bundan güzeli yok FATMAGÜL FAKI

http://s1314.photobucket.com/user/C...A-4F8D-A793-59F1B68EF231_zpslyhgx6wq.jpg.html

Selamlar kızlar, Fatmagülle aynı üniversite, aynı bolum ve aynı sınıftan mezunum.Ben tvlerde ilk gördüğüm an fatmagul fakı dıye de ısmını duyunca tanımakta zorluk cektım.Aynı sınıftaydık fakat merabadan oteye gıden arkadaslıgımız olmadı.Kendısının meslek lısesı cıkıslı oldugu dıger arkadasları vardı sınıfta.Biz diger cogunluk duz lıse cıkıslı olup Grafık Bolumunu okuyorduk.Onlar bir adım ondelerdı cunku lıseden alt yapıları vardı.Hocaların gözbebeklerıydı.Hocalar bızle fazla ılgılenmezlerdı onlar yuzunden :) cunku bız 1 adım gerılerınden gelırdık öyle diyim size.Sınıfta eskı halı ile de en begenılen kızdı ama aklımda kalan kalın bacaklı , sivilceli sessiz bir kız olmasıydı.Şimdiki gibi gergin bir yüzede sahip değildi kesinlikle ama genede begenılen bır kızdı.Ben ekranlarda gorunce değişimine inanamadım açıkçası.

Son düzenleme:
Facebook'ta bi kişi bu fotoyu Fatmagül'ün lisedeki hali olarak paylaşmış. Doğru olabilir mi acaba? Ben bu kadar değişebileceğine inanamadım.:26:

Eklentiler

• $image.jpg
    $image.jpg
    15,5 KB · Görüntüleme: 1.996
Son düzenleme:
Bence o cunku burnundan tut kulagina kadar benziyo o dur bence tabi buyudkce kendinde ufak degisiklik yapmis olabilir ayrica kizlar fatmagul beyaz showa gitmis orda gozleri mavi degildi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bence o cunku burnundan tut kulagina kadar benziyo o dur bence tabi buyudkce kendinde ufak degisiklik yapmis olabilir ayrica kizlar fatmagul beyaz showa gitmis orda gozleri mavi degildi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Lens kullandığı %100 de ama yine de bu kadar değişebileceğine ihtimal verememiştim. Şok oldum resmen. :KK53:

Bütün değişimi burnunu yaptırmasından
Fatmagulun burun operasyonu yüzüne çok uygun olmuş.
Müge Uzel de Oyle mesela

Fatmagul faki lensleri cikarmis carkifelek izliyorum suan

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben de öyle gibi gördüm hatta bi tek bana mı öyle geliyor diyordum.. Ama uzaktan tam da anlaşılmıyor ki :26::26:

artık koyu renk lens takıyor. bence tüm havasıda gitmiş. burcu esmersoyun programında ,çok yakından çektiklerinde gördüm. video sitelerinden izleyebilirsiniz.adını veremiyorum sitenin hani en büyük video paylaşım sitesi genelde türkiyeden yasak yiyor

Facebook'ta bi kişi bu fotoyu Fatmagül'ün lisedeki hali olarak paylaşmış. Doğru olabilir mi acaba? Ben bu kadar değişebileceğine inanamadım.:26:

kesinlikle kalıbımı basarımki o. kulaklarından tanıdım diğer yerleride aynı.demekki burnuestetik değilmiş çünkü hala aynı burnu

Bence güzel kız .yani neden adrianaya benzesin benzemesin kıyaslama yapılıyor yok onun bacak boyu onun boyu kadaq falan.adrianada ki bel de aynı erkekler gbi dümdüz.çenesi de iticı ayrıca adriana çokta uzun degil.ayrıca adrianada da estetk var.yani ndn yabancı olunca ooov süper türk olunca o onu geçer ben bunu geçerim falan nekadar basitçe.belki sen ondan güzelsin ama onun güzel oldugunu degştrmez.ayrıca iş cazibelikte.ben adrianayı begeniyorum ama bana göre soguk ve havalı.kocası tarafndan aldatldgı içinde olack ki buraya geldgnde bi hava bi hava.:)

artık koyu renk lens takıyor. bence tüm havasıda gitmiş. burcu esmersoyun programında ,çok yakından çektiklerinde gördüm. video sitelerinden izleyebilirsiniz.adını veremiyorum sitenin hani en büyük video paylaşım sitesi genelde türkiyeden yasak yiyor

Aaa evet çok teşekkürler:) baktım şimdi:) ama dediğiniz gibi eski lenslerde daha iyiydi bence de..

X