bundan güzeli yok FATMAGÜL FAKI

tamam ben de estetik ameliyat yaptırmış bir insanım, çok da iyi yapıldı belki en iyileri yapıldı, benim oraya cevabım ''bu kadar estetiğe karşıyım yapılmasın göz rengi değiştirme ameliyatı'' diye kimsenin bu ameliyatı yaptırmamasını söyleyen arkadaşa cevabım, sana yapılmasın kim seni zorla bağlayarak göz rengi ameliyatı yapıyor ki diyorum anlayışızın bu mu yani,dikkat ederseniz bu başlıkta da göz rengi değişikmiş gözüne lazerle gözrengi değiştirme mi yaptırdı diyen arkadaşıma bence laser ameliyatı değildir çok yeni başladı ama çok ümitliyim onda da başarılı olacak türk doktorları, çok başarılılar diyorum çünkü çok yakından biliyorum,yani bu başlıkta bile göz rengi değiştirme gibi radikal ameliyata karşı olmadığımı belirtmişim, ama ''bundan güzeli yok'' diye başlık açarsanız, internet üzerinden rant fırsatı sağlarsanız ben de kendi yorumumu yaparım, benim gibi bir sürü arkadaş 16 sayfanın içinde beğenmediklerini yazmışlar onlara niye yorum yapamazsın demediniz karşı çıkmadınız, bu kadar ayrıntılı yazmadıkları marka bile vericek kadar yazmadıkları için mi, onlar beğenmedikleri yorumunu yapabilirler,maskeleri düşüren oldukça mantıklı yorumlar yapanlar yazamazlar, öyle mi?

O yorumu alıntılamamın mantığı ''herkesin kendi hayatı kendi seçimi'' yani orada herkesin fikrine saygı duyulması gerektiğini(azıcık oku diye ahkam kesmenize hitaben, baskıcı olmayan tavrınızı burdada göstermenizi istediğimden) ve estetiği gayet gerekli gördüğünüz -sürekli kızın lensine ve estetikli olduğu yönündeki yorumlarınızdan ötürü, ki bencede estetik yok- yönünüzdeki beyanızı bu başlık altında da göstermeniz gerektiğini vurgulamam. Başlığı açan arkadaşın birilerine rant sağlamak amaçlı açtığını düşünüyorsanız bu sağlıklı bir düşünce değil... Herkesin imrendiği, beğendiği yani ondan daha güzeli yok diyeceği biri vardır, düşünmüştür... İsteyen Acun'un hayatını okuyup, araştırır, isteyen hiç ilgilenmez, isteyen fikrini beyan eder. Acun'dan daha önemli konular var bu ülkede ve o konuların tartışılacağı platform burası kesinlikle değil diyor ve konuyu uzatmak istemiyorum.

Son düzenleme:
valla ben televizyon survivor izlemem, bana da arkadaşım haber verdi, hayatında güzel kadın görmeyen erkekler ve kadınlar beğenir yazar internete tabi, acuna gelince ben acunu 5-6 yıl öncesinden biliyorum bu kadar büyümesi, yarışmalarında başbakana taziye konuşmaları yapması, finansal kaynakları, onları nerden kimden edindiği, sahte yarışması yüzünden insanlara açtığı tazminat davaları o paraların nereye kime ''okyanus ötesine'' mi gideceği, yarışmasında olanlar, kimleri ön plana çıkarırsa kimlerle elenmemek için anlaşma yaparsa, kim ona karşı çıkarsa daha çok prim yapar, bunların getirileri kimlerin cebine girer?ben bunları sadece gazetelerden ve yazarlardan takip ediyorum azıcık okuyun arkadaşım rant nedir kimlere prim yaptırıyorsunuz öğrenin, okumayan insana kolay bu kadar neden abarttın demek, hiçbirşeyden haberiniz olmadığını hiçbirşeyi okumadığınızı anladım şimdi

Bir çift güzel gözden,hokka burundan,kalın dudaktan teee "okyanus ötesi"ne gidebilen ilk insansınız tebrik ederim.

O yorumu alıntılamamın mantığı ''herkesin kendi hayatı kendi seçimi'' yani orada herkesin fikrine saygı duyulması gerektiğini ve estetiği gayet gerekli gördüğünüz -sürekli kızın lensine ve estetikli olduğu yönündeki yorumlarınızdan ötürü- yönünüzdeki beyanızı bu başlık altında da göstermeniz gerektiğini vurgulamam. Başlığı açan arkadaşın birilerine rant sağlamak amaçlı açtığını düşünüyorsanız bu sağlıklı bir düşünce değil... Herkesin imrendiği, beğendiği yani ondan daha güzeli yok diyeceği biri vardır, düşünmüştür... İsteyen Acun'un hayatını okuyup, araştırır, isteyen hiç ilgilenmez, isteyen fikrini beyan eder. Acun'dan daha önemli konular var bu ülkede ve o konuların tartışılacağı platform burası kesinlikle değil diyor ve konuyu uzatmak istemiyorum.

siz istediğiniz kişiyi ilahlaştırmaya devam edin türkiye gibi bir ülkenin yapımcısına en çok kazandıran ve izlenen programlarını nasıl sahte olduğu ortaya çıktı, başlığı açan da sizin gibi dünyadan habersiz, size tavsiyem -artık isim de veriyim reklama girmez sanırım sonuçta kuruluş değil- en azından banu avar ı okumanız, niye ortalık yarışma programları doldu bir yarışma programı izlemek bir yılda bir insanın beynini ne hale getiriyor, bundan kimler nemalanıyor, bunların hepsini okumak istemeyenlere bile video haline getirmiş insanlar, bu çok eski bir taktiktir tabi ki amerikadan bile 20 yıl geride olduğumuz için yeni yeni uygulamaya başladık adamlar kendileri söylüyorlar ''biz yalan rüzgarını,cesur ve güzel i,onların yıldızlarını boşuna şişirmedik, yarışma programlarını koyuyoruz önlerine beyinlerini sıfırlıyoruz diye kendileri söylüyorlar, daha önemli konulara mı gireceksiniz herhangi bir başlıkta, dünyada sadece internete video koyarak ve kendisine internette övgüler yazılarak yıldızlaşan ve gitgide büyüyen o kadar yıldız var ki, justin bieber bile bunlardan sadece biri, bence insanların yorum haklarını ihlal etmeyin, herkes 16 sayfa yorum yazmış, içinde olumsuzlar da var doğal olarak kimi bence güzel değil demiş kimi sıradan demiş, benim yorumum da bunlardan sadece biri, sadece benimkine tepki vermeniz baya ilginç

Bir çift güzel gözden,hokka burundan,kalın dudaktan teee "okyanus ötesi"ne gidebilen ilk insansınız tebrik ederim.
Teşekkür ederim, herkes bilgilense ne kadar güzel olur, yazar adı da veriyorum merak edersiniz diye, hani benim üyeliğimi merak edip bakanınız, yazdığım yazıları tek tek okuyup içinden çıkarananız var ya içinizde, keşke merakınız bunlara da olsa

Son düzenleme:
valla ben televizyon survivor izlemem, bana da arkadaşım haber verdi, hayatında güzel kadın görmeyen erkekler ve kadınlar beğenir yazar internete tabi, acuna gelince ben acunu 5-6 yıl öncesinden biliyorum bu kadar büyümesi, yarışmalarında başbakana taziye konuşmaları yapması, finansal kaynakları, onları nerden kimden edindiği, sahte yarışması yüzünden insanlara açtığı tazminat davaları o paraların nereye kime ''okyanus ötesine'' mi gideceği, yarışmasında olanlar, kimleri ön plana çıkarırsa kimlerle elenmemek için anlaşma yaparsa, kim ona karşı çıkarsa daha çok prim yapar, bunların getirileri kimlerin cebine girer?ben bunları sadece gazetelerden ve yazarlardan takip ediyorum azıcık okuyun arkadaşım rant nedir kimlere prim yaptırıyorsunuz öğrenin, okumayan insana kolay bu kadar neden abarttın demek, hiçbirşeyden haberiniz olmadığını hiçbirşeyi okumadığınızı anladım şimdi

Ya açıp Acun ne günlerden bugünlere gelmiş onu mu okuyacağım.Ya benim bu kızı güzel bulmamla Acun un ne alakası var yemin ederim anlamadım.Ne olur bu arkadaşın üstün, entelektüel fikirlerini mesajlarını okuyacak ve anlayacak kadar üst seviyede olan arkadaşlar bana açıklasın.Fatmagül Faki'yı güzel bulmaktan Acun'a rant sağlamaya nasıl gelindi?Benim seviyem yetmedi mazur görün.Size ordan Acun fanı olduğum ve yaptığı her programı ağzımın suyu akarak izlediğim falan mı geliyor?Son 2 yıldır yaptığı hiçbir şeyi izlemiyorum,tepkiliyim,kendisini de sevmiyorum.Sizi bilmem ama Fatmagül Fakı yı da bu yarışma sayesinde tanımadım.Kadınlar kulubunda aylar öncesinde bir mevzuzu olmuştu.Orda sordum arkadaşa cahilliğe ver bu kim diye.O da açıklamıştı.Baktım google dan evet gerçekten çok güzel buldum.Bizim bu hatunla tanışmamız böyle oldu.Yani bu kızı güzel bulmak,bu sitede dile getirmek kime fayda getirecek anlamış değilim.Bu forumda bir çok kişinin resimleri paylaşıldı.Lana del Rey mesela.Ona da sayfalarca yazıldı.Ne oldu albüm satışlarında bu mesajlardan sonra patlama mı oldu? Acun bu kızın güzelliğini kullanıp ta programıdna reyting sağlamak istmeişse bana ne bundan?Bu kızın güzel olduğu gerçeğini değiştirmez benim için.Kusura kalma arkadaşım seviyem bu kadar benim anca bunları karalayabildim.

Ya açıp Acun ne günlerden bugünlere gelmiş onu mu okuyacağım.Ya benim bu kızı güzel bulmamla Acun un ne alakası var yemin ederim anlamadım.Ne olur bu arkadaşın üstün, entelektüel fikirlerini mesajlarını okuyacak ve anlayacak kadar üst seviyede olan arkadaşlar bana açıklasın.Fatmagül Faki'yı güzel bulmaktan Acun'a rant sağlamaya nasıl gelindi?Benim seviyem yetmedi mazur görün.Size ordan Acun fanı olduğum ve yaptığı her programı ağzımın suyu akarak izlediğim falan mı geliyor?Son 2 yıldır yaptığı hiçbir şeyi izlemiyorum,tepkiliyim,kendisini de sevmiyorum.Sizi bilmem ama Fatmagül Fakı yı da bu yarışma sayesinde tanımadım.Kadınlar kulubunda aylar öncesinde bir mevzuzu olmuştu.Orda sordum arkadaşa cahilliğe ver bu kim diye.O da açıklamıştı.Baktım google dan evet gerçekten çok güzel buldum.Bizim bu hatunla tanışmamız böyle oldu.Yani bu kızı güzel bulmak,bu sitede dile getirmek kime fayda getirecek anlamış değilim.Bu forumda bir çok kişinin resimleri paylaşıldı.Lana del Rey mesela.Ona da sayfalarca yazıldı.Ne oldu albüm satışlarında bu mesajlardan sonra patlama mı oldu? Acun bu kızın güzelliğini kullanıp ta programıdna reyting sağlamak istmeişse bana ne bundan?Bu kızın güzel olduğu gerçeğini değiştirmez benim için.Kusura kalma arkadaşım seviyem bu kadar benim anca bunları karalayabildim.

Yemin etmenize gerek yok ben anladım zaten yapımcılığın ne demek olduğunu bilmediğinizi, entellektüel olmaya gerek yok yapımcının ortaya çıkaracağı kişi üzerindeki haklarını, ondan kazandıklarını bilmek için,ben kendime ''entellektüel'' demiyorum şahsen, Lana Del Rey in türkler arasında yapılmış yorumlarının kendisine de yapımcısına da kazandırdığı nerdeyse yok gibidir tabi ki, niye bu kadar yazmaya heveslendiriyor yazdıklarım anlamıyorum o kadar kişi beğenmemiş kızı, bir benim yorumlarım mı dokunuyor

Yemin etmenize gerek yok ben anladım zaten yapımcılığın ne demek olduğunu bilmediğinizi, entellektüel olmaya gerek yok yapımcının ortaya çıkaracağı kişi üzerindeki haklarını, ondan kazandıklarını bilmek için,ben kendime ''entellektüel'' demiyorum şahsen, Lana Del Rey in türkler arasında yapılmış yorumlarının kendisine de yapımcısına da kazandırdığı nerdeyse yok gibidir tabi ki, niye bu kadar yazmaya heveslendiriyor yazdıklarım anlamıyorum o kadar kişi beğenmemiş kızı, bir benim yorumlarım mı dokunuyor

Yazmıcam yazmıcam dedim ama yahu arkadaşım diğer arkadaşların yorumları ile senin ahkam kesen, kesin dille söylediklerin, olaya Acun'un geçmişini, bugünü dahil etmen aynı şeyler mi? biraz mantığını kullan. sabit fikirlilik, ezbere konuşmak(ordan burdan okumuşsun, araştırıp dayandıracağın bir delilin yok) hoş şeyler değil.

Son düzenleme:
Yazmıcam yazmıcam dedim ama yahu arkadaşım diğer arkadaşların yorumları ile senin ahkam kesen, kesin dille söylediklerin, olaya Acun'un geçmişini, bugünü dahil etmen aynı şeyler mi? biraz mantığını kullan. sabit fikirlilik, ezbere konuşmak(ordan burdan okumuşsun, araştırıp dayandıracağın bir delilin yok) hoş şeyler değil.

Kesin dille konuşuyorum tabii ki, bu benim uslubum; bildiğim konularda kesin konuşurum, başkasınınki başka türlüdür, ben hiç de güzel değil de diyebilirdim bu da kesin bir ahkam kesmek, sabit fikirlilik sizde var sanırım,bir bu kızı ilahe bellemiş olabilirsiniz, mantığımı ben kullanıyorum ki; bir tek benim yazdıklarım dokunuyor cevap yazma isteği uyandırıyor,hiç de güzel değil sıradan bir kız demek de kesin bir ahkam kesmektir, böyle yorum yazan arkadaşlara neden aksi yönde cevap yazmıyorsunuz, bir de benden belge istemişsiniz çok komik, hani bunların konuşulacağı platform değildi burası, demek ki mantıklı konuşup gerçeklere dayandırıyorum ki yorumlarımı size bu kadar dokunuyor, başkalarının yazması dokunmuyor

Son düzenleme:
Kesin dille konuşuyorum tabii ki, bu benim uslubum; bildiğim konularda kesin konuşurum, başkasınınki başka türlüdür, ben hiç de güzel değil de diyebilirdim bu da kesin bir ahkam kesmek, sabit fikirlilik sizde var sanırım,bir bu kızı ilahe bellemiş olabilirsiniz, mantığımı ben kullanıyorum ki; bir tek benim yazdıklarım dokunuyor cevap yazma isteği uyandırıyor,hiç de güzel değil sıradan bir kız demek de kesin bir ahkam kesmektir, böyle yorum yazan arkadaşlara neden aksi yönde cevap yazmıyorsunuz, bir de benden belge istemişsiniz çok komik, hani bunların konuşulacağı platform değildi burası, demek ki mantıklı konuşup gerçeklere dayandırıyorum ki yorumlarımı size bu kadar dokunuyor, başkalarının yazması dokunmuyor

Boş ve anlamsız konuşuyorsunuz. Ayrıca başka yerlerde yok fikirlere saygı, herkesin kendi görüşü ahkamları kesebiliyorsunuz. Sizde ciddi anlamda ''kendime göre yorumlarım'' durumu var ki bu her zaman sinir bozucu bulunur. Ayrıca bu hatunu ilahe bellemedim sadece güzel bir kız olarak gördüğümü söyledim. Bu kadar uzatan, herkesin yorumlarını alıntılayıp, aksini yazanda ilk sizdiniz... Son olarak birşey bildiğinizi de zannetmiyorum, başkalarının fikirlerini sizin gibi beyan etmeyin lütfen, sağlam dayanaklarınız varsa başka bir konu açıp, Acun'un nasıl buralara geldiğini yazın veya bu kızın nerelerinin estetik olduğunu yazın!!! sayenizde konuyu iyice sabote ettik. Diğer arkadaşlardan özür diliyorum.

Son düzenleme:

Humm çok okuyorsanız entelektüelin entellektüel olarak yazılmadığını da bilirdiniz.Üzgünüm daha fazla yazışmanın bir mantığı yok.Kızı ister beğenin,ister beğenmeyin mesele bu değil .Niye size cevap verdiğime gelince;Kızı beğenmek size göre birilerine rant sağlamakmış.Bu abes fikrininize cevaptı benim yazdıklarım.Hala da burda neyi kanıtlamaya çalışıyorsunuz.Aklımızdan zerre kadar o adamın ismi geçmezken Acun ve onun yaptıklarının mevzusunu bir tek siz açmışsınız bu konuda.Bence kim kime rant sağlıyor,kim kimin adını zikrediyor,kim kimi olmadık bir yerde olayla çok alakalıymış gibi ortaya atıyor bir düşünün derim.İyi reklam ettiniz.Reklamın iyisi kötüsü olmazmış.Siz yapımcılığı da iyi biliyorsunuz,estetik cerrahi yi de,güzelikten de anlıyorsunuz.Maşallahınız var.Siz de yok yok.Bunlar hakkında bilgili olmak bana bir şey kazandırmaz.Kendi bilgilerim bana yetiyor ve mesleğimi icra ediyorum.Ben sadece Allah'ın acizz bir kulu olarak nacizane fikrimi beyan edip sizle yazışmaya son veriyorum.Bana göre kız gerçekten de çoook güzel.Acun da umrumda değil,başkasının beğenip beğenmemesi de..Kalın sağlıcakla..

Boş ve anlamsız konuşuyorsunuz. Ayrıca başka yerlerde yok fikirlere saygı, herkesin kendi görüşü ahkamları kesebiliyorsunuz. Sizde ciddi anlamda ''kendime göre yorumlarım'' durumu var ki bu her zaman sinir bozucu bulunur. Ayrıca bu hatunu ilahe bellemedim sadece güzel bir kız olarak gördüğümü söyledim. Bu kadar uzatan, herkesin yorumlarını alıntılayıp, aksini yazanda ilk sizdiniz... Son olarak birşey bildiğinizi de zannetmiyorum, başkalarının fikirlerini sizin gibi beyan etmeyin lütfen, sağlam dayanaklarınız varsa başka bir konu açıp, Acun'un nasıl buralara geldiğini yazın veya bu kızın nerelerinin estetik olduğunu.

O kadar uğraşıp profilime girip neler yazdığımı okumuş kopyalayıp yapıştırmışsınız da, neden orada bu ameliyat fazla bu kadarı da olmamalı diyen kıza kim seni zorla ameliyat ediyor demişim bu kadar belli bir söz,bu başlıkta da laserle göz rengi değiştirme ameliyatına karşı olmadığımı bu gelişmeyi de heyecanla beklediğimi belirtmişim, bunu anlamak bu kadar zor mu, demek sizin istediğiniz gibi yorumlama huyunuz olduğu ortada, bu kadar aksi cevap yetiştirecek kadar fatmagül fate e taptığınızı sanmıyorum,bence size benim yazarak dayandırdıklarım dokunuyor, yani şahsen ben sizin karşı ataklarınıza cevap yazdım ama profilinize girip neler yazdığınızı hiç merak etmedim yazdıklarınızdan sonra hele merak etmem imkansız, boş ve anlamsız konuşan ben miyim sizce? gayet içi dolu ki beğenmeme yorumları içinde bir tek benimkileri kaale alıp acaba bu kişi neler yazmış diyip cevaplarını alıntılıyor buraya yazıyorsunuz,neleri yapacağımı size soracak değilim herhalde,kimseye şunu yap bunu yap da diyemezsiniz sizi ilgilendirmez çünkü, burası özgür bir fikir paylaşım sitesi, size dokunsa da isteyen beğenir isteyen beğenmez 16 sayfadır olduğu gibi, ben ne sizin karşı yazdıklarınıza cevap yetiştiririm ne de profilinizi merak edip kopyalayıp yapıştırırım yazdıklarınızı, yazdıklarımın üstüne daha da yazmaya lüzum yok siz çünkü artık bana saldırmaya başladınız '' boş konuşuyorsun'' diyerek, siniriniz bozuldu herhalde, ama bana sarmayın, benim zaten uzun yoldan misafirim gelicek onu beklerken sizin saldırılarınıza cevap yetiştirdim daha yazmayacağım gerek yok artık laf dalaşına döndürdünüz fikir beyan etmekten çıktı

Bu kızı bu kadar ilaheleştirmek için elinde insanın elinde hiçbir estetik yaptırma imkanının olmaması lazım, çünkü bu görüntü sadece maddiyata bakıyor, adriana lima ya estetikle ve lensle tıpatıp benzemeye çalışmak artık özentilik, eziklik değil psikolojik rahatsızlıktır, beğenmeyen arkadaşlarım da bu yüzden beğenmez, imkanı olmayan övgülerle baştacı eder internetten ünlü olanlar kervanına sokar,fayda sağlayacaklar da faydalanır, benim de bu kızı beğenenlerin ne profilin, nasıl olduklarını, neler yazdıklarını merak etmem gibi bir durum yoktur, bu başlıkla ilgili söylenecek tek şey bu, bir hafta önce yazdıklarımı istenilen şekilde yorumlayıp kopyalayıp koymaya gerek yok, daha başka sözüm yok

Son düzenleme:
Kızlar estetik olsun olmasın masallah diyelim. Ona bakılırsa Adrianna Lima'nın burnuda estetik ama onu Adrianna yapan bütünü :) Estetik operasyon geçirmissede Doktorunu merak ettim açıkçası çok basarılı olmus.

Olay ne anlamadım .Kızın lens takmadığını mı ,estetiklerinin olmadığını mı söylüyorsunuz .
Burun için bir şey diyemem ama , dudak ve lens konunda eminim .
Lenslerden hiç anlamayan , hayatında hiç dolgu işlerine bulaşmamış birisinin burada ahkam kesmesi şaçma geliyor .

İkincisi senelerdir lens kullanan ,burnunun ucunu göremeyen ben bile sahilde lens takmadım bugüne kadar.
Daha öncesinde de söyledim 7/24 kullanılacak bir lens değil asla .
Demek ki acun güzel görünsünler ekranda cebime para girsin diye ,her türlü olanağı sağlıyor .

Üçüncüsüde herşeyi anlatıyor ,okuyun .

Acun'dan rekor tazminat
Acun Medya, hem şirket hem de yarışma hakkında ağır ithamlarda bulunan Merve Büyüksaraç'a dava açtı.
Güncelleme:06 Temmuz 2012 07:57

Acun Medya, "Survivor Ünlüler-Gönüllüler"den elendikten sonra hem şirket hem de yarışma hakkında ağır ithamlarda bulunan Merve Büyüksaraç'a dava açtı. Şirket, 500 bin TL tazminat talep etti.

Acun Medya, yarışmadan elendikten sonra hem şirket hem de yarışma hakkında ağır ithamlarda bulunan manken Merve Büyüksaraç'a dava açtı. Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu şirket, Büyüksaraç'ın basına yaptığı açıklamalar nedeniyle 250 bini maddi, 250 bini manevi toplam 500 bin TL tazminat ödemesini talep etti.

Acun Medya, dava dilekçesinde Merve Büyüksaraç'ın tüm iddialarına yanıt verdi. İşte o iddialar ve şirketin yanıtları:

Merve: "Bir tane noter var" diyorlar. Hangi noter? Noterin adı ne? SMS'lerin nereye gittiği belli değil. Acun Medya SMS'leri kendisi gönderiyor.
Acun Medya: Beyoğlu 7. Noterliği tarafından düzenlenmiş tespit tutanakları mevcuttur ve gönderilen SMS'lerin kayıtları mevcut olup kimsenin iyi niyeti sömürülmemiştir.

Merve: Yarışmacılar yönlendiriliyordu, Doğuş'u yazmamı Acun Medya çalışanları söyledi. Yazmasaydım o hafta elenirdim.
Acun Medya: Şirket çalışanları tarafından kesinlikle bir yönlendirme söz konusu değildir. Diğer yarışmacılar, tüm bunların gerçek dışı olduğu hususunda mahkemede tanıklık yapacak.

Merve: Adamına göre montaj yapılıyormuş meğer. İyi gösterilmek istenen iyi, kötü gösterilmek istenen kötü gösteriliyormuş.
Acun Medya: Kameralar ayna görevi yapmış ve davalı olduğu gibi yansıtılmıştır. Bunun başka bir yolu da imkânsızdır.

FİNAL GECESİNDEN ÖZEL KARELER (FOTO GALERİ)

Merve: Yarışmacılardan Anıl, Acun Medya tarafından kayırılıyordu. Oradaki herkesi önceden tanıyordu.
Acun Medya: Anıl, diğer yarışmacılar gibi belli usullerden sonra kendi yetenekleri sonucu seçilmiştir ve Acun Medya çalışanları tarafından daha önce kesinlikle tanınmamaktadır.

Merve: Mustafa Topaloğlu'yla 10 haftalık sözleşme yapılmış.
Acun Medya: Bu iddia da kesinlikle gerçek dışıdır. Kendisi, davalıdan iki hafta sonra elenmiştir.

Merve: Adada o kadar aç değildik, yapım ekibi bize yemek veriyordu.
Acun Medya: Kendisi elendikten bir ay sonra gazetelere "Açlık çok sinir bozucu. Protein alamadığımızdan hafıza kaybına uğramış gibiydik" beyanında bulunduğu halde, bir ay sonra kendisiyle çelişerek yemek verildiği iddiasında bulunmuştur.

Son düzenleme:
iyiolmakzoris bence berrylips'e cevap vermeyin.Bir sonu yok görüyorsunuz ki...

8-60_zpsed2f9880.jpg

Fate Esmerbomb isimli bir üyeye instagramdan davet göndermiş ,esmerbombda albümüne acaba kabul etsem mı ,etmesem mı diye fot.larını paylaşmıştı .
İşin tuhaf yani esmerbombda solotica kullanan bir kız .
Keşke albumunu silmeseydi de görebilseydiniz.
Belki bilenler vardır ama .

http://www.kadinlarkulubu.com/member.php?u=416812

Fate Esmerbomb isimli bir üyeye instagramdan davet göndermiş ,esmerbombda albümüne acaba kabul etsem mı ,etmesem mı diye fot.larını paylaşmıştı .
İşin tuhaf yani esmerbombda solotica kullanan bir kız .
Keşke albumunu silmeseydi de görebilseydiniz.
Belki bilenler vardır ama .

http://www.kadinlarkulubu.com/member.php?u=416812

evet solotica yı bile esmerbomb adlı üyeden usulca öğrenmiş ve kullanmaya başlamış zaten o ayrı bir ilginç, ben de bu estetik konularına yakınım bu işin içindeki doktor arkadaşım vasıtasıyla zaten o yüzden de biliyorum, onu bırak bilen bilir, zamanında tansu çiller e benzemek için bir dizi operasyon geçiren bir manken vardı haber programlarına çıkmıştı, o sıralar psikologlara ve plastik cerrahlara sormuşlardı birinin resmiyle doktora gidip tıpatıp ikizi olmak istiyorum diyip ameliyatlar dizisiyle benzemeye çalışmak akıllıca mıdır, yapan doktorun etik değerleri var mıdır diye uzun uzun konu olmuştu, hepsi de ağız birliği etmişti ve estetik ameliyat olmak normal bir olaydır , ancak doktora birinin fotoğrafıyla gidip ikizi kadar benzet beni demek psikolojik rahatsızlıktır, yapan doktorun da iş etik değerleri tartışılmaya açıktır diye belirtmişlerdi, bunları hatırlayan hatırlar çok olay olmuştu uzun süre gündemi meşgul etmişti, o manken mesela tansu çiller i seçmiş, önceden de tanındığı için hemen ortaya çıkmıştı, zaten ekşisözlükte de adriana lima ya benziyordu eskiden beri diye eskiden tanıyanların yazıları yok tersi yazılar var üstelik

Son düzenleme:
X