BÜLENT TIRAŞ HASTALARI

sedaal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2021
219
66
Merhaba! Sebebsiz tekrarlayan gebelik kayıplarım var hepsi kendiliğinden oluyor bazı seneler hiç hamilelik olmuyor o senelerde ise tüp bebekler denedik tutmadı yaklaşık 3 yıl bitti aralıksız bülent beyde tedavi gördüm.rahim duvarım ince ve yapışıklık vardı 3 kez histereskopi yaptılar .3 kez transfer oldum genetik taramalı ama tutmadı.sonki transferden çok umutluydu olmadı.ve sonradan kendiliğinden yine hamile kaldım bebeğimin aynı şekilde kalp atışı atmaya başlandıktan 2 hafta sonra durdu.tekrar yanına gitcem ne dicek bu durum için ama yanında tedavi olmaya kararsızım bi yanım bu zamana kadar hep negatif aldın gitme diyor bi yanımda benim gibi gebelik kaybı olan arkadasım onun yanında anne oldu.sizler genelde bakmıyorum herkes ilk denemesinde hamile kalıyor sizler kaçıncı denemede anne oldunuz ayretten benim gibi olanlar varmı sebebsiz gebelik kaybı olan yanında tedavi gören bana lütfen bi alıp veriniz ikilemde kaldım

Merhaba! Sebebsiz tekrarlayan gebelik kayıplarım var hepsi kendiliğinden oluyor bazı seneler hiç hamilelik olmuyor o senelerde ise tüp bebekler denedik tutmadı yaklaşık 3 yıl bitti aralıksız bülent beyde tedavi gördüm.rahim duvarım ince ve yapışıklık vardı 3 kez histereskopi yaptılar .3 kez transfer oldum genetik taramalı ama tutmadı.sonki transferden çok umutluydu olmadı.ve sonradan kendiliğinden yine hamile kaldım bebeğimin aynı şekilde kalp atışı atmaya başlandıktan 2 hafta sonra durdu.tekrar yanına gitcem ne dicek bu durum için ama yanında tedavi olmaya kararsızım bi yanım bu zamana kadar hep negatif aldın gitme diyor bi yanımda benim gibi gebelik kaybı olan arkadasım onun yanında anne oldu.sizler genelde bakmıyorum herkes ilk denemesinde hamile kalıyor sizler kaçıncı denemede anne oldunuz ayretten benim gibi olanlar varmı sebebsiz gebelik kaybı olan yanında tedavi gören bana lütfen bi alıp veriniz ikilemde kaldım
Merhabalar pıhtılaşma testleriniz ne durumda ? Gerçi illa ki yapılmıştır bir sürü test yapiliyor. Bizim de hem normal yolla hem tüp bebek yontemiyle dusuklerimiz vardi. Genetik ve pihtilasma testlerimiz temizdi . Histereskopi oldum hicbir sebep görülmedi . En son genetik taramali tüp bebek yontemiyle bebek sahibi oldum . Bülent trasta tedavi olmadim ama iyi bir doktor olduğunu biliyorum . Gorus alın bence farklı ne deneyecek ayni yöntemle direkt transfer derse başka hekimlerden fikir alırsınız.

Merhabalar pıhtılaşma testleriniz ne durumda ? Gerçi illa ki yapılmıştır bir sürü test yapiliyor. Bizim de hem normal yolla hem tüp bebek yontemiyle dusuklerimiz vardi. Genetik ve pihtilasma testlerimiz temizdi . Histereskopi oldum hicbir sebep görülmedi . En son genetik taramali tüp bebek yontemiyle bebek sahibi oldum . Bülent trasta tedavi olmadim ama iyi bir doktor olduğunu biliyorum . Gorus alın bence farklı ne deneyecek ayni yöntemle direkt transfer derse başka hekimlerden fikir alırsınız.
Sebeb yok diyorlar illa sebeb vardır ama bulamıyorlar bende bi bakayım görüşleri ne diye sonuçta genetik taramalı tüp bebekle 3 kez transfer yaptılar tutmadı.ben daha önce bi kaç gebeliğimde araştırmaya gönderdim bebekler saglıklı geldi son çare sizin gibi genetik tüp bebekte oda bş tutsa inşallah belli olcak rabbim sizin bebeğinizi size bağışlasın bizede hayırlısıyla nasip etsin inşallah

Sizin gebelik kaybınız oldu

Sebeb yok diyorlar illa sebeb vardır ama bulamıyorlar bende bi bakayım görüşleri ne diye sonuçta genetik taramalı tüp bebekle 3 kez transfer yaptılar tutmadı.ben daha önce bi kaç gebeliğimde araştırmaya gönderdim bebekler saglıklı geldi son çare sizin gibi genetik tüp bebekte oda bş tutsa inşallah belli olcak rabbim sizin bebeğinizi size bağışlasın bizede hayırlısıyla nasip etsin inşallah
Amin inşallah 🙏🙏 en kısa zamanda isteğiniz yerine gelir umarım ☺️

Ben varım sebepsiz görünümlü bir şeyler oluyor ama ne oluyor belli değil . Ben de doktor değiştirdim ama yeniden Bülent tıraşa devam edeceğim çünkü en azından bütün önlemler alınıp her şeye bakılıp dünyadaki bütün ilaçlar tıp deneniyor . Aslında buna çok karşıyım ama bi yerde de bi sıkıntı var demek ki bebek sağlıkla büyüyemiyor .

Ben varım sebepsiz görünümlü bir şeyler oluyor ama ne oluyor belli değil . Ben de doktor değiştirdim ama yeniden Bülent tıraşa devam edeceğim çünkü en azından bütün önlemler alınıp her şeye bakılıp dünyadaki bütün ilaçlar tıp deneniyor . Aslında buna çok karşıyım ama bi yerde de bi sıkıntı var demek ki bebek sağlıkla büyüyemiyor .
Yanına gittim bende adenomyosiz vardı baskılıyordu ama emriyo tutmuyordu dediği emriyo saglıklı tutması gerek eğer tutmuyorsa demekki adenomyosiz baskılamak yetersız oyüzden ameliyat yapcam bu işi artık bitirelim dedi şansa yumurta rezervim bundan 2 yıl önce çok iyiken düşüse gitmiş oyuzden prp ve eksozom yapcam yumurtalarım kaliteli olsun ve çoğalsın diye yurt dışı hastası olduğum için bide hoca yapacağı için fiyat çok uçuk bazı hastaneyle şikayetlerim vardı kurgun olduğumu dile getirdim sonda kendiliğinden hamile kaldım ama sizden bana randevu vermediler hoca bakmıyor normal gebeliklere diyip 3 Yıldırım hastanız olduğum halde basıl bana bakmazsınız dedim haberim yok nasıl bakmam hocada kızdı olurmu böyle şey nasıl randevu vermeZsiniz dedi sürecimi hep en baltada hoca takip ediyordu şimdide hoca takip etcek ama Allah hepimize yardım etsin zaten bu zamana kadar çok histereskopiler oldum kök hücreler 3 transfer genetikler aşırı derecede abartılı ücretler aldılar şuan bile bi prp için eksozom için çok ücret istendi inşallah rabbim emeklerimizi boşa cıkarmasın

• Beğen
Reactions: eln
Yanına gittim bende adenomyosiz vardı baskılıyordu ama emriyo tutmuyordu dediği emriyo saglıklı tutması gerek eğer tutmuyorsa demekki adenomyosiz baskılamak yetersız oyüzden ameliyat yapcam bu işi artık bitirelim dedi şansa yumurta rezervim bundan 2 yıl önce çok iyiken düşüse gitmiş oyuzden prp ve eksozom yapcam yumurtalarım kaliteli olsun ve çoğalsın diye yurt dışı hastası olduğum için bide hoca yapacağı için fiyat çok uçuk bazı hastaneyle şikayetlerim vardı kurgun olduğumu dile getirdim sonda kendiliğinden hamile kaldım ama sizden bana randevu vermediler hoca bakmıyor normal gebeliklere diyip 3 Yıldırım hastanız olduğum halde basıl bana bakmazsınız dedim haberim yok nasıl bakmam hocada kızdı olurmu böyle şey nasıl randevu vermeZsiniz dedi sürecimi hep en baltada hoca takip ediyordu şimdide hoca takip etcek ama Allah hepimize yardım etsin zaten bu zamana kadar çok histereskopiler oldum kök hücreler 3 transfer genetikler aşırı derecede abartılı ücretler aldılar şuan bile bi prp için eksozom için çok ücret istendi inşallah rabbim emeklerimizi boşa cıkarmasın
Amin ama çok da her dediklerini yapmamak gerek diye düşünüyorum. Yani onu yapalım bunu yapalım dediklerinde araştırmamız gerek . Komple bunlara bırakınca deneyde maymuna dönüyoruz

Amin ama çok da her dediklerini yapmamak gerek diye düşünüyorum. Yani onu yapalım bunu yapalım dediklerinde araştırmamız gerek . Komple bunlara bırakınca deneyde maymuna dönüyoruz
Şaşırdım şimdi kafamı kurcalayan saglıksız embriyolarım kaldı dondurmada bunları hiç dillendirmiyorlar transfer sadece yapılmaz dediler madem transfer yapılmıyorsa neden hala dondurucuda korkum bide onlar için bana masraf çıkarmaları madem işe yaramıyor en başta neden imha etmediler ki

• Beğen
Reactions: eln
nerede tedavi gördünüz acaba

Açıkçası ben Bülent beyden hiç memnun kalmadım. İykide onda tüp bebek yaptırmadım. Şimdiki doktorumda ilk seferde gebe kaldım şükür💜

Açıkçası ben Bülent beyden hiç memnun kalmadım. İykide onda tüp bebek yaptırmadım. Şimdiki doktorumda ilk seferde gebe kaldım şükür💜

Memnun kalmama sebebimde sürekli aşırı yoğun ve işini yarım yapıyor. Asistanları ve diğer doktorlar herşeye bakıp raporluyor. Sonra kendisi gelip ayakta yorumlayıp gitmişti. Ama fiyatlar heryere göre gereksiz uçuk.

Memnun kalmama sebebimde sürekli aşırı yoğun ve işini yarım yapıyor. Asistanları ve diğer doktorlar herşeye bakıp raporluyor. Sonra kendisi gelip ayakta yorumlayıp gitmişti. Ama fiyatlar heryere göre gereksiz uçuk.
google yorumlarda sürekli asistanlarının gördüğünü ve randevu saati diye birşey olmadığını yazmışlar. genelde pişmanlık olarak nitelendirilmiş

google yorumlarda sürekli asistanlarının gördüğünü ve randevu saati diye birşey olmadığını yazmışlar. genelde pişmanlık olarak nitelendirilmiş

Evet gerçektende öyle.
Yani hiç memnun kalmadım gerçekten.
İykide orda yaptırmamışım.
Şuan şükür pozitifi gördüm ilk denemede.
Hemde klinik ortamında doktoruma 7/24 ulaştım.
Fiyat olarakta çok çok düşük ordan.

Evet gerçektende öyle.
Yani hiç memnun kalmadım gerçekten.
İykide orda yaptırmamışım.
Şuan şükür pozitifi gördüm ilk denemede.
Hemde klinik ortamında doktoruma 7/24 ulaştım.
Fiyat olarakta çok çok düşük ordan.
doktorunuz kimdi

Bülent beyin kendisimi size bakıyordu yoksa diğer doktorlarımı ne kadar deselerde ben inanmıyorum tüm hastaların dosyasını takip ettiğine ilk olarak muane edip yönlendiriyor okadar hastaya tek başına dosyalarına yetiştigine inanmam bana ilk saman diğer doktorlar bakıyırdu hiç bi faydalarını görmedim taki direk bülentin kendisine ek ücret ödeyip her muanesinde bide yurt duşu hastasıyım 3 katı para ödeyince ozaman tüm sorunlarım ortaya çıktı üç sene diğer doktorlarında boşuna tedavi gördüm hep zaman kaybı ilk başta yazılması gerek. Hersey en sona bırakılmış taki bülent dosyayla ilgilenince başka bende memnun değildim kızıyordum ama taki kendisine ek ücreti ödeyip kendi bakınca fark ediliyor bende Adenomyozis var okadar profesöre gittim bi Allahım kulu ultrosonda Adenomyozis anlamadı bunu avrupadakiler bile 5 gebelik kaybımda 40 dk emare girdiğim gibi çıkardılar bülent beyde ise kendi doktorları miyom sanarken bülent ultrasonda baktığı gibi hayır Adenomyozis var farkı var adamın gerçekten bilgili olmasa okadar profesöre türkiyede gittim bi Allahım kulu bilmedi bülenti degişecektim kimse bilmeyince varımı yoğumu mecbur hastaneye döküp bülent beyde tedaviye devam edicem kendisi herseyime ilgilencek yaş 33 yumurtalar azalmış direk prp ve eksozom yaptırdım 3 hafta önce ayretten öncesinde rahim duvarım kürtajlardan incelmiş kök hücre oldum.7 gebelik kaybım var.hepsi kendiliğinden olup kalp atışı duruyor.3 ay beklenecek prp eksozom yazıldığı için ama şansını yine dene yumurtalar gencleşcek ve çoğalacağı için Sağlıklı embriyo oluşma şansı çok yüksek 3 ay içinde normal gebelik deneyin olmazsa gelin yumurtalar toplancak genetik taramaya yollanacak ve Adenomyozis ameliyatı olcam normalde diğer doktorları hep zoladexle adetten kesip baskılıyorlardı işe yaramadı bende 3 transferim boşa gitti hepsi Sağlıklı embriyolardı.sonrası araştırmadan gelmesini beklerken adenomyosız ameliyatı olcam.ve peşinden transfer bu adenomyosız denen şey hamile kalmayı zorlaştırıyor basende kesin olmamakla beraber gebelik kaybında sebeb olabiliyor öyle bir ilet ki normalde doğum yapan kadınlarda ve yaşı büyük bayanlarda olurmuş ama bu bende 25 yaşında bulmuslardı ama malesef yaşadığım ülkede ameliyatı yok dendi tok denmesinin sebebi ise çok zor bi ameliyat mış yapabilen doktor yok sadece bi kaç doktor türkiyede var yapan içlerinde bülent beyde var mecburen ona yaptırcam bu zamana kadar gittiğim doktorlar profesörler bana umutlu bakmıyor hamile hiç kalamazsın diyorlar ima edipte ama okadar hamile kendiliğinden tedavisiz kalmışım öne sadece attıkları şey ise taşıyıcı annelik yöntemiyle anne ol diyorlar bunu Türkiye’dekilerden diyor bi bülenttin yanında benim gibi çok hastası var benim iletişimde olduğum iki hastası onlardaki sorun benimle birebir onların bebekleri olduğu şçin tek umudum kendisi ve umutlu konuşuyor bu zamana kadar çok uzamış senin süreç normalde hal olması gerekirdi diyordu şunu fark ettim yanındaki doktorlar bi bildiği yok sıradan doktorlar hepsi benim fikrim

Merhaba, üç doğal yollu sebepsiz gebelik kaybım vardı. Maslak Acıbadem'de tedavi oldum ben de ve genetik tanılı tüp bebek yapıldı, ilk denememiz. Şu an 4.5 aylık hamileyim, en kısa zamanda darısı başınıza inşallah 🙏🏻
Evet bekleme süreleri çok uzun ama dünya çapında tüp bebek alanındaki tüm gelişmeleri yakından takip eden, uygulayan hekimleri ve çok iyi bir labaratuvarı var. Özellikle Bülent Hoca ve Yiğit Hoca gerçekten saygı duyulacak bir bilgi birikimine ve hasta yaklaşımına sahip. O yüzden sonucum olumsuz da olsaydı yine yola aynı ekiple, Maslak Acıbadem ile devam ederdim. Özetle ben memnun kaldım. Sevgiler. 🌺

Son düzenleme:
X