Fırınlar, Ocaklar, Aspiratörler Buharlı temizlik aletleri kullanışlı mı? Kullanan var mı ?

Zlemo ; yorumların kafamı çok karıştırdı . Şimdi buharlı temizlik makinesi mi , yoksa mop mu , olmadı buhar tabancası mı alayım bilemedim :S
Kuru buhar güzel de , fiyatı çok yüksek olacaktır sanırım ; çünkü motor gücü diğerlerine nazaran daha kuvvetlidir .

ooooooffff :KK36:

sanırım güzel bi ürün.ütüyüde yapıyorsa çok iyi o zaman br tek kafamı karştıran bi arkadaş buzdolabımıda onunla temizliyorum demişte bozmamış mı acaba:26:

parkeler kabarmıyor mu arkadaşlar lütfen cvp :KK42:

bende uzun araştırmalarım sonucu dün karcher sv 1902 aldım.

arkadaşlar bende buharlı temizlik robotu almak istiyorum ama ben yerleri silmek için istiyorum bebeğim var ve beni çok yoruyor önce süpür sonra sil yoruluyorum ikisini bir arada yapan bişi istiyorum bu aralar fakirin çıkardığı ürün ilgimi çekti acaba hangisi en iyisi bütçemde biraz kısıtlı :KK3::KK3:

benimde bebeğim var kohleman dampf mop aldım ben çok memnunum ama önce süpürüp sonra siliyorsun, yine de bütün evi 10-15 dakikada silebildiğin için büyük kolaylık oluyor. üstelik hijyenik.

bende uzun araştırmalarım sonucu dün karcher sv 1902 aldım.

Hayirli olsun canim! Kullandin mi peki? Nasil memnunmusun? Alirsam, bende Kärcher alirim diyordum ama yinede emin degildim! Biraz tecrübelerini anlatirsan sevinirim. Nereden ve kaca aldignida söylersen iyi olur..:13:

1900' e aldım. dudullu taraflarında bir yerden aldık. eşim benim kararlı olduğumu görünce internetten bayağı araştırdı ve en düşük 1900 e buldu. üstelik ayrı bir başlıkta hediye. henüz her alanda kullanmadım ama kullandığım birkaç alanı söyleyeyim. halıları başlıkla süpürdüm sonra ayrıca buharla süpürdüm harika oldu. kabardı ve renkleri canlandı. koltukları yapmayı bir türlü beceremedim yüksek buhar verdiğim için koltukları soldurdu biraz. koltuk temizlemesini beğenmedim ama tekrar deneyeceğim. odanın duvarını sildim. orayı da kötü yaptı. üstten buhar verince aşağıya doğru aktı daha kötü oldu. duvar silmede başaılı değil. ama mutfak duvarım fayans orayı sildi orayı daha iyi sildi. benim ocağın altında bulaşık makinası var. ocağın borusunun altına kalan bölümü 3- 4 haftada bir silerim elim zor sığdığı için orayı güzel temizledi. yani 3-4 haftalık yağı söktü attı. ama aspiratörün aralarında elimin girmediği yaklaşık 3 yıllık yağları çözmedi. mutfaktaki kapının camını sildim yağlarda birazcık zorlandı ama cam pırıl pırıl oldu. beyaz eşyaların dış yüzeyini sildim çok güzel parladılar. onun dışında yerleri gerçekten güzel siliyor hem süpürüyor hem siliyor. işiniz daha kısa sürede bitiyor. şimdilik bu kadar kullandıkça yazarım. aldığımız yeri öğrenmek isteyen olursa faturaya bakıp adını adresini yazabilirim. tabii burda yazılmasında sakınca var mı bilmiyorum

1900' e aldım. dudullu taraflarında bir yerden aldık. eşim benim kararlı olduğumu görünce internetten bayağı araştırdı ve en düşük 1900 e buldu. üstelik ayrı bir başlıkta hediye. henüz her alanda kullanmadım ama kullandığım birkaç alanı söyleyeyim. halıları başlıkla süpürdüm sonra ayrıca buharla süpürdüm harika oldu. kabardı ve renkleri canlandı. koltukları yapmayı bir türlü beceremedim yüksek buhar verdiğim için koltukları soldurdu biraz. koltuk temizlemesini beğenmedim ama tekrar deneyeceğim. odanın duvarını sildim. orayı da kötü yaptı. üstten buhar verince aşağıya doğru aktı daha kötü oldu. duvar silmede başaılı değil. ama mutfak duvarım fayans orayı sildi orayı daha iyi sildi. benim ocağın altında bulaşık makinası var. ocağın borusunun altına kalan bölümü 3- 4 haftada bir silerim elim zor sığdığı için orayı güzel temizledi. yani 3-4 haftalık yağı söktü attı. ama aspiratörün aralarında elimin girmediği yaklaşık 3 yıllık yağları çözmedi. mutfaktaki kapının camını sildim yağlarda birazcık zorlandı ama cam pırıl pırıl oldu. beyaz eşyaların dış yüzeyini sildim çok güzel parladılar. onun dışında yerleri gerçekten güzel siliyor hem süpürüyor hem siliyor. işiniz daha kısa sürede bitiyor. şimdilik bu kadar kullandıkça yazarım. aldığımız yeri öğrenmek isteyen olursa faturaya bakıp adını adresini yazabilirim. tabii burda yazılmasında sakınca var mı bilmiyorum

Güle güle kullan halen memnunmusun süpürgenden bende almak istiyorum, arçeliğin ki var bende pek sevmedim süpürdükten sonra evi silme işine çok üşeniyorum senin aldığın hem süpürüyor hem siliyor bir taşla iki kuş

merhaba bende evde buharli makinem var,çok memnunum.hem hava temizliyor,hem koltuk,halı yıkiyor,supuruyor,12 programlı makine işte.memnunum.

Şu Beko marka olan bahsettiğiniz...Islak zemini ve marley aralarını temizleyen ürün mü bu arkadaşlar?

merhaba bende evde buharli makinem var,çok memnunum.hem hava temizliyor,hem koltuk,halı yıkiyor,supuruyor,12 programlı makine işte.memnunum.

Markası ne bahsettiğiniz 12 programlı makinenin, birde 12 program derken hangi programlardan bahsediyorsunuz ?

Buharlı zamin temizleyicisi havayı da mı temizliyor?

ariete marka kullanıyorum.çok çok memnunum.elle değil silmek kurulamayı bile gerektiren enteresan fayanslarım var.şükür kurtardım şimdi
902 numaralı gri olan modeli
evde tanıtım yaptırmak dahi istmedik yapış yapış tiplerdir diye ama sağolsunlar çok saygılı aklı başında insanlar çıktı
hemen yazmak istemedim açıkcası bi süre makinayı kullanıp emin olmak istedim.
burdan uzun uzun yazmak zor bence bi tanıtım yaptırın derim.
vakumlu değil ama kuru buhar.yani 150 derece basan bi makine mikrop falan mı kalır zaten
anında kuruyor
özellikle derz araları için olan ucu şahane.girmedik delik kalmıyor
buzdolabını yeni alınmış gibi yaptı
cam aparatını pek beceremedim sevmedim de
ama buharı vurup kuru bezle geçince iz kalmaması muhteşem
duş falan harika yapıyor
nette resimleri var
hantal değil.süpürge gibi peşimde geziyor.suyu bitince makineyi kapatmaya gerek kalmadan su koyabiliyorum ve uzun bir süre kesintisiz temizlik yapabiliyorum
temizliğe aldığım bayanlar benden sonra gittikleri arkadaşlarıma ondan alın demişler hep.iş süresi kısalıyor ve kolaylaşıyor
bu arada bugün ilk kez bir arıza verdi.aradım hemen gelip alıcaklarını zaten garantide olduğu için meraklanmamam gerektiğini hatta uzun sürecek bi sorun olursa eğer ,mağdur etmemek için yedek bi makine vericeklerini söylediler
bu da sadece makineyi satmadıklarını aynı zamanda sonuna kadar arkasında durduklarını gösterdi benim için
şimdilik memnunum ve tavsiye ediyorum

Merhabalar!
Biraz geç okudum sizın yörumlar.
Hala makinasi memnunmusunuz? Halı silmesinı nasıl olyör?( sonuç yane).
ilk buharı, zaman olarak nekadar suryör acaba?
Bilgiler ve fiyat yazarsınız, çök sevenerim.
Şımdilik çök teşekkürler.

Zlemo ; yorumların kafamı çok karıştırdı . Şimdi buharlı temizlik makinesi mi , yoksa mop mu , olmadı buhar tabancası mı alayım bilemedim :S
Kuru buhar güzel de , fiyatı çok yüksek olacaktır sanırım ; çünkü motor gücü diğerlerine nazaran daha kuvvetlidir .

ooooooffff :KK36:

merhaba jasmeen, uzun süredir giremediğim için mesajını yeni gördüm, ben sonunda gözümü karartıp ariete mod703 aldım, alalı sanırım üç hafta oldu, şimdilik oyuncak gibi sürekli elimde, her hafta bir yeri temizlemeyi deniyorum, bu cts camları sildim, çok uğraştırmadan gayet temiz pırıl pırıl camlarım oldu, sonrasında koridorun yarısının derz aralarını temizledim onlarda şıkır şıkır oldu ama tabi bi süre kol ağrısı çektim o ayrı, mutfakta ocak ve diğer bölgelerde gayet başarılı, ilk aldığım hafta küvette biraz zorlanmıştım küçücük başlıkla kocaman bir küvet uğraş uğraş sıkılmıştım ama onunda çözümünü bulunca şimdi daha mutluyum, kısacası ben memnunum, duvarlarda ve koltuklarda henüz denemedim, artık sonraki haftalarda denicem, umarım sende gönlüne göre bir makine bulursun..

merhaba jasmeen, uzun süredir giremediğim için mesajını yeni gördüm, ben sonunda gözümü karartıp ariete mod703 aldım, alalı sanırım üç hafta oldu, şimdilik oyuncak gibi sürekli elimde, her hafta bir yeri temizlemeyi deniyorum, bu cts camları sildim, çok uğraştırmadan gayet temiz pırıl pırıl camlarım oldu, sonrasında koridorun yarısının derz aralarını temizledim onlarda şıkır şıkır oldu ama tabi bi süre kol ağrısı çektim o ayrı, mutfakta ocak ve diğer bölgelerde gayet başarılı, ilk aldığım hafta küvette biraz zorlanmıştım küçücük başlıkla kocaman bir küvet uğraş uğraş sıkılmıştım ama onunda çözümünü bulunca şimdi daha mutluyum, kısacası ben memnunum, duvarlarda ve koltuklarda henüz denemedim, artık sonraki haftalarda denicem, umarım sende gönlüne göre bir makine bulursun..

Merhabalar.
Ben de bu makinayi inceledım mod 703.Kararım %95 şuğanda.Orenmem istedım, tankı 2 lt.su o nekadar zaman çalışmasını sürebilyör?
Şımdilik teşekkürler.

arkadaşlar arçelik parkeleri silebiliyormu, laminant parkeler buhar ile kabar mıyormu? parkelerim kabaracak diye çok korkuyorum

merhaba arkadaşlar
ben yeni üye oldum
polti veya karcher vakumlu buharlı temizlik robotu kullanan arkadaşlar memnunlar mı?polti yi sordum.fiyatı 2800 dediler

fakirin mobunu aylar önce almıştım, o zaman daha reklamları bile gösterilmiyordu. satıcıların hiç bir şeyden haberi yok bunu bilin. halı da siler, yer de siler diyorlar ama kullanma klavuzunda halıdaki koltuklardaki lekeleri çıkarmaz diye yazıyor. ne işime yaradı diye soracak olursanız, henüz çözemedim. hiç bi işime yaramadı şimdiye kadar. öyle derz aralarını falan çıkardığı da yok. dikey kullanılması gerektiği için duvar da silemiyorsunuz. ben onu sadece halı ve koltuklarımı silmeden önce kullanıyorum, sonuçta buhar veriyor, kirleri yumuşatır diye düşündüğüm iiçin. onunla kirleri yumuşatıp sonra elimle siliyorum. verdiğim paraya da acıyorum. markasına güvenerek aldım ama pişmanım. ha yer temizliği için soruyorsanız, kullanımı çok zor çünkü makine soğumadan bezini değiştiremiyorsun ama yerleri silerken bez hemen kirleniyor. sonuç olarak bir odayı boydan boya silemezsiniz, yapmaya kalkarsanız 1 saatinizi alır. makine soğuyacak da bezini değiştireceksiniz de, tekrar çalıştırıp ısınmasını bekleyeceksiniz de. öyle yani. ben memnun değilim, memnun olan varsa yazarsa çok sevinirim.

X