Fırınlar, Ocaklar, Aspiratörler Buharlı temizlik aletleri kullanışlı mı? Kullanan var mı ?

• Konu Sahibi SEVDALAR.ONADIR
Beko ve Arçelik temizleyiciler ikisi de aynı yukarıda bekoyla ilgili yorum yaptım okursan faydalı olacaktır Ben çok memnunum tavsiye ediyorum

sağol canım gözümden kaçmış bekodan aldığın dün bütün yorumları okumuştum oysa ben en çok camlarımı silmek için istiyorum çok büyük camlarım var temizlikçiler bile silmekten kaçınıyo bu makine ile pratik olabilirmi diye düşünüyorum onun dışında mutfaktaki yağlarıda iyi temizliyormuş arçelikte baktım 240 dediler beko yada sorucam ne kadar bayrama kadar almak istiyorum kısmetse

yok ya bu buharlı temizleyiciler bana saçma geldi. belki hijyenik olabilir ama kiri söktü diyelim yine orayı sileceksin, kiri söküyor ama olduğu gibi bırakıyor içine falan çekse . bana göre değil iki üç iş yine çıkacak

işte bunun için aynı zamanda elektrik süpürgeli olanlar yani çeken buharlı robotlardan kullanmak gerek...diğer türlüsünün bir anlamı yok bence..

işte bunun için aynı zamanda elektrik süpürgeli olanlar yani çeken buharlı robotlardan kullanmak gerek...diğer türlüsünün bir anlamı yok bence..

evet haklısın ama çok pahalılar. bende ihlasın var 3 ayda bir yıkıyorum halılarım açık renkli en ufak kir beni rahatsız ediyor . memnunum ben makinamdan. şampuan koyuyorum içine biraz da sirke mis gibi oluyor.

Canlarım bende şu Fakirinkini araştırıyorum içinizde bilen duyan var mı?

Ya canlarım ben fakir düşünüyordum ama bana arçeliğin makinasını önerdi bir tanıdığım kafam karıştı :44:

araştımalarım sonucu arçelik ve bekodan vazgeçtim ben.Biraz pahalı ama verdiğimiz paraya deydiğini düşündüğüm ariete buharlı temizlik robotunu aldım.yaklaşık 10 gün oluyor.aklınıza gelen her yerde kullanıyorum.gerçekten süper.

merhaba canım bu günlerde acilen böyle bir makineye ihtiyacım var sen ne kadara ve nerden aldın

Bu gün gitim aldım ve eve gelip hemen kolları sıvadım.Nasıl memnun kaldım mı kalmadım mı bilemiyorum.İyimi yaptım kötümü yaptım onuda bilemiyorum.:97:Aslında temizledi neyi temizledi?Ocak temizledi , pirizlerin yakınlarını temizledi bonyoyu bir elimde süngerle sürterek temizledi.Halıları yerleri denemedim.Onu ilerdeki günlerde size yazarım.Kendime şu soruyu soruyorum acaba başka bir yerde deneseydim alırmıydım.:44:Onuda ilerideki günlerde yazarım şuanda onuda karar veremedim.

Bu gün gitim aldım ve eve gelip hemen kolları sıvadım.Nasıl memnun kaldım mı kalmadım mı bilemiyorum.İyimi yaptım kötümü yaptım onuda bilemiyorum.:97:Aslında temizledi neyi temizledi?Ocak temizledi , pirizlerin yakınlarını temizledi bonyoyu bir elimde süngerle sürterek temizledi.Halıları yerleri denemedim.Onu ilerdeki günlerde size yazarım.Kendime şu soruyu soruyorum acaba başka bir yerde deneseydim alırmıydım.:44:Onuda ilerideki günlerde yazarım şuanda onuda karar veremedim.

güle güle kullan.marka ve fiyat alalım lütfen.

ben de almayı düşündüm.ilk olarak H2O mop a baktım top shop ta,plastik kalitesi tatmin etmedi,diğerlerinde de ondaki kadar aparat yok..temizliğin yanında hijyenik olması hoşuma gidiyor,hatta istemekteki en önemli sebebim bu..ariete alan arkadaş ta model ve fiyat belirtirse sevinirim..

Teşekkür ederim canım Arçelikten aldım çünkü servis hizmetleri benim için çok önemlidir bence bu tarz ürünlerin hepsi aynı işlevi yapar aşağı yukarı.Fiyatıda 237 tl.UMarım kullandıkca memnuniyetim artar.:KK61:

Teşekkür ederim canım Arçelikten aldım çünkü servis hizmetleri benim için çok önemlidir bence bu tarz ürünlerin hepsi aynı işlevi yapar aşağı yukarı.Fiyatıda 237 tl.UMarım kullandıkca memnuniyetim artar.:KK61:

cam,ayna silebiliyor mu,kumaş perde ütülüyor mu,halı için kaydırma aparatı var mı,püskürtmeli başlık içeriyor mu[klozet,küvet vs. için],buhar gücü yüksek mi,su haznesi kaç dakikalık su alıyor vb..öyle çok ayrıntısı var ki ben kararsız kalıyorum,hepsi kesinlikle aynı değil .bu sebepten % 100 memnun olan arkadaşlardan marka ve fiyat haricinde model de belirtmelerini rica ediyorum..cevaplar için şimdiden teşekkürler..

Güle güle kullan canım :)

Ben hala fakiri araştırıyorum . Arçelik we Beko ya sakın bulaşma dediler , iyice kafam karıştı . Son durumu lütfen paylaş , sewgiler ...

cam,ayna silebiliyor mu,kumaş perde ütülüyor mu,halı için kaydırma aparatı var mı,püskürtmeli başlık içeriyor mu[klozet,küvet vs. için],buhar gücü yüksek mi,su haznesi kaç dakikalık su alıyor vb..öyle çok ayrıntısı var ki ben kararsız kalıyorum,hepsi kesinlikle aynı değil .bu sebepten % 100 memnun olan arkadaşlardan marka ve fiyat haricinde model de belirtmelerini rica ediyorum..cevaplar için şimdiden teşekkürler..

CANIM bu sorduğun aparatların hepsi var ama ben henuz tam olarak kullanamadım bu aralar biraz telaşlıyım.Ama şunu size belirteyim deterjanla zorlayarak temizlediğimiz yerler kolaylıkla deterjansız ve çok dar aracıkları rahatlıkla temizleye biliyorum.Bu sabah gün gözüyle baktım gerçektende pırıl pırıl görünüyor telaşla ve merakla sildiğim yerler.:KK34:

Arkadaşlar merhaba,

Buharlı temizlik makineleri başlıklı konuya yazmıştım ama oradan cevap alamadım, umarım buradan bir yardım eden çıkar,

Bende buharlı temizlik makinesi almak istiyorum önce Karcher SV - 1902 de karar kılmıştım ama sadece makine için 2200TL dediler (ütü aparatı ekstra imiş, onunla 2450TL oluyor) bu makine vakumlu, ucunda temizlik için ayrı bir beze gerek yok. Fakat fiyat pahalı gelince fresch clean a baktım onda da 902 AUTOMATICO ve MOD 703 ü dinledim bunlar ise vakumsuz aparata bez takmak gerekli fiyatları 1100-1300TL arasında, yalnız benim kafamı dün mediamarkt daki bir satıcı karıştırdı. Eşimin kardeşi de süpürge almak istiyordu, dyson ı biliyorsunuz iyi bir markadır, ondan aldık kendisine. Satıcı buharlı makineler için halılarda kullanımın uygun olmadığını, kendisinin bunların eğitimine gittiğini, en ufak bir nemin bile yüzlerce belki binlerce bakteri ürettiğini söyledi. Parkeler, sert zeminler için en iyisi olduğunu ama halı temizliği için uygun olmadığını söyledi ve benim kafam bir hayli karıştı. Bana anlatılan makinenin kuru buhar verdiği ve max.2dakika içinde kuruduğu, ama peki o 2dak.içinde bakteri ürüyor mu? üremiyor mu? Bunu bilen var mı? Satıcıların hepsi kendi sattıkları ürünü övüyor, gerçi o bayan bi hayli objektifdi, çünkü karcher ında makinelerini satıyordu, sırf sert zemin ve lavobalar gibi yerlerin temizliği için daha küçük bir buharlı temizleyecinin daha uygun olduğunu söyledi..

Tecrübesi olan var mı? Yardımcı olabilir misiniz?

Bu arada fakirin buharlı makinesinin de çok tutulmadığını söyledi, niye olduğunu soramadım, vaktim yoktu ama bilen varsa öğrenmek isterim.

Arkadaşlar merhaba,

Buharlı temizlik makineleri başlıklı konuya yazmıştım ama oradan cevap alamadım, umarım buradan bir yardım eden çıkar,

Bende buharlı temizlik makinesi almak istiyorum önce Karcher SV - 1902 de karar kılmıştım ama sadece makine için 2200TL dediler (ütü aparatı ekstra imiş, onunla 2450TL oluyor) bu makine vakumlu, ucunda temizlik için ayrı bir beze gerek yok. Fakat fiyat pahalı gelince fresch clean a baktım onda da 902 AUTOMATICO ve MOD 703 ü dinledim bunlar ise vakumsuz aparata bez takmak gerekli fiyatları 1100-1300TL arasında, yalnız benim kafamı dün mediamarkt daki bir satıcı karıştırdı. Eşimin kardeşi de süpürge almak istiyordu, dyson ı biliyorsunuz iyi bir markadır, ondan aldık kendisine. Satıcı buharlı makineler için halılarda kullanımın uygun olmadığını, kendisinin bunların eğitimine gittiğini, en ufak bir nemin bile yüzlerce belki binlerce bakteri ürettiğini söyledi. Parkeler, sert zeminler için en iyisi olduğunu ama halı temizliği için uygun olmadığını söyledi ve benim kafam bir hayli karıştı. Bana anlatılan makinenin kuru buhar verdiği ve max.2dakika içinde kuruduğu, ama peki o 2dak.içinde bakteri ürüyor mu? üremiyor mu? Bunu bilen var mı? Satıcıların hepsi kendi sattıkları ürünü övüyor, gerçi o bayan bi hayli objektifdi, çünkü karcher ında makinelerini satıyordu, sırf sert zemin ve lavobalar gibi yerlerin temizliği için daha küçük bir buharlı temizleyecinin daha uygun olduğunu söyledi..

Tecrübesi olan var mı? Yardımcı olabilir misiniz?

Bu arada fakirin buharlı makinesinin de çok tutulmadığını söyledi, niye olduğunu soramadım, vaktim yoktu ama bilen varsa öğrenmek isterim.

bakteriyolog değilim ama bir alandaki tüm bakteriler ölünce[ki hepsinin 110 dereceye dirençli olduğunu sanmıyorum]olmayan bir şey nasıl çoğalır ki..kullanımla ,zamanla belki ama çaresi de tekrar temizlemek.satıcı biraz ürün çığırtkanlığı yapmış bence..
halılarda kullanımına gelince aslında halıların yıkanması da ,silinmesi de önerilmez ama hepimiz yapıyoruz sonuçta,bir de buharla temizleniversin canım..:KK1::KK1::KK1::KK1:
fakirin tutulmamasına gelince çok tanınan bir marka değil,yaygın satılmıyor,yoksa gayette iyi ürünler çıkaran bir firmadır..evinde bilfiil kullanan bir satıcı bana artı eksileri söylese belki inandırıcı bulurum da genelde bol keseden yorum saçıyorlar..

bakteriyolog değilim ama bir alandaki tüm bakteriler ölünce[ki hepsinin 110 dereceye dirençli olduğunu sanmıyorum]olmayan bir şey nasıl çoğalır ki..kullanımla ,zamanla belki ama çaresi de tekrar temizlemek.satıcı biraz ürün çığırtkanlığı yapmış bence..
halılarda kullanımına gelince aslında halıların yıkanması da ,silinmesi de önerilmez ama hepimiz yapıyoruz sonuçta,bir de buharla temizleniversin canım..:KK1::KK1::KK1::KK1:
fakirin tutulmamasına gelince çok tanınan bir marka değil,yaygın satılmıyor,yoksa gayette iyi ürünler çıkaran bir firmadır..evinde bilfiil kullanan bir satıcı bana artı eksileri söylese belki inandırıcı bulurum da genelde bol keseden yorum saçıyorlar..

teşekkürler banu sultan,

bende ariete ve karcherı eve çağırmaya karar verdim, bakalım hangisini alabileceğim, gönlüm karcher diyor ama çok pahalı

Son düzenleme:
teşekkürler banu sultan,

bende ariete ve karcherı eve çağırmaya karar verdim, bakalım hangisini alabileceğim, gönlüm karcher diyor ama çok pahalı

rica ederim.sonuçları buradan paylaşırsan sevinirim.bu arada servis ve yedek parça durumlarını da iyi araştır ki mağdur olma.yüksek fiyatlı ürün düşünüyorsun sonuçta..

merhaba hanımlar...
çalışan evli bi bayanımmm hafta sonu ev temizlersem gezmeye gidemiyorum yada evimde ayagımı uzatıp dinlenemiyorum..
kadın tutuyorum hafta sonları yarım günlügne...
aslında ev işi yapmayı severim ama benim evim çok büyükkk ondan işimi kolaylaştıran bşy almam lazım...
beko buharlı temizli aleti mantıklı geldiiii.... reklamlarda fakirin çıkmışşş onla ilgili çok yorum okuyamadım..
şimdi diyourmki kadına verecegim parayı temizlik robotuna veririm hafta sonu 2-3 saatte işimi bitiririm..
camları dışarı çıkmaktan korktugumdan silemiyorum.. duvarlarıda merdivene çıınca başım dönüyor diye silemiyorum.. bu tam benlik gibi bşy ama siz nedersiniz..beko 230 tl.. valla iki tane almayı düşünüyorum biri annem biri bana.önce kendime alıp denicem ... ta
memnunmusunuz yardım edin lütfen:KK43:
bide koltukları temiz yapıyormu..bu makinayı elime aldıgımda başka bşye gerek kalmadan her işimi yapabilirmiyim...

Son düzenleme:
X