylediğinin doğruluguna inanmıyorum.Ben sonradan söyledim git çocuğu okulunda gör rehberlici ile görüş,yasak fln dedi,ne yasağı hapse girecek değildi.Sozde baba!

Annesi onunla 5 yıldır küs idi tanıştığımızda,garip bir ilişkileri var.
Notv: Annesini evden kovmus,eski eşi söylemisti, annesini kovan beni niye kovmasin. @serenay11

De anası iyi biri olsa kaç yaşında olursa olsun, oğlu da olursa olsun. Hiç evlenmemiş bir kadını 2 kere ayrılmış erkekle evlenmesine karşı çıkmaz mıydı. Yaşça sizden de olgun.düşünebilirdi. Neyse inşallah kurtulursunuz bunlardan

De anası iyi biri olsa kaç yaşında olursa olsun, oğlu da olursa olsun. Hiç evlenmemiş bir kadını 2 kere ayrılmış erkekle evlenmesine karşı çıkmaz mıydı. Yaşça sizden de olgun.düşünebilirdi. Neyse inşallah kurtulursunuz bunlardan
Bu konu çok karışık.Annrsi kendisi iki yaşındayken gitmiş, annemle görüşmüyoruz dedi başkalarını getirdi beni istemeye,annesi nikahtan sonra öğrendi beni.

Eski eşi nikahtan sonra konuştuğumuzda demişti ki annesini oraya götürmek istemez çünkü annesinin artık kendisine kefil olmayacağını bilir, annesine bunu söyleyince de evet doğru söylemiş dedi ama iş işten geçmişti

Eski eşi nikahtan sonra konuştuğumuzda demişti ki annesini oraya götürmek istemez çünkü annesinin artık kendisine kefil olmayacağını bilir, annesine bunu söyleyince de evet doğru söylemiş dedi ama iş işten geçmişti
Anladım, hadi inşallah kurtulursunuz bi an önce

Cac Cac bu arada çocuk baba ilişkisi demisken aklıma geldi : Çocuk daha hafta sonu oradaydı,üç gündür babaya gideceğim deyip duruyor.Gece sordum daha yeni geldin oradan niye yine oraya gitmek istiyorsun ne var orada ? Orada bir sürü oyuncak var burda hiç yok dedi.Oysaki ev oyuncak cenneti ama sevgili anneannemiz saklıyor ortalığı dagitiyor diye.Sulu boyaları bile yatağın altına saklıyor kadın, balkona oraya buraya oyuncak posetleri yapıp koymuş hepsini çıkartmak zorunda hissediyorum.Anneanneyle de ayrı mücadele ediyorum, herkesle mücadele etmekten yoruldum.
Vala haklisin anlıyorum ayni durumdayim .annem bazen cocuk icin git baris diyor cocuk tek basina büyümez diyor o kadar üzülüyorum ki anlatamam . kadin olmak ne kdr zor

X