Buhar makinesi öksürüğü arttırır mı? Kavga?😔

İçi yeterince temiz ve steril mi? Bizde de var ve bir tavsiye edilip bir gömüldüğü için açmaya korkuyoruz

Ortamda bağıl nem arttıkça hissedilen değer artar. Yalnız kullandığınız cihazın kapasitesi nedir ki kg/h olarak çoğu ortamdaki bağıl nemi hiçte arttirmiyor. Ondan olduğunu sanmıyorum

Böyle bir alet var bizde nemdir sıcaklıktır sürekli ölçüyor. Siz de alın belki de odadaki nem sıcaklık oranı normaldir siz gereksiz yere çalıştırıyorsunuzdur,olabilir yani.

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    97,3 KB · Görüntüleme: 15
evdeki nem oranı düşükse kullanın. değilse gerek yok. ben kullanıyorum oğlumun alerjik öksürüğünü kesiyor kısa süre içinde. ama bütün gece çalıştırmıyorum.

Evin nem oranına göre kullanılacak bir şey bence buhar makinesi. Benim eski evim kışın inanılmaz kuru oluyordu. Nem değeri %10u bile gördüğü oluyordu. O dönemlerde özellikle çocuğu yatırdıktan sonra başucunda açıyordum. Ben yatana kadar çalışıyordu birkaç saat. Şimdiki evimde en kötü %30ları gördüm. Hastalık dönemi hariç hiç çalıştırmadım. Hastalık döneminde de nane yağı ve lavanta yağı damlatarak kullandım. Çok da faydasını gördüm.
Ama dikkat ederseniz evdeki nem oranını bilerek hareket ediyorum. Bi nem ölçer cihaz bulundurun evinizde. Ona göre hareket edersiniz.

X