bundan güzeli yok FATMAGÜL FAKI

son günlerde programda saçlarını dalgalı yapıyorlar.
birde beyaz makyaj uygulamışlar bugün göz altlarına beğenmedimm:KK50:
fatmagüle en çok yakışan dümdüz saçları birtek o halde beğeniyorum.
birde toplamasın artık survivordan beri gına geldi .:nazar:

3666_216964495122509_338142885_n.jpg

Bu elbise tarzında elbiseler nerede satılıyor bilen arkadaşlar vamrıdır?

Eki Görüntüle 794681 bu kıza dogal dıyenler estetık dolu

oooooo şettttt tombik lenssiz dolgusuz ama şirinmiş :KK70: :KK70: kesin omu yaa :KK70: ohannes oldum bi an :KK70:

O kaşlar ne öyle lan kesin dövme yaptırmıştır kaşlarına kalın çünki .
Burnu estetiksiz gibi geldi bana ama dudaklar dolgu yanaklarda gözler lens :KK70: tam bir kamil bu kız yaa :KK70: ne şirinmiş halbuki :KK70:

daha baska resimlerini gormustum bir sayfada cok degisik gorunuyor kiz ne yalanlar atmiss milleti salak yerine koyuyuor mal gözleri lens estetikli birde dogalim diye geziniyor itici hic sevmiyorum zaten bu kizi

bu tip ne doldurmus yuzune makyaji ahhaha:nazar:

Eklentiler

• $1090935_218604898291802_1684081899_o.jpg
    $1090935_218604898291802_1684081899_o.jpg
    26 KB · Görüntüleme: 1.205

hahahha şaka gibi=)Valla kim eklemişse bu fotoğrafı bence büyük hata yapmış. :KK9:
Yazık ya .İnsan biraz daha eciş bücüş fotoğraflarını bulur da nete verir.
Eğer iddia edildiği gibi estetik harikasıysa bu kız bu fotoğraf kesinlikle estetikten sonraki hali.Şimdiki haline yakın.Sadece kaşları değişik,belki biraz da üst dudak.
Hay yarabbim=)Bu kız güzel ,ben de çok beğeniyorum tamam ama bu kadar kıskançlıktan çıldırılacak ve saçma sapan fotoğrafları çok acaip bir şeymiş gibi nete sürüp kendini rezil edecek kadar da değil yani :KK52:

Son düzenleme:
hahahha şaka gibi=)Valla kim eklemişse bu fotoğrafı bence büyük hata yapmış. :KK9:
Yazık ya .İnsan biraz daha eciş bücüş fotoğraflarını bulur da nete verir.
Eğer iddia edildiği gibi estetik harikasıysa bu kız bu fotoğraf kesinlikle estetikten sonraki hali.Şimdiki haline yakın.Sadece kaşları değişik,belki biraz da üst dudak.
Hay yarabbim=)Bu kız güzel ,ben de çok beğeniyorum tamam ama bu kadar kıskançlıktan çıldırılacak ve saçma sapan fotoğrafları çok acaip bir şeymiş gibi nete sürüp kendini rezil edecek kadar da değil yani :KK52:

Yorumunu yaklaşık 4 kez okudum hiçbirşey anlamadım :F

Kaşlar dudaklar belli yapılmış ve yüzü aşırı şiş ya şişman yada estetik ardı resim. ama oldukça şiş.

oooooo şettttt tombik lenssiz dolgusuz ama şirinmiş :KK70: :KK70: kesin omu yaa :KK70: ohannes oldum bi an :KK70:

O kaşlar ne öyle lan kesin dövme yaptırmıştır kaşlarına kalın çünki .
Burnu estetiksiz gibi geldi bana ama dudaklar dolgu yanaklarda gözler lens :KK70: tam bir kamil bu kız yaa :KK70: ne şirinmiş halbuki :KK70:

bencede burnu kesin doğal çünkü kemeri var hafif.ayrıca tek güzel yanı burnu ve gülüşü diğer yerler bencede estetik. hele dudakları kesinlikle

@ hannah Burunda kemer burun ameliyatlı olsa da çıkabilir, unutmayın burun ve kulaklar her sene birkaç mm büyüyor bu bilimsel bir gerçek, eğri de büyüyebilir, başına gelen kız tanıyorum, hatta uzun süre gözlük, güneş gözlüğü takma vs. de bu eğrilmeye sebep olabiliyor, isteyen deneyip görebilir, ben elimden geldiğince uzun süre takmamaya gayret ederim kulağıma küpe oldu, ayrıca ilk resimdeki eğer oysa, ki ben zannetmiyorum çünkü teni bu kadar açık değil bildiğim kadarıyla,burun ameliyatını çok önce yaptırmış olabilir, çünkü zaten o kadar kaba yüz şekli var ki o yüzde o minicik uçlu burnun olması zaten ilk gördüğümde direkt dikkatimi çeker günlük yaşamda dışarda birini gördüğümde de

Son düzenleme:
@ hannah Burunda kemer burun ameliyatlı olsa da çıkabilir, unutmayın burun ve kulaklar her sene birkaç mm büyüyor bu bilimsel bir gerçek, eğri de büyüyebilir, başına gelen kız tanıyorum, hatta uzun süre gözlük, güneş gözlüğü takma vs. de bu eğrilmeye sebep olabiliyor, isteyen deneyip görebilir, ben elimden geldiğince uzun süre takmamaya gayret ederim kulağıma küpe oldu, ayrıca ilk resimdeki eğer oysa, ki ben zannetmiyorum çünkü teni bu kadar açık değil bildiğim kadarıyla,burun ameliyatını çok önce yaptırmış olabilir, çünkü zaten o kadar kaba yüz şekli var ki o yüzde o minicik uçlu burnun olması zaten ilk gördüğümde direkt dikkatimi çeker günlük yaşamda dışarda birini gördüğümde de

gözlüğün burnu bu kadar etkiliyceğini bilmiyordum. bende diyorum neden eski resimlere bakınca burnum daha kalkık ve daha kısa.daha takmam :KK43:(

gözlüğün burnu bu kadar etkiliyceğini bilmiyordum. bende diyorum neden eski resimlere bakınca burnum daha kalkık ve daha kısa.daha takmam :KK43:(
vesileyle öğrenmiş oldun tatlım, takarsan çok kısa süreli takmanı tavsiye ederim, hatta angelina nın burnunda çok hafif kemer var diye resmini yayınlamışlardı çok yakın çekim fotolarla, dışarı çıkarken hep güneş gözlüğü takıyor, üstelik biz onun önce sonra lı burnunu daha seksi olsun diye ameliyat olduğu fotolarını da biliyoruz hiç ihtiyacı yokken seksileştirmek için yaptırdığı burnunu yani, onun da çok hafif kemer oluşmuş burnunda

Bu kız kesinlikle fatmagül saçının kelliğinden anladım :KK70:
Ne kadar değişmiş önceden adriana ile uzaktan yakından alakası yokmuş. Ey estetik sen ne yüce bir buluşsun :KK70: :KK70:
Resmen 2 tane daha dudak eklettirmiş kendine. Kaşlarının şeklini değiştirmiş, botoks u zaten biliyoruz.
Bence boşuna adriana aşkına tutuşmuş kendini rezil etmiş, bu hali çok şeker insanın alıp yanaklarını mıncırıp öpesi geliyor.. :KK70:
En azından kendini yalancı konumuna düşürmeseydi.
Yazık etmiş ne diyelim..

vesileyle öğrenmiş oldun tatlım, takarsan çok kısa süreli takmanı tavsiye ederim, hatta angelina nın burnunda çok hafif kemer var diye resmini yayınlamışlardı çok yakın çekim fotolarla, dışarı çıkarken hep güneş gözlüğü takıyor, üstelik biz onun önce sonra lı burnunu daha seksi olsun diye ameliyat olduğu fotolarını da biliyoruz hiç ihtiyacı yokken seksileştirmek için yaptırdığı burnunu yani, onun da çok hafif kemer oluşmuş burnunda

canım anlamadım bu estetikli burunlardamı oluyor sadece yoksa doğal burunlardada mı? benim estetikli değil henüz. yaptırcam diyorum 20 yaşından beri ama diye diye 37 oldum :KK70:

:emir_bebek::emir_bebek: djcat güzel tespit bencede saclardan belli o olduğu yüzü neden bu kadar şiş onu anlamadım :S :S kilolumuydu acaba :S

resim ben ekledim ne hatasi en dogrusu bu da seni ilgilendirmez benim cabam fatmagülün yalanlarini ortaya cikarmak kusura bakma ama gözlerin bozuk herhalde bu fotograf simdiki haline benziyor demissin tabi ondan kaslar dudaklar gözler yanaklar bakislar falan degisik vivian duygu benim kiskandigim felan yok sen sevdiginden kesin kiskaniyor sunda ben boyle yapmacik insanlari kiskancak degilim valla resim sacma sapan hmmm sen bu yorumunla kendini rezil ediyorsun halbuki amacin ne yani cok seviyorum diyorsun hhahaha burda kimse seviyormusun begeniyormusun diye bir soru sormadi once dusun sonra yorum at canisi :KK20::21::KK54:

resmin kesinlikle o olduğu çok belli,kaşlarında botox olduğunu düşünmüyorum çünkü saçlarıyla çekiştirmediğinde survivordada zaten düşüktü kaşları.burnununda estetik olduğunu sanmıyorum ,zaten en güzel yeri burnu ve gülüşü diğer yerler hem çok sahte hemde çok itici geliyor bana.dudakları dolgulu olduğu zaten bu resim olmasada çok belli oluyor. gözlerini söylemiyorum bile ,hala lens değil diyor ya aklım almıyor

resmin kesinlikle o olduğu çok belli,kaşlarında botox olduğunu düşünmüyorum çünkü saçlarıyla çekiştirmediğinde survivordada zaten düşüktü kaşları.burnununda estetik olduğunu sanmıyorum ,zaten en güzel yeri burnu ve gülüşü diğer yerler hem çok sahte hemde çok itici geliyor bana.dudakları dolgulu olduğu zaten bu resim olmasada çok belli oluyor. gözlerini söylemiyorum bile ,hala lens değil diyor ya aklım almıyor
İyi de hannah estetik cerrah söyledi kaşlar botoxlu diye, çünkü kaşı çatış şekli normalini çatarkenki gibi olmuyor, kasların aktivitesi değişiyor başka bir çatış oluşuyor, ne gülünç kaş çatma şekilleri var onun adada hatta birtanesi var bir türlü bulamıyorum olsa eklicem saçı sıkı toplamakla hayatta olmucak cinsten ama artık internette yok şuanda :) ben de kaşını kaldırttıysa bir ebru gündeşinki kadar kaldırtti demiyorum az kaldırttı tabi ki böylece göz şekli de ortaya çıktı, bakışları da tazeleşti üstelik adriana nın kaşları da çok kalkık değil az kalkık, ama son halllerinde çok düşük o kaşlar, etkisi geçmiş ve yeniletmiyor, birkaç milimlik kaldırtma dikkatli gözlerden kaçmıyor, zaten kenan erçetingöz ün programına gelen ünlülerin estetik cerrahı ilk önce kaş ta botox var dedi ardından burun dedi, ne yalan borcu var adamın

X