bundan güzeli yok FATMAGÜL FAKI

en son geçen gün sunduğu magazin programının tekrarına denk geldim, kaşlar eski haline dönmüş, gözlere çok yakın, kenan erçetingözün programına katılan doktor haklıymış tabii ki kaşlar botoxla kaldırılmış derken, acilen tekrar botoxlanmalı kaşlar, burdan sesleniyorum kaş botoxun gelmiş tatlım :) mesafe o kadar kısa olunca fotojeni diye birşey olmuyor, hem de adrianayla alaka da kalmıyor, o kaşların orjinal hali baya yakınmış o gözlere, o yüzden tekrar zamanı gelmiş botoxun zaten en fazla 6 ay diye biliyorum tekrar eski hale dönüyor

Son düzenleme:
fazla benzemiyor hem bunda cekicilik sıfır. nasıl bu kadar yorum almıs, sastım kaldım. cııkh, begenmiyorum ben bunu. :KK76:

Sayfalarca estetik, lens tartismasi yapmissiniz. Berrylips cok hakli cunku estetiksiz ve lenssiz fotografi facebookta fatmagul faki anti grubunda var. Cidden kaslar botoxla kaldirilmis. Benim foto yukleme yetkim olmadigindan fotoyu paylasamiyorum ama facebookta kolaylikla bulabilirsiniz.

Mübarekler bizim uyanık Aliyi kapmış :KK70: :KK70: nasıl kandırdı cocuğu kimbilir :KK70: veya ali takılıorda olabilir :KK33::KK33::KK33:

Mübarekler bizim uyanık Aliyi kapmış :KK70: :KK70: nasıl kandırdı cocuğu kimbilir :KK70: veya ali takılıorda olabilir :KK33::KK33::KK33:

hmmm bundan mı bahsediyorsun sound , xxxxxx
ben de görmüştüm bunu ama zaten ne yapmaya çalıştığını anlamamak saflık olurdu, senaristin oğluymuş, bir de dizilerde oynamak değil sadece spikerlik yapmak istiyorum diyordu, çocuğa da şaşırdım lensi çıkarıp takıp oturuyorlar demek ki birlikte, tatile çıkıldığına göre

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar tesadüfen gordum konu başlığını ahhaha çok guldum. Bizzat Turk hava Yollarında uçarken gördüm ben bu kızı.Allah bir burun vermiş gerisini koyvermiş ne boy var ne fizik dişleride böyle değildi ,Gözleride koyu kahve rengi kzımız youtube dan adriana lima makyajı öğrenmiş üşenmemiş gitmiş lens almış dişleride ortodontikk tedavi görmüş v kaplama yani:) keşke eski halinin resmini koyan olsa n kdr alakasız olduğunu doğal hali olmadığını tamamen yapay olduğunu herkes görürdü.... Allah Tuncay' ın yuzune baktı da ayrıldılar diyorum yoksa bu kadar hırs insanı mutsuz eder ...

Keşke çirkin olsaydıda düzgün olsaydı adam gibi sunucu olsaydı adam gibi oyuncu DÜMENCİ olmasaydı keşke.. hoş bunlardan banane anca böyle yererim işte klavye benim tuş benim. malzemede var oooo ne ala memleket :KK53::KK53::KK53::KK53:

Tncay Şanlı ile zaten şöhret olmak için sevgili olmuş..
Kızın hayat amacı Adriana Lima'ya benzemek heralde:KK52::KK52:
Benzeyemiyorsn amaaaaa:KK52::KK52:

Bu model,yandan ayrılmış saç şekli de çok yakışmış.

556801_222265417925750_562314930_n_zpsc12aadb5.png

998775_222264991259126_67037408_n_zps9cf2ef40.png

Son düzenleme:
şu aralar tatile çıktığı bir senaristin oyuncu oğlu olan çocuktan bahsediyor, çocuğun ya gerçek adıdır ya da oynadığı dizideki karakterin adı, kuzey güney dizisiyle tanınmış çünkü çocuk, ben linkini koymuştum ama yok şu anda
bu arada kaşlarını kaldırtınca baya farkediyor yani, kesinlikle daha zamanı geçmeden,o kaş hiç inmeden botoxunu uygulatmalı o kaşlara

Demet Akalın bir ara takmıştı Gül'e çok rüküş giyiniyor gelsin dolabımı açayım diye bir twit atmıştı.
Her ne kadar Demet Akalın'ı hiç sevmesem de kadın cidden haklı. Ekrana çıkarken giyindiğin elbiselerin %95 i günlük sıradan elbiseler.
Yalnız lensine, estetiğine değil giyimine de bir şeyler yaptırmalı en kısa sürede. :KK31:
Bu arada şuan ki sevgilisinin yaklaşık 1 ay önce başka bir kızla tatildeyken haberleri çıkmıştı. Ben anlamadım ne ara o kızdan ayrıldı ne ara sevgili oldular da tatile gittiler.:26: Dizi sezonu açılıyor Gül'de sanırım fırsatları çok iyi değerlendiriyor.
Bu ilişki uzun sürmez benden söylemesi:KK42:

Göğüs silikonlu değil bu arada bayaa sarkık çünkü :S bide saclarını toplamamalı yaa kötü oluo bayaa:KK36::KK36:

Zaten üstteki elbise mi bluz mu nedir rahmetli anneannemin pazen donlarına benziyor :KK9::KK9::KK9::KK37::KK37:

şu aralar tatile çıktığı bir senaristin oyuncu oğlu olan çocuktan bahsediyor, çocuğun ya gerçek adıdır ya da oynadığı dizideki karakterin adı, kuzey güney dizisiyle tanınmış çünkü çocuk, ben linkini koymuştum ama yok şu anda
bu arada kaşlarını kaldırtınca baya farkediyor yani, kesinlikle daha zamanı geçmeden,o kaş hiç inmeden botoxunu uygulatmalı o kaşlara

bi sevgiliden ayrıldı şimdi diğeriylemi tatile çıkıyor ? merak ettim sevgilisini Kuzey-güney ali desek google çıkar mı :KK70:

X