bundan güzeli yok FATMAGÜL FAKI

Merve: Adamına göre montaj yapılıyormuş meğer. İyi gösterilmek istenen iyi, kötü gösterilmek istenen kötü gösteriliyormuş.
Acun Medya: Kameralar ayna görevi yapmış ve davalı olduğu gibi yansıtılmıştır. Bunun başka bir yolu da imkânsızdır.

Merve: Adada o kadar aç değildik, yapım ekibi bize yemek veriyordu.
Acun Medya: Kendisi elendikten bir ay sonra gazetelere "Açlık çok sinir bozucu. Protein alamadığımızdan hafıza kaybına uğramış gibiydik" beyanında bulunduğu halde, bir ay sonra kendisiyle çelişerek yemek verildiği iddiasında bulunmuştur.

Adada o kadar aç değildik lafını daha sonra açıp evet mükellef sofra kurmuyorlardı ama bizi aç da bırakıyorlardı dedi, ekipten birisi de bir röportajda acun yemek yedirmek için çabalamak zorunda değil, 400 kişilik ekibi var acunun orada, hepsine nasıl söz geçirsin, birisi muhakkak aç hallerini görüp bayılmasınlar zaafiyet geçirmesinler diye peynir ekmek vermiştir, zaten ölüme terkedilmiyorlar orada diyerek yemek kesinlikle verilmedi mi sorusuna cevap verdi, evet aç gezmişlerdir doğru o da ''yeterince'' beslenemedikleri için zaten, yüksel aytuğ da yazısında ''bu dava acun a hayatta zarar vermez,olsa olsa güçlendirir bakın görün adamın zaten her şekilde güçlü daha da güçlenecek'' demiştir

evet solotica yı bile esmerbomb adlı üyeden usulca öğrenmiş ve kullanmaya başlamış zaten o ayrı bir ilginç, ben de bu estetik konularına yakınım bu işin içindeki doktor arkadaşım vasıtasıyla zaten o yüzden de biliyorum, onu bırak bilen bilir, zamanında tansu çiller e benzemek için bir dizi operasyon geçiren bir manken vardı haber programlarına çıkmıştı, o sıralar psikologlara ve plastik cerrahlara sormuşlardı birinin resmiyle doktora gidip tıpatıp ikizi olmak istiyorum diyip ameliyatlar dizisiyle benzemeye çalışmak akıllıca mıdır, yapan doktorun etik değerleri var mıdır diye uzun uzun konu olmuştu, hepsi de ağız birliği etmişti ve estetik ameliyat olmak normal bir olaydır , ancak doktora birinin fotoğrafıyla gidip ikizi kadar benzet beni demek psikolojik rahatsızlıktır, yapan doktorun da iş etik değerleri tartışılmaya açıktır diye belirtmişlerdi, bunları hatırlayan hatırlar çok olay olmuştu uzun süre gündemi meşgul etmişti, o manken mesela tansu çiller i seçmiş, önceden de tanındığı için hemen ortaya çıkmıştı, zaten ekşisözlükte de adriana lima ya benziyordu eskiden beri diye eskiden tanıyanların yazıları yok tersi yazılar var üstelik

Evet baya gündemi meşgul etmişti .Anime karaktererine benzemek isteyen bir kız vardı ,sayısız ameliyat geçirmiş.O da başlı başına bir olaydı .
Sadece maddiyata bakıyor bu işler .Doktorlar da alacakları paraya .Etik olup olmaması ya da psikolojik rahatsızlıklarıyla ilgilendiklerini sanmıyorum .
Benzemek mı istiyorsun ok ,bastır parayı o zaman .Olay böyle gelişiyor .

Fatenin de zorlama bir benzeme cabası içinde olduğu,adada lens takmasından belli değil mi zaten .
Normal sartlarda taksa bu kadar laf etmem ,kendisini nasıl iyi hissedecekse oyle yapsın ,ama butun riskleri göze alıp adada takması ,deliliktir.

Ekşi sozluk olayınada katılıyorum .

Son düzenleme:
bir şeyin kavgaya çevrilmesinden ve insanların kendince önemli sandıkları gereksiz bilgileri insanlara karşı ortamı germek için kullanmasından nefret ediyorum.

ayrıca herkes istediği başlığı atabilir.

Bu kzıı beğenenleri anlamıyorum ya kendini adrianaya benzetmek için herşeyi yapmış yinede benzeyememiş bence fiziği çok kötü bacakları obez gibi suratı estetikten patlıycak gibi ama konuşması filan tatlı bi kız

img_9020_171567698751541326ea150_zpse5c47627.jpg

img_9022_133946538951541329836cb_zps51ca9e57.jpg

has_5031_1297243361514f5f40a70a8_zpsbf6a08d4.jpg

has_5121_1249954258514f5f4b822e6_zps6ebcc3b4.jpg

has_5319_957903985514f6931bc413_zps650e2bd2.jpg

Fularını saçına böyle bağlayınca çok şeker görünüyor.

Son düzenleme:
Britney Spears, Beyonce, Rhanna, Amber Rose gibi isimlerin kaslı, dolgun, kalın bacaklarına bayılan biri olarak Fatmagül'ün bacağı nedir ki diyorum .... :KK70:
Biraz kaslandırsa süper olacak.
İnce bacak hiç sevmediğimden hoşuma gidiyor. :KK31:

işte diyorum ki herhangi bir arkadaşımız da katılabilirdi iş sonuçta sadece maddiyata bakıyor ''bundan güzeli yok'' diye abartı bir başlık açıp şişirip bundan milyon tl lerle faydalar sağlayacak insanların rantını yüzde %150 artırmaya gerek yok, bu paralar nerelerden geliyor kaynakları ne hükümet destekliyor mu, nerelere gidiyor hiç haberiniz yok mu hiçbir gazeteyi bile bir yazarı bile okumuyor musunuz

Ben yorumumu ortaya yani konuya yaptım . Yani biraz daha açacak olursam eğer ,

kendi fikrimi belirtip , ben beğeniyorum dedim . Ben size soru sorduğumu hatırlamıyorum ,

Şimdi siz neden benim yorumumu alıntılayıp , uzun uzun cümleler

kurararak cevaplama gereği duydunuz ben onu anlamadım .:44:

Üstelik bir benim yorumumda değil , bütün fikrini belirten arkadaşların

yorumlarını alıntılayıp herkese cevap verme ihtiyacı duyuyorsunuz .

neden ?! niçin ?! Üyelerle neden polemik yapma derdindesiniz ?

Siz beğenmezsiniz , beğenmeme sebebinizi ortaya yazıp fikrinizi belirtirsiniz .

Aynı şekilde ben ve diğer arkadaşlar beğeniriz , yorumumuzla bunu belirtiriz .

Ancak beğendiğini belirten tüm üyelerin neden yorumlarını alıntılayıp ,

kendi doğrularınızı bizim üzerimizde diretiyorsunuz ?

İşte ben de bunu anlamadım :26:

Burası "Fotograflarla Eski Anılar Yeni Düşler " adlı Başlığın altında

Fatmagül için açılan bir topik . Hani hükümet , siyaset tartışılacak

bir topik değil demek istiyorum

Son düzenleme:
her bir üyenin yorumunu alıntılayıp uzun uzun yazmak ne manadır anlayamadım topık cok sıkıcı bı hal almış ...

Ben yorumumu ortaya yani konuya yaptım . Yani biraz daha açacak olursam eğer ,

kendi fikrimi belirtip , ben beğeniyorum dedim . Ben size soru sorduğumu hatırlamıyorum ,

Şimdi siz neden benim yorumumu alıntılayıp , uzun uzun cümleler

kurararak cevaplama gereği duydunuz ben onu anlamadım .:44:

Üstelik bir benim yorumumda değil , bütün fikrini belirten arkadaşların

yorumlarını alıntılayıp herkese cevap verme ihtiyacı duyuyorsunuz .

neden ?! niçin ?! Üyelerle neden polemik yapma derdindesiniz ?

Siz beğenmezsiniz , beğenmeme sebebinizi ortaya yazıp fikrinizi belirtirsiniz .

Aynı şekilde ben ve diğer arkadaşlar beğeniriz , yorumumuzla bunu belirtiriz .

Ancak beğendiğini belirten tüm üyelerin neden yorumlarını alıntılayıp ,

kendi doğrularınızı bizim üzerimizde diretiyorsunuz ?

İşte ben de bunu anlamadım :26:

Burası "Fotograflarla Eski Anılar Yeni Düşler " adlı Başlığın altında

Fatmagül için açılan bir topik . Hani hükümet , siyaset tartışılacak

bir topik değil demek istiyorum

alıntılamadan neye ne yazdığımız ne anlaşılacak, ben daha fazla yazmıyorum zaten halkım uyumaya devam etsin, prodüksiyon harikası bile değil demeye çalışmıştım anlayana tabi, internette şişirmelerin önemini de herhalde justin bieber in çıkışını da internete koyduğu videolar ve övülmeleriyle yaptığını bilen bilir, önemli olan artık herşeyin bilinmesi ortada olması, kandırmacalar yönlendirmeler yok, ortada fotoğraflar var, isteyen estetik cerrah arkadaşına ya da cerrahına sorar nedir ne değildir ne yapılmıştır bu kadar basittir çünkü belgeye melgeye gerek yok -belge isteyen vardı bir tane- , önemli olan gerçekler ortadayken yorumun yapılması herşey ortadayken istediğiniz yorumu yapabilirsiniz, bu kadar yani, isteyen böyle över istemeyen kendi yorumunu yapar

Son düzenleme:
bu kadar abartmaya gerek oldugunu dusunmuyorum bu konuyu memleket meselesi haline gelmiş survivordaki kızın guzelligi :KK31:

ne zamandır forum takipte görüyorum şu konuyu
anlayamadım ki çözemediğiniz ne?

bu kadar abartmaya gerek oldugunu dusunmuyorum bu konuyu memleket meselesi haline gelmiş survivordaki kızın guzelligi :KK31:

vallahi çok ters acayip mesajlar yazılmasa ben de fazladan açıklama yapmayacaktım benimki de sadece yorum olarak kalıcaktı, belge melge bile istenince memleket meselesine dönüştü tabi ki, ben sadece yorum yaptım zaten resimler o bu ortada, bu topikte fan oldu mu ölümüne fan arkadaşlar var belge bile istediler memleket meselesi zaten onlar için,belgeye ne hacet resimler ortada diyen diğer arkadaşlarımızın yazılarından farkı yoktu

berrylips ; Bu topiğin amacını sanırım sen anlayamadın .

Burası "fotoğraflar eski anılar yeni düşler " başlığı altında ,

fatmagül için açılmış bir topik . Yani bu topikte biz , konu olarak

ele alınan şahısı beğenip beğenmediğimizi tartışırız sadece .

Aynı başlığın altında başka tanınmış isimlerinde topikleri vardır .

Yani sadece fatmagül'e özel açılmadı . Ya da senin deyiminle rant sağlamak

ve Fatmagül'ü göklere çıkartmak içinde açılmadı :) zira beğeneni de var

beğenmeyeni de . Herkes herkesin yorumuna saygı duymalıdır .

Ancak sen bu topiğin amacını biraz saptırdığının farkında değilsin .

Bu topik eğlence topiğidir . Ulusa sesleniş meydanı değildir !

Kimsenin senden belge , kanıt istediği yoktu . Sen durduk yere

konu dışına çıkarak yarışmayı kötülemeye başladın , ki yarışmayı

tartışmıyoruz bile biz :) Daha bir kere bile izlemiş değilimdir o yarışmayı .

Ama sen ısrarla Acun medyayla ilgili belgeler olduğunu söyledin durdun .

Üyeler ortaya yorum yapıyor , sen herkesin yorumunu alıntılayıp cevaplama

gereğinde bulunuyorsun .Üyeler de artık bu tutumundan gerçekten rahatsız

olmaya başladı .Amacın ne inan anlamadım , neden eğlence topiğini memleket

meselesı yapıp "eyy halkım ! " diye serzenişte bulunup duruyorsun ?

İnan acun medya bizim umrumuzda değil , bu topik eğlence amaçlı açılmış bır

topiktir .Sanırım sen topiğin amacını kavrayamadın :)

Son düzenleme:
Arkadaslar gözleri lensss gül arkadasımın üniden sınf arkadasıydı sırd adrianaya benzemek ıcın saçlarını sıpsıah yapıp gozlerıne senelik lens aldı :KK70: ama adrianada bi kadınsılık cekicilik var malesf gül cock gibi sadece tatlılık var üzgünümmmm :) benim için de bizimlaaa degil

Eklentiler

• $gul-faki_494256.jpg
    $gul-faki_494256.jpg
    32,8 KB · Görüntüleme: 103
berrylips ; Bu topiğin amacını sanırım sen anlayamadın .

Burası "fotoğraflar eski anılar yeni düşler " başlığı altında ,

fatmagül için açılmış bir topik . Yani bu topikte biz , konu olarak

ele alınan şahısı beğenip beğenmediğimizi tartışırız sadece .

Aynı başlığın altında başka tanınmış isimlerinde topikleri vardır .

Yani sadece fatmagül'e özel açılmadı . Ya da senin deyiminle rant sağlamak

ve Fatmagül'ü göklere çıkartmak içinde açılmadı :) zira beğeneni de var

beğenmeyeni de . Herkes herkesin yorumuna saygı duymalıdır .

Ancak sen bu topiğin amacını biraz saptırdığının farkında değilsin .

Bu topik eğlence topiğidir . Ulusa sesleniş meydanı değildir !

Kimsenin senden belge , kanıt istediği yoktu .

eski yazıları okursan bir arkadaş bana elinde belge var mı net konuşuyorsun demesi de var, daha ağır laflar da sarfetmişti, açıklamaların içeriğinin artmasının sebebi de budur, '' siz ölümüne fanlığa devam edin diye onlar var, bana çıkışma'' demek için açıklama yaptım, yoksa benim yazdığım ilk başta sadece kızın gerçekleri tamamen tarafsız birşekilde, demek ki burada birisi diğerine ağır laflar ve hakaretler edince kimse kendisine edilen hakarete hakaretsiz bir şekilde yazma sebebini açıklayarak cevap vermiyor, ben bu topikte yani fotoğraflarla eski yeni anılar topiğinde çok ağır laflar hakaretler yetiştirildiğine tanık oldum, ağır laflara o lafları edenin şahsına hakaretle cevaplamayacaktım herhalde, ben de kapsamlı bir açıklama yaptım, esas seni ilgilendiren bir durum nerede, bu forumda neyin nerede nasıl yazılacağına sen mi karar veriyorsun, haberin yok galiba bu forumda yöneticiler var uygunsuz bir durumda uyarı yapıyorlar siliyorlar vs. buna SEN KARAR VEREMEZSİN, bir oldu iki oldu hala aynı şeyi yazıyorsun bozuk plak gibisin iyi ki dün akşam başbakan ulusa sesleniş yaptı da ulusa sesleniş sözünü cümle içinde kullanmak aklına geldi, bu kadar mı takıntılısın sardın plağı yeni laflar duyunca bana ''haddimi bildirmek için'' cevap yazmaktan başka işin yok tabi, bu topikten başka hayatın yok mu burada işi olan yönetici olan kişiler gibi karar vermelere kalkıyorsun, hadi devam sana ulusa sesleniş vs. gibi biryerlerden duyduğun laflara devam et, bu cümleyi kendi başına kurabilecek kapasitedesin de ben yazmayı kesmişken cevap yetiştirmeye kalkıyorsun bu kadar mı hınç duyabiliyorsun bir hiç görmediğin bir insana yoksa benim yazdılklarımın yöneticilerce silinmemesine mi içerliyorsun hasta mısın 2 sayfa önce konuyu yazmayı kesmişim hala yazıyorsun desem, bu sefer seni kaile almış olucam,devam et sen ordan burdan duyduğun sözcükleri bana karşı cümle içinde kullanmaya

Son düzenleme:
bence hoş kız. gözleri lensmiş ekşi sözlükte üniversiteden sınıf arkadaşı yazmış. ayrıca anlamıyorum neden herkes birbirine giriyor forumda..

X