bugn 7. Gnm hi belirti yok

PAZARTESİ yaptırıcam böyle olup hamile olmayanı hiç duydunuzmu. kızlar şuan niklerinizi yazmıyorum ama hepinize çok teşekkür ediyorum beni yanlız bırakmadınız rabbim hepinizin tek tek yüzünü güldürsün

ben sanmıyorum. değerin pozitiftir. sadece kaç çıkacak merak ettim. çoğul gebelik olma ihtimali yüksek. tekrar tebrikler.

inanırmısınız bilmem kendime dua etmeden bu sitede olan anne adaylarına hepsine edip sonra kendime ediyorum EY KURBAN OLDUĞUM RABBıM HERKEZıN KUCAĞINI BEBıŞLE DOLDURSUN AMııııııııııııııııııııııııııııııııııııııNNNNNNN KıMSENıN EMEĞıNı BOŞA ÇIKRMASIN.RABBıM KIZLAR VAKTı SAATıNı BıLıP VERıYO BıZEDE BıRAZ SABIR DÜŞÜYO BU BıR SINAV. RABBıM KAZANMAMIZI NASıP ETSıN

canım aslında böyle yazarak hiççççç moralini keyfini bozmak istemem.ki bence sen hamilesiiiiinnnn.ama madem sordun sorunun cevabı şöyle;evet nadiren ama çooook nadiren vücudumuzda bulunan fazla hormonların etkisiyle sonuç negatif olsa bile idrar testi pozitif gösterebiliyor.buna çapraz reaksiyon deniyor.ama ben hiç yaşayanını görmedim henüz.sen şimdi bunları düşünüp bebişini üzme ve hamişliğin keyfini çıkarmaya başla hemen......

ben sanmıyorum. değerin pozitiftir. sadece kaç çıkacak merak ettim. çoğul gebelik olma ihtimali yüksek. tekrar tebrikler.

SAĞOL bitanem .pazartesi sizlere haber veririm inşallah dediğin gibidir

kızzzzzzzzzzz....hamılesın.................canım ya....................ınş tamanmına erdırsın rabbımm

2 tane canım.... hala inanamıyorum artık pazartesi kan verrim ozaman netleşir ayy varsaaa........allahım senide sevindirsinnn bütün isteyenleri inşallllllahhhhhhhhh

evet canım ben ole dıyorum tek olsa cıkmazdı buyuk ıhtımall kaç tane kondu sana

inş ıkızdırrr..bak bıde belıtrtım yook duyodun kendını uzyuyoıdunnnn

canım benım amın......inş herkes sevınır bırklıkte sevınırız rabbım kımseyı sıkıntıda komasın inş.........evet pzartesıyı beklıcez hadı bakalımmmm..inş canımm

balance cım çoook tebrik ederim.bu ikinci denemendi dimi.ilkinde aynı anda negatif sonuçları almıştık.allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.çoook sewindim .tebrikleeeeeeeeeeeeeeeeerrrdelikafadulden

balance cım çoook tebrik ederim.bu ikinci denemendi dimi.ilkinde aynı anda negatif sonuçları almıştık.allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.çoook sewindim .tebrikleeeeeeeeeeeeeeeeerrrdelikafadulden

sağol canım hala inanamıyorum kandada göreyim ancak inanıcam canım senide takipteyim unutmadım duydum çok üzüldüm vakti saati var inşallah bidahaki sefere sende yazarsın hamileyim diyee rabbim yüzünü güldürsün

Cok tebrık ederım .. Ne guzel bır haber .... Allah saglıcakla kucagına almayı nasıp etsın ...

aaaaaaaaaaaaa inanmiyorum onceki msjimi silmiycem canim benim bak bebisin surpriz yapmis sana bende ilk msji okudum bugun oldugu icin bi gelisme olmamistir diye sonunu okumadim msjdan sonra bi baktim gercekten cok sevindim ya senin adinaaaaa
saglicakla kucagina alirsin insallah
bencede 7.gun ciktigina gore coguldur canim tblerrr

Oooooooy ölmem mi :nazar::nazar::nazar::nazar:
Balance haaaaaamileeeeee :sm_cool:
Aneeeeey halay ekibi nerdeeee :teytey::teytey::teytey::dance::dance::dance: yandaaaan,yandaaaaaan sositosositosositososito
Öperim seni,yutarım hammm diye,ikiz kız ikiiiiz :ecrin_bebek::emir_bebek:

aaaaaaaaaaaaa inanmiyorum onceki msjimi silmiycem canim benim bak bebisin surpriz yapmis sana bende ilk msji okudum bugun oldugu icin bi gelisme olmamistir diye sonunu okumadim msjdan sonra bi baktim gercekten cok sevindim ya senin adinaaaaa
saglicakla kucagina alirsin insallah
bencede 7.gun ciktigina gore coguldur canim tblerrr

inan arkadaşım hala inanamıyorum pazartesi kanda bakıyım ancak inanıcam canım rabbim hepimzin yüzünü güldürecek demekki vakti saati var biz sabırsızız hepinize dua ediyorum kiminin duası hiç belli olmaz birimizin duası kabul olur

X