Bu sefer bitirdim galiba...

Naptin hatunum ya :KK43:
Ne kadar kotu bir durum biliyor musun :KK50:
Boyle anlatibca Dank etti sanki..

olan biten herşey ortada biz sadece burda anlattıklarını biliyoruz görmediğimiz kısımlarda kim bilir neler oluyor...
evet çok fazla anın vardır onunla beraber büyüdünüz ama artık yol ayrımı vakti gelmiş bence...
tatile gitcektiniz noldu o iş?
bide seni en son ne zaman mutlu etti ayaklarını yerden kesicek şekilde?:26:

Ahh kizlar ahh.
Artik doldum tastim.
Ne sabrim kaldi ne mecalim.
Dayanamıyorum.
Kimsem yok.
Ailem yok arkadasim yok..
Her sebepte beni evden atan Parani eksik etmiyorum o yeter diyen bir baba.
Sürekli sabreden anne..
Kavga cikaran bir sevgili
Offf..
Zaman bitsin diye yasiyorum..
Kangren olmuş bir ilişkim var eski konularima bakabilirsiniz..
Ve artik bitirdim..
Faceden vbirkaç kizi takip eetmiş
Benim için son damla oldu bu.
İyi mi yaptim kotu mu bilmiyorum.
Bomboş yasiyorum.
Bunaldim..
Ne zamana kadar böyle devam edecek bilmiyorum..
Ne evimde mutluyum ne disarida..
Ne olursa olsun Ali yaninda diyordum o da yok artik.
Ne guvenecegim biri kaldi ne yaninda mutlu olduğum.
Olumlu biriyim dua ederim ssürekli ama yok.
Bu isin bir oluru yok.
Anlatamam icimde ki boşluğu.
Sevgilimden az önce ayrildim.
Hissizlestim adeta ..
Hicbir şey hissetmiyorum.
O kizlarin adini görünce tamam dedim bitti dedim.
Azicik tartistik ve o da tamam dedi sadece.
Seviyor muyum hala çok seviyorum.
Ama artik olmuyor..
Bilmiyorum ne bu.
Bu sefer çokgarip.
Laf olsun diye bitirdim bir anda sanki.
7 yili hop kaldirdim attim
Ama uzulmuyorum da
Sadece uyuşmuş gibiyim.
Beynim durdu sanki..
Bilmiyorum ya..
Kötüyüm sadece.
Moralsizim.
Degersizim..
Off offf....

Şoklardayımmmm.. Dua gurubunda konuşmuştuk seninle, herşey rüya gibiydi çok güzeldi.. Nazarmı değdi :KK43: ay çok üzüldüm yaaaa :/

olan biten herşey ortada biz sadece burda anlattıklarını biliyoruz görmediğimiz kısımlarda kim bilir neler oluyor...
evet çok fazla anın vardır onunla beraber büyüdünüz ama artık yol ayrımı vakti gelmiş bence...
tatile gitcektiniz noldu o iş?
bide seni en son ne zaman mutlu etti ayaklarını yerden kesicek şekilde?:26:
Çok haklisin ..
Ramazandan once gitmistik canim.
Ayaklarimi yerden kesecek sekilde...
Hatirlamiyorum inan ki ne zaman olduğunu..
Uzak bir tarih olmali:KK31:

Ahh kizlar ahh.
Artik doldum tastim.
Ne sabrim kaldi ne mecalim.
Dayanamıyorum.
Kimsem yok.
Ailem yok arkadasim yok..
Her sebepte beni evden atan Parani eksik etmiyorum o yeter diyen bir baba.
Sürekli sabreden anne..
Kavga cikaran bir sevgili
Offf..
Zaman bitsin diye yasiyorum..
Kangren olmuş bir ilişkim var eski konularima bakabilirsiniz..
Ve artik bitirdim..
Faceden vbirkaç kizi takip eetmiş
Benim için son damla oldu bu.
İyi mi yaptim kotu mu bilmiyorum.
Bomboş yasiyorum.
Bunaldim..
Ne zamana kadar böyle devam edecek bilmiyorum..
Ne evimde mutluyum ne disarida..
Ne olursa olsun Ali yaninda diyordum o da yok artik.
Ne guvenecegim biri kaldi ne yaninda mutlu olduğum.
Olumlu biriyim dua ederim ssürekli ama yok.
Bu isin bir oluru yok.
Anlatamam icimde ki boşluğu.
Sevgilimden az önce ayrildim.
Hissizlestim adeta ..
Hicbir şey hissetmiyorum.
O kizlarin adini görünce tamam dedim bitti dedim.
Azicik tartistik ve o da tamam dedi sadece.
Seviyor muyum hala çok seviyorum.
Ama artik olmuyor..
Bilmiyorum ne bu.
Bu sefer çokgarip.
Laf olsun diye bitirdim bir anda sanki.
7 yili hop kaldirdim attim
Ama uzulmuyorum da
Sadece uyuşmuş gibiyim.
Beynim durdu sanki..
Bilmiyorum ya..
Kötüyüm sadece.
Moralsizim.
Degersizim..
Off offf....

Canim madem inanclisin dua edersin bundan vazgecme. ama bunlar geçecek sabret hayat imtihanlarla dolu mallesef mucedele etmemiz lazim senin yasadiklarinin benzerini bende yasadim zamanında çok şükür geçti gitti unutuldu bide meleğim var beni ne kadar zorlasada :) sabrin sonu selamettir. Allah sabrini arttirsin dikkatini sabit yuruyus yap parka cik spor yap temiz hava al hepsi geçecek benim bile geçtiyse düşün artik :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Şoklardayımmmm.. Dua gurubunda konuşmuştuk seninle, herşey rüya gibiydi çok güzeldi.. Nazarmı değdi :KK43: ay çok üzüldüm yaaaa :/

Demi ..
Sağol capocugum o zamanlar güzeldi.
Heyecanlı, telasli..
Bilmiyorum ki..
Su son 2 sene bir garip iliskimiz.
Ama sonu geldi sanirim.
Birde ben o kadar yoldan sonra millet ne der diye zorluyorum kendimi salak gibi..

Canim madem inanclisin dua edersin bundan vazgecme. ama bunlar geçecek sabret hayat imtihanlarla dolu mallesef mucedele etmemiz lazim senin yasadiklarinin benzerini bende yasadim zamanında çok şükür geçti gitti unutuldu bide meleğim var beni ne kadar zorlasada :) sabrin sonu selamettir. Allah sabrini arttirsin dikkatini sabit yuruyus yap parka cik spor yap temiz hava al hepsi geçecek benim bile geçtiyse düşün artik :)

Canim benim Allah razi olsun.
İnşallah dediğin gibi olur.
Bunlari yasadigin kişiyle mi evlisin ?
İnşallah asla yasamazsiniz bunlar i...

Demi ..
Sağol capocugum o zamanlar güzeldi.
Heyecanlı, telasli..
Bilmiyorum ki..
Su son 2 sene bir garip iliskimiz.
Ama sonu geldi sanirim.
Birde ben o kadar yoldan sonra millet ne der diye zorluyorum kendimi salak gibi..

Milletin diyeceği bitmez.. Sen kalbine bak içine bak kafana bak kısacası huzuruna bak.. Kapını kapat millet dışarda.. Benim kapak fotoğrafım: başkalarının ne düşündüğünün, Ben onlara Başkaları dediğim sürece bir önemi yok!!!

canım ya çok kötü lmuş insan geçirdiği 7 yıla acıyor dimi :KK17: üzüldüm ama bu erkeklerin çoğu böyle adamlarda (adam sayılırlar mı bilmiyrum) gam yok tasa yok biz üzüldüğümüzle kalıyoruz. Şems-i Tebrizi nin bir sözü var çok severim. "Sevmeye layık olmayanı hatırlayarak değerli etme! Dönmek mi istiyor, bir şans daha verme. Unutma; sevgi yürekli olana yakışır." bunlarda yürek yok en iyisi unut gitsin.perican ın dediği gibi ismini kağıda yaz sonra onu çöpe at :KK1:

Sabah dedi yuzyuze konusalim biraz bugün ceylin boyle bitirmeyelim fln.
İyi dedim bende birkac saat sonra aradim acmadi ciktim carsiya islerimi hallettim eve geldim faceye girip bi baktim arkadaşlarıyla buluşmuş foto cekinmisler onu atmis arkadasi...
Tövbe ya..
Ölür musun öldürür musun :KK19:

Milletin diyeceği bitmez.. Sen kalbine bak içine bak kafana bak kısacası huzuruna bak.. Kapını kapat millet dışarda.. Benim kapak fotoğrafım: başkalarının ne düşündüğünün, Ben onlara Başkaları dediğim sürece bir önemi yok!!!

Çok haklisin cookk.
biz tam nisan arifesindeydik hatirliyor musun ?
Biz ayrilmustik o zaman babam istemiyor ondan demiştim anneme de ayrildik diyemedim.
Simdi ne diyeceğim peki :KK50:

canım ya çok kötü lmuş insan geçirdiği 7 yıla acıyor dimi :KK17: üzüldüm ama bu erkeklerin çoğu böyle adamlarda (adam sayılırlar mı bilmiyrum) gam yok tasa yok biz üzüldüğümüzle kalıyoruz. Şems-i Tebrizi nin bir sözü var çok severim. "Sevmeye layık olmayanı hatırlayarak değerli etme! Dönmek mi istiyor, bir şans daha verme. Unutma; sevgi yürekli olana yakışır." bunlarda yürek yok en iyisi unut gitsin.perican ın dediği gibi ismini kağıda yaz sonra onu çöpe at :KK1:

Ne güzel soylemis :)
Yüreğine saglik canim.
Sanirim yapmak gerekiyor artik..
Her seferinde varis tekrar bir okuzluk yapsin ayril
Ohooo. .
Bitsin en iyisi
Bugün ki yaptigi yenilir yutulur değil artik.

Çok haklisin cookk.
biz tam nisan arifesindeydik hatirliyor musun ?
Biz ayrilmustik o zaman babam istemiyor ondan demiştim anneme de ayrildik diyemedim.
Simdi ne diyeceğim peki :KK50:

Olanını söyliyceksin.. Şu anlattıklarını.. Hem baban evliliğinize izin vermiordu ya, ilişki uzayıncada suyu çıkar misali çıktı işte dersin.. İster bitir ister devam et ama lütfen kararı sen ver sadece sen. Kalbinle beyninle.. Elle milletle annenle babanla deil :KK43:

canım seni çok iyi anlıyorum şimdi sana zor geliyor.bende sevgilimden ayrıldım 6 ay oldu galiba bende seviyordum.ama o da seninki gibiydi umursamaz ben uğraşıyordum hep siz yine 5,5 sene kavga etmemişsiniz bizim ilişkimiz 8 ay sürdü 4 ayı ayrı geçmiştir kalan 4 ayda kavga ederek geçti.bir an geliyor h ne güzel unuttum diyorum sonra yine aklıma geliyor. ama gerçekten dua etmek iyi geliyor .bak ben ne zaman aklıma gelse Allah ın isimlerinden "ya Latif" okuyorum günde 129 kez bunu alışkanlık haline getir ve dua et "Allah ım kalbimden onu al kalbimi senin sevginle doldur diye" bunu yaparsan canın yanmıyor Allah yardım ediyor

Ne güzel soylemis :)
Yüreğine saglik canim.
Sanirim yapmak gerekiyor artik..
Her seferinde varis tekrar bir okuzluk yapsin ayril
Ohooo. .
Bitsin en iyisi
Bugün ki yaptigi yenilir yutulur değil artik.

katılıyorum çok doğru söylemiş. sen şimdi sindiremiyorsun birde 7 yılını vermişsin umurunda olmamak sana koyuyor. seni çok iyi anlıyorum çünkü bende senin gibi hissediyordum ara ara yine geliyorlar ama şu varki bu adam beni haketmiyor .hatta o benden ayrıldı .iyiki ayrılmış beni hiç haketmiyordu bunu şimdi daha iyi anlıyorum. birde şöyle düşün ceylinim bu adamdan baba olur mu Allah aşkına evlendiniz diyelim bu kadar umursamaz bir adam çocukları ne kadar umurunda olacak. bir kadın evleneceği zaman en çok dikkat edeceği şeylerden biri de bu adamdan baba olur mu. bence sen bununla barışma. bak dün sana yalvarmış yakarmış seni ikna edince buluşmamış çünkü gerizekalı egosunu böyle tatmin ediyor.aferdersin ama bunların egosunu da biz şişiriyoruz böyle. adam yerine koyuyoruz sevdiğimizden şımardıkça şımarıyorlar. sallama bak nasıl kıymete biniyosun. bunlar varya sen üzüldükçe mutlu oluyo bak diyo beni unutamıyor benim yüzümden ne hallere düştü. sen ayrıldın ya "ohhhh be " diyeceksin iyiki bitti.

ahhh ceylin ahhh
sen bu adamın zerre umrunda değilsin sende farkındasın ama kabullenemiyosun...
bu adamdan ayrılman gerekiyor ama kızları takip ettiği için filan değil
tahammülün yok ona karşı...
ama ayrılmıycaksın...
belki evlenceksin ve anlattıklarına bakılırsa fazlasıyla mutsuz bi hayatın olcak:KK50:

Bizde oyle son bir yildir her hafta ayril baris biktik artik

Olanını söyliyceksin.. Şu anlattıklarını.. Hem baban evliliğinize izin vermiordu ya, ilişki uzayıncada suyu çıkar misali çıktı işte dersin.. İster bitir ister devam et ama lütfen kararı sen ver sadece sen. Kalbinle beyninle.. Elle milletle annenle babanla deil :KK43:

canım seni çok iyi anlıyorum şimdi sana zor geliyor.bende sevgilimden ayrıldım 6 ay oldu galiba bende seviyordum.ama o da seninki gibiydi umursamaz ben uğraşıyordum hep siz yine 5,5 sene kavga etmemişsiniz bizim ilişkimiz 8 ay sürdü 4 ayı ayrı geçmiştir kalan 4 ayda kavga ederek geçti.bir an geliyor h ne güzel unuttum diyorum sonra yine aklıma geliyor. ama gerçekten dua etmek iyi geliyor .bak ben ne zaman aklıma gelse Allah ın isimlerinden "ya Latif" okuyorum günde 129 kez bunu alışkanlık haline getir ve dua et "Allah ım kalbimden onu al kalbimi senin sevginle doldur diye" bunu yaparsan canın yanmıyor Allah yardım ediyor

katılıyorum çok doğru söylemiş. sen şimdi sindiremiyorsun birde 7 yılını vermişsin umurunda olmamak sana koyuyor. seni çok iyi anlıyorum çünkü bende senin gibi hissediyordum ara ara yine geliyorlar ama şu varki bu adam beni haketmiyor .hatta o benden ayrıldı .iyiki ayrılmış beni hiç haketmiyordu bunu şimdi daha iyi anlıyorum. birde şöyle düşün ceylinim bu adamdan baba olur mu Allah aşkına evlendiniz diyelim bu kadar umursamaz bir adam çocukları ne kadar umurunda olacak. bir kadın evleneceği zaman en çok dikkat edeceği şeylerden biri de bu adamdan baba olur mu. bence sen bununla barışma. bak dün sana yalvarmış yakarmış seni ikna edince buluşmamış çünkü gerizekalı egosunu böyle tatmin ediyor.aferdersin ama bunların egosunu da biz şişiriyoruz böyle. adam yerine koyuyoruz sevdiğimizden şımardıkça şımarıyorlar. sallama bak nasıl kıymete biniyosun. bunlar varya sen üzüldükçe mutlu oluyo bak diyo beni unutamıyor benim yüzümden ne hallere düştü. sen ayrıldın ya "ohhhh be " diyeceksin iyiki bitti.
Kizlar yorumlariniz içiniyi ddileklerinin için çok tesekkur ederim.
Giremedim bir turlu.
Artik dedim Aliye Bende ki sevgide saygida bitti sana karsi olduğu kadar bu saatden sonra hic tanismamis gibi yapalim dedim.
İsrar etti özür diledi dun buluştuk yalvardi diye hicbir şey olmamis gibi konuştu dedim artik yeter.

en iyisini yapmışsın bu ilişki sana zarardan başka bişey vermiyor du sürekli bir kavga durumundaydınız bende ayrıldım 1 hafta önce 2,5 yıllık ilişkimi bitirdim hemde bir çırpıda demişsin ya bi lafala attım 7 senemi diye aslında o senin birikmişin 77 yıl boyunca söyleyemediklerin bitirdi benimde öyle oldu alıştım şimdi huzurum yerimde her allahın günü kedi köpek gibi birbirimize girip sinir hastası olmaktansa böylesi en iyisi bi anda silmek kolay değil ama sana zarar verirsa ne o ilişkiden ne evlilikten hayır gelir

X