Bu zulümden kurtulamıyorum. Lütfen yardımcı olun lütfen.

Ay lütfen.🥺 Zaten bence yorumlarımı okuyan herkes anlamıştır aşırı takıntılı bir insanım. Kedim kronik böbrek hastası ve çişini büyük görmezsem asla rahat edemem öyle söyleyeyim. Belki de OKB vardır bende.
İlişkiden 24 gün sonra gittim ultrasona girdim. O an bir rahatlama geldi ama sonra burada geç döllenenlerin yorumlarını okudum ve bu defa da o beni tedirgin etti.
Zaten pms döneminde ilişkiye girmişsiniz, yani korunmasanızda gebe kalamazdınız. Üstüne ertesi gün hapı içmişsiniz, adet olmuşsunuz, ultrasonla doktor bakmış yok demiş. Bir de fal baktırın tam olsun.

Hayır hamile değilsiniz hatta belki de alenen hiç korunmadan yapsanız bile kolayca hamile kalamayacaksınız.
Ella da içmeyin düzgünce korunun

Herkese merhabalar. Benim PKO rahatsızlığım vardı. Son 1 yıldır adetlerim düzenli olsa da bazen erken ya da geç olabiliyordum. Son adet tarihim 25 Aralıktı. 13 Ocakta ilişkiye girdim geri çekilme yöntemi ile. İçeri gelmiş olabilir dediği için ne olur ne olmaz diye 15 Ocakta Ella kullandım. Sonra akıntım artmaya başladı. 31 Ocakta pembe damla şeklinde lekelenme oldu birkaç damla. Diğer gün yine birkaç damla akıntıyla lekelenme oldu. Sonra genelde hep çamurumsu, kahverengi lekelenmeler oldu. Sabahları koyu kırmızı biraz kan gelip lekeye dönüyordu. Ben 4 şubatta, akıntılarım varken erken gebelik testi yaptım sonuç negatif çıktı. Dün ultrasona girdim yani ilişkiden 24 gün sonra. Doktor bir şey yok dedi. Rahim duvarın kalınlaşmış. Lekelenmeler ilaçtan kaynaklı dedi. Adet olacaksın dedi. Lekelenmeler dün akşam bitti. Bugün adetim başladı galiba koyu kan geliyor ama öyle aman aman yoğun değil. Ama ben bir türlü rahatlayamıyorum. Sanki midem bulanıyor, başım dönüyor. Geç döllenmeyse ya, ya kese falan görünmediyse, ya bu adet kanaması değilse ya sa hamile olduğu halde adet görenler var vs diye içim içimi yiyor. Burada ve internette bir sürü şey okuyorum. Rahatlayamıyorum. Çok kaygılıyım. Çok korkuyorum. Bana yorum yapabilecek olanlar var mı acaba?

*13 Ocaktan sonra tekrar ilişkim olmadı.

Zaten pms döneminde ilişkiye girmişsiniz, yani korunmasanızda gebe kalamazdınız. Üstüne ertesi gün hapı içmişsiniz, adet olmuşsunuz, ultrasonla doktor bakmış yok demiş. Bir de fal baktırın tam olsun.

Yaşadığım şeyler yoktu o dönemde sadece göğüs hassasiyetim ve akıntım başlamıştı. İlacı içince onlar kesildi. 1 hafta sonra tekrar başladı. Üstüne 1 hafta daha geçince bu bahsettiğim şeyler olmaya başladı. Salı doktora gitmiştim. Dün sabah da adet oldum.

Hayır hamile değilsiniz hatta belki de alenen hiç korunmadan yapsanız bile kolayca hamile kalamayacaksınız.
Ella da içmeyin düzgünce korunun
Büyük konuşmak istemiyorum ama bir daha Ellayı asla içmem. Psikolojik olarak da bedensel olarak da ben çok kötü etkilendim.

Yaşadığın lekelenme düzensizliğin hepsinin sebebi ella hap.
Eğer hala sormaya devam edersen daha çok dalga geçerler. Bende geçerim :110:
Ben çok araştırma yaptım ve çoğu kişi hep Ellayı içtikten en fazla 3-4 gün sonra lekelenme yaşamış ve 1-2 gün sürmüş. Ben tam 1 hafta pembe, kahverengi tarzda lekelenme yaşadım. Ve lekelenme biter bitmez de adetim başladı. 3. günüm bugün. Peki bu hap adet miktarında azalma yapıyor mu? Kırmızı kırmızı geliyor ama daha öncekiler kadar yoğun değil. Zaten normalde de yoğun olan birisi değildim.

Ben çok araştırma yaptım ve çoğu kişi hep Ellayı içtikten en fazla 3-4 gün sonra lekelenme yaşamış ve 1-2 gün sürmüş. Ben tam 1 hafta pembe, kahverengi tarzda lekelenme yaşadım. Ve lekelenme biter bitmez de adetim başladı. 3. günüm bugün. Peki bu hap adet miktarında azalma yapıyor mu? Kırmızı kırmızı geliyor ama daha öncekiler kadar yoğun değil. Zaten normalde de yoğun olan birisi değildim.
Yapar

kızlar merhaba acil yardıma ihtiyacım var.. 1 buçuk senedir uğraşıyoruz bende pcos var ve 9 ocak son günüm 8 şubat regli olmam gereken gün ve 9 şubatta hemen kan verdim sonuç 0.6çıktı tam 7 gün gecikiyodumki dün biraz lekelenmem oldu bugün tekrar kan vericem ama böyle bir durum yaşayan var mı geç döllenme olabilir mi?

X