bugn 7. Gnm hi belirti yok

inan arkadaşım hala inanamıyorum pazartesi kanda bakıyım ancak inanıcam canım rabbim hepimzin yüzünü güldürecek demekki vakti saati var biz sabırsızız hepinize dua ediyorum kiminin duası hiç belli olmaz birimizin duası kabul olur

pazartesini 4 gozle bekliycem canim o zaman elimde mendil haber vermeyi unutma cunku sen bizim listemizde varsin ve birinci negatifi hemen hemen ayni zamanda almistik yanilmiyorsam
insallah bende tedavideyim suanda arkandan gelmek nasip olur banada

Oooooooy ölmem mi :nazar::nazar::nazar::nazar:
Balance haaaaaamileeeeee :sm_cool:
Aneeeeey halay ekibi nerdeeee :teytey::teytey::teytey::dance::dance::dance: yandaaaan,yandaaaaaan sositosositosositososito
Öperim seni,yutarım hammm diye,ikiz kız ikiiiiz :ecrin_bebek::emir_bebek:

diloşuuuuuuuuum daha emin değilim kanda çıksınki inanıyım. yaaa arkadaş seni çok özledim nerdesin böyle topik açmam iyi olmuş ortaya çıktın ayyyyyyyyyyy inanamıyorum ve korkuyorum

canim bugun sabah bi daha yapsaydin keske test emin olurdun ama bence dun ciktigina gore bugunde cikar allahin izni ile

pazartesini 4 gozle bekliycem canim o zaman elimde mendil haber vermeyi unutma cunku sen bizim listemizde varsin ve birinci negatifi hemen hemen ayni zamanda almistik yanilmiyorsam
insallah bende tedavideyim suanda arkandan gelmek nasip olur banada

ayyyyyyyyy canım benim inşallah peşimden gel ve burayı yıkalım inşallah biz beraberdik ilkinde şimdide pozitifde beraber oluruz allahım ne olur güldür bizleri senin yaşadıkarına beraber üzüldük bak şimdi eşinle düzeldinizde başladınız bu sefer olacak inşallah arkadaşım yemene dikkat olacak diye inan

inşşşşşşşş...............rabbım tedavıye başlıcaklara yardım etsı .................inşşşşşşşş

canim bugun sabah bi daha yapsaydin keske test emin olurdun ama bence dun ciktigina gore bugunde cikar allahin izni ile

buralarda okuyordum diyorlardı idrar testi yaptım bekledim kimi çıkmadı çöpe atıp sonra 2. çizgiyi gördüm silik çizgi diyolardı ben yaptım 2 dakka sürmeden çok belirgin çıktı sonra tekrar akşam yaptım yine aynı hani dedim belki bozuktur onun için tekrarladım hala inanamıyorum delikafadulden

benim için bu topiğe gelip yazanlar rabbim sizlerden razı olsun gönlünüze göre versin. bana destek oldunuz çokk teşekkür arkadaşlar sizleri çoooooooook seviyorum biraz sabır herkez allahın izniyle ANNE OLACAK ıNŞALLAH

ayyyyy hobbaaaaaaaaa balance hamişşşşşşş oleyyyyyyyyyy umutlarr baslaıyorrr yok ya herkes hamis olucak hamis patması olucak insallah k k yıkılıcakkkk hobbaaaaaaaa:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

sağol canım hala inanamıyorum kandada göreyim ancak inanıcam canım senide takipteyim unutmadım duydum çok üzüldüm vakti saati var inşallah bidahaki sefere sende yazarsın hamileyim diyee rabbim yüzünü güldürsün

canım tebrikler benimde bugün 7.günüm haziranın 6 sında teste gidicem banada dua edin bu üçüncü denemem allah hepimizin gönlüne göre versin aminnnnnnnnnnnn:1hug:

ayyyyy hobbaaaaaaaaa balance hamişşşşşşş oleyyyyyyyyyy umutlarr baslaıyorrr yok ya herkes hamis olucak hamis patması olucak insallah k k yıkılıcakkkk hobbaaaaaaaa:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

canım desteklediğiniz için sağolun inşallah hamileyimdir. rabbim her kezin yüzünü güldürsün sizde hamileyim diye yazarsınız amiiiiiiiiin

canım tebrikler benimde bugün 7.günüm haziranın 6 sında teste gidicem banada dua edin bu üçüncü denemem allah hepimizin gönlüne göre versin aminnnnnnnnnnnn:1hug:

ayyy canım allah tamamına erdirsin inşallah annelerine tutunmuşlardır beklemek gerçekten çok zor ama sonu yeterki güzel olsun rabbim yüzünüzü güldürsün kucağınız bebişlerle dolsun amiiiiiiiiiin

balance canım hala bı belırtın yokmu..............nasılsın inş kandada çoıkacakkkk

balance canım hala bı belırtın yokmu..............nasılsın inş kandada çoıkacakkkk

canım bugün kan verdim saat 17.00 de sonuç alıcam çok korku başladı inşallah vardır çünkü kendimizi çok kaptırdık hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum belirti sormuşsun dün biraz sol kasığım ağrıdı okadar. sen nasılsın belirtin ne

canım vardır................ama nıye öle geç benım hastane ıkı saat sonra verıyooo sonucuuuu..
canım bakkk çok guzel çıkacak sonuçççç...

ben bugun ıyıym bı belırtım yokkk...........gögüslerınmde sızı var bıraz o kadar.............bakalım beklıcezz daha bız.............

evet ya burasıda böyle geç veriyo saat şimdi bana geçmez çok korkuyorum erken hamile sevincini yaşadım galiba öffff çok zor beklemek bugün 9. günüm aslında erken ben sabırsızım...göğüslerdeki ağrı iğnelerden inşallah seinkide tutmuştur senin kaçında kondu

daha erkenmiş allah sabır versin de rahat geçir bu süreci merak çok kötü şimdi kendime kızıyorum keşke idar testti yapmasaydım diye boş boşuna korku yaşamazdım şimdi herkez beni hamile biliyo birde çıkmasa çok kötü olurrr

X