bundan güzeli yok FATMAGÜL FAKI

Bence güzel kız .yani neden adrianaya benzesin benzemesin kıyaslama yapılıyor yok onun bacak boyu onun boyu kadaq falan.adrianada ki bel de aynı erkekler gbi dümdüz.çenesi de iticı ayrıca adriana çokta uzun degil.ayrıca adrianada da estetk var.yani ndn yabancı olunca ooov süper türk olunca o onu geçer ben bunu geçerim falan nekadar basitçe.belki sen ondan güzelsin ama onun güzel oldugunu degştrmez.ayrıca iş cazibelikte.ben adrianayı begeniyorum ama bana göre soguk ve havalı.kocası tarafndan aldatldgı içinde olack ki buraya geldgnde bi hava bi hava.:)

güzel yazmışsınız

kendi gözleri de baya koyu maviymiş..

demek ki açık dursun diye lens takıyormuş.

ama baya baya koyu bir mavi uzaktan anlaşılmıyor halbuki çok güzel duruyor.arada koyu hareler falan var

...

rexonanın reklamında oynadığı için kocaman bir kartona basmışlar fatmagülü. baya yakından görünüyordu gözleri uzaktan koyu duruyor yakından baktım koyu mavimsi

Survivor Fatmagül'ün yalanı Çarkıfelek'te ortaya çıktı!

Topmodel Adriana Lima'ya benzerliğiyle ünlenen eski havayolu hostesi Fatmagül Fakı'nın göz rengiyle ilgili gerçeği söylemediği ortaya çıktı.
150720141059353779410_2.jpg

Geçen yıl Survivor'a katıldığında Fakı, seyircilerden gelen "Adriana Lima'ya benzemek için mavi lens mi takıyorsunuz?" şeklindeki soruya "Hayır, gözlerim lens değil ama sol gözüm numaralı" yanıtını vermişti.Güneş'in haberine göre Kanal D'de ekrana gelen Çarkıfelek programında sunucu İlker Ayrık'ın hostesliğini yapmaya başlayan Fakı, bakışlarını donuklaştırdığı uyarısını alınca buz mavisi lenslerini çıkardı.

Böylece siyah olan gerçek göz rengi ortaya çıkmış oldu

bence lensleri çıkarınca güzelleşmiş lenslerle çok iticioluyordu ayrıca yapay,lensleri çıkarınca daha iyi:KK34:

bu kızın kullandıgı lensı bılen varsa yazsın sıparıs verıcem hemen:)))) coksamımıyım.bendeböyle belirgin bir renk istiyorum bl hareklı grı kullanıyorum ama oda artık eskısı gıbı degıl daha soft bır mavı belırgın bır grı ya da ıstıyorum bunun gozundekılerde hosuma gttı ten kas sac rengı cok uumluyuz :)) c vp beklıyorumm mıllettt

Survivor Fatmagül'ün yalanı Çarkıfelek'te ortaya çıktı!

Topmodel Adriana Lima'ya benzerliğiyle ünlenen eski havayolu hostesi Fatmagül Fakı'nın göz rengiyle ilgili gerçeği söylemediği ortaya çıktı.
150720141059353779410_2.jpg

Geçen yıl Survivor'a katıldığında Fakı, seyircilerden gelen "Adriana Lima'ya benzemek için mavi lens mi takıyorsunuz?" şeklindeki soruya "Hayır, gözlerim lens değil ama sol gözüm numaralı" yanıtını vermişti.Güneş'in haberine göre Kanal D'de ekrana gelen Çarkıfelek programında sunucu İlker Ayrık'ın hostesliğini yapmaya başlayan Fakı, bakışlarını donuklaştırdığı uyarısını alınca buz mavisi lenslerini çıkardı.

Böylece siyah olan gerçek göz rengi ortaya çıkmış oldu

bence lensleri çıkarınca güzelleşmiş lenslerle çok iticioluyordu ayrıca yapay,lensleri çıkarınca daha iyi:KK34:

kesinlikle buz mavisi lenslerle çok güzeldi şuan çok sıradan , lens takmakla limaya benzenseydi herkes takardı.

Diş doktoru kim acaba? Dişlerinin yapılı olduğu yazılmış. Çok beğendim çok doğal duruyor. Bilen varsa lütfen yazarsa çok sevinirim.

Bu kizdada lens var hangi lenstir acaba bilen varsa hemmen soylesin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1405974845896.jpg
    $1405974845896.jpg
    13,7 KB · Görüntüleme: 360
hakikaten yaaaa onu bunu bosverınde bu hatunun kullandıgı lenslerın ne oldugu konusunda son fıkırlerınızı alayım.ben de sıparıs verecem bıktım b&l hareklı griden :))

hanımlarımız burdada estetik oluyor ama onalrda bu kadar dramatik bir değişim yok bu resim gerçkten oysa başka şeylerde yaptırmış olmalı

X