bundan güzeli yok FATMAGÜL FAKI

104.bölüm dimi ya bölüm bile çıkmıyo bulamadım sinir oldum bakmıcam :)

bölümünü bilmiyorum canım:KK43:,ben yazdım google direk yeni işi filan diye çıkmıştı. çok kısa zaten bi malumatım yok sultanım diyor okadar ha resim ha video hiç farkı yok bir kaç saniye çünkü

Sırf meraktan konuya bir bakayım dedim fatmagülle karşılaşmamın üzerine. Arkadaşlar kendisinin gözleri lensmiş. Görünce şok oldum. Bir mağzada kasada yanımda sırada bekliyordu. Yandan gördüm gözlerini ve şok oldum. Tv de nası doğal duruyor yahu. Karakter olarak çok hoşuma giden bi kız kendisi ama mütevazi ve iyi niyetli duruyordu. O da lens mi bilmem ama:)

Arkadaşlar yani o burunun estetik olmadığını o dudakların dolgu olmadığını düşünüyor olamayız ! Yani bu forumdaki kızlar çok parlaklar aslında tartışmaya bile gerek yok bence bence burada tartışmamız gereken plastik cerrahının ismi!!!!! yani o kadar net ki! kızcağiz gitmiş ve beni adriana lima ya benzet demiş - ki bu plastikte çok olur, herkes beğendiği birilerine benzetilmek ister, sonuçta birbirlerinden çok farklı güzeller var medyada. Olay şu ki cerrah da yapmış yani! kusursuza yakın yapmış sadece burun biraz daha kalkık bir parça daha yapay olmuş ama o kadar da olur artık ..

dimi kim yapmissa annesi de estetikci yani olacagi bu kiz yalan soylemeye alismis zaten sorsan hala gozlerim lens degil der :KK70: :KK33::KK33::KK52::KK52: :KK1::KK1::KK1: YEMINLEN kiz adriana lima nin tirnagi bile olamaz yani kendisini benzettirmeye o kadar caba yapmis ayrica survivordaki hali e simdiki hali birbirine benzemiyor kizin her zaman yuz sekli degisiyor abi bu ne allahaskina kiskanmis gibi olmasin ama ben begenmiyorum acik net o cerrahiyi bi bulalim varya :KK19::KK19: :KK51::KK52::KK56:

$pizap.com10.91143986070528631377271565850.jpg bakin ne buldum kiz o zamanlar bile komik komik lensler takiyormus herhalde burda yeni baslamis estetik yaptirmaya ama eski halinde ki sirinlik yok simdi gercekten tatliymis lensleri olmasa bu kizin estetik yaptirdigini biliyordum ben cunku insan survivorda makyajsizken bile cok guzel olur mu yani kusursuz bunda bir estetik eli var demistim hala da oyle dusunuyorum ben

Eki Görüntüle 828236 bakin ne buldum kiz o zamanlar bile komik komik lensler takiyormus herhalde burda yeni baslamis estetik yaptirmaya ama eski halinde ki sirinlik yok simdi gercekten tatliymis lensleri olmasa bu kizin estetik yaptirdigini biliyordum ben cunku insan survivorda makyajsizken bile cok guzel olur mu yani kusursuz bunda bir estetik eli var demistim hala da oyle dusunuyorum ben
valla estetiksiz hali çok tatlıymış ya insan Allah vergisi güzelliğiyle neden oynar ki
şimdiki hali çok yapay itici resmen ya
:KK37:

Fotorafa şık oldum bu ikisi aynı kız mı yaa. Burnunu daralttırmış, gmz kapaklarını aldırmış, kaşlarını kaldırtmış... Fark edebildiklerim bunlar. Yahu eskiden ne güzelmiş gerçekten. Yani bence şuanki hali de çirkin değil ama estetikli oluşunu ve lenslerinş şnkaredişi çok komik ve İTİCİ. Bu yazıları okuyan bi eşi dostu varsa nolur söleyin şu kıza cümle alem biliyo artık ve inkar ettikçe daha çok dilimize dolanıyo malesef. Madem inkar edicen bari doğal lens tak ya o ne öğle bi göz kalk gidelim diyo bi göz .... yeme otur diyo

Eki Görüntüle 828236 bakin ne buldum kiz o zamanlar bile komik komik lensler takiyormus herhalde burda yeni baslamis estetik yaptirmaya ama eski halinde ki sirinlik yok simdi gercekten tatliymis lensleri olmasa bu kizin estetik yaptirdigini biliyordum ben cunku insan survivorda makyajsizken bile cok guzel olur mu yani kusursuz bunda bir estetik eli var demistim hala da oyle dusunuyorum ben

Canım bu fotoğrafları nereden buluyorsun

Vahide Gördüm'ün Hürrem olmasından bile saçma olmuş bunun cariye olması.
O yüzyılda botox mu vardı, lens mi vardı, dudakları şişirtip, lazerle favorileri-sakalları aldırmak mı vardı? O kadar yapay ki yakışmıyor.
Birileri sürekli bunu bize sunucu, oyuncu vs diye dayatıp dursa da bundan bi cacık olmayacak. Bu tarz yarışmalarda ünlü olduğunu sanan diğerleri gibi unutulup gidecek. O yüzden halen prim yaparken azıcık cukkayı doldursun.

nee lazerle favorilerinide mi aldırmış böyle birşey de mi varmış alem kız yaa baştan yaratılmış:)))

valla estetiksiz hali çok tatlıymış ya insan Allah vergisi güzelliğiyle neden oynar ki
şimdiki hali çok yapay itici resmen ya
:KK37:

estetiksiz haliyle tatlıymıs evet ama ben kızın akıl sağlığından suphelıyım onun derdı sadece adrıanaya benzeyıp un yapmak oldugu ıcın yapaymı doğalmı goze guzelmı gelıyor dıye dusunmuyor bence yoksa bır ınsan kendıne bunu nasıl yapar ki.

estetiksiz haliyle tatlıymıs evet ama ben kızın akıl sağlığından suphelıyım onun derdı sadece adrıanaya benzeyıp un yapmak oldugu ıcın yapaymı doğalmı goze guzelmı gelıyor dıye dusunmuyor bence yoksa bır ınsan kendıne bunu nasıl yapar ki.

çok doğru valla cnm insan birine benzemek uğruna kendine bunu yapıyorsa akıl sağlığı yerinde değildir bencede

İnanmıyorum elma yanaklı yuvarlak yüzlü tatlı anadolu kızından limaya oynamış bravo

Son düzenleme:

bundan adriana olmuşsa benden kelly brook kate upton kesin olur agalar

Amann bi kaç kere daha konuşulur unutulur gider..
Ki öyle de oldu ,bunun gibiler hızlı ünlü olur ama ünleri de hızlı kaybolur..

X