bundan güzeli yok FATMAGÜL FAKI

Sadece alnını yemiş o zaman .Bana pek inandırıcı gelmedi :) lensli resimden sonra böyle düşünmemizi çok normal .

Bence herşeyden önce ,nazolabial çizgisine el atsın .Oldukça derin çünkü .

Sadece alnını yemiş o zaman .Bana pek inandırıcı gelmedi :) lensli resimden sonra böyle düşünmemizi çok normal .
Bence herşeyden önce ,nazolabial çizgisine el atsın .Oldukça derin çünkü .

Evet fondöten ve lens kullanabilmesi survivor ı tam da survivor yapıyor,nerde tutabiliyor bu malzemeleri, lens ve fondöten kullanan herkes bilir hiç de adada survivor tarzı yaşanarak kullanabilecek malzemeler değil, sayfiyede deniz kenarında bile lens gözdeyken durmak çok zordur zaten deneyen bilir bir iki saat sonra bir kum rüzgarı eser en esmeyen sahilde bile kalırsın gözüne kumlar kaçıp da kıpkırmızı tahriş olduğunla gözün numaralı olsa bile lensi deniz kenarında kullanmak cesaret işidir,nasobial konusuna gelince daha başarılı bir doktora gitseymiş keşke, değil adriana nın dünyada da hiçbir çok beğenilen yıldızın nasobial çizgilerine rastlayamazsınız yaşlandıkları zaman bile,bu önemli bir detaydır keşke daha özenseymiş daha iyi bir sonuç çıkabilirmiş

Estetik mestetik ne farkeder ,sonuç olarak kadın çok güzel . :KK14:

Son düzenleme:
Zevk meselesi elbette ister beğenir ister beğenmezsiniz de ,beğenmedinizde estetik var,makyajlı falan filan demenin bir mantığı yok.Kızda var potansiyel.İnanılmaz Adriana Lima'ya benziyor ve bana göre mükemmel ötesi güzel..Allah'ım nasıl özenmiş.Makyaja gelince survivordaki bazı kişilerde kalıcı makyaj var o bariz.mesela Duygu Çetinkaya'nın dudağındaki kalıcı makyaj çok belli.Fatmagül Fakı'da da olduğunu düşünüyorum.Ama bu onun müthiş güzelliğinin gerçeğini değiştirmiyor.Eminim ki o kızı sabah yeni kalkmış halini bile gören melek gördüğünü zannediyordur.Allah nazarlardan saklasın..

Fatmagül çok güzel bi kız özellikle cildi çok güzel mermer gibi kusursuz. Adriana limaya benziyo gerçekten ama bence adriana limanın yüz hatları daha güzel gözleri daha biçimli, büyük... fatmagül sevimli ve güzel adriana çekici, havalı çene yapısı falan daha zarif. Bende hülya avşarın 18-20 yaşındaki haline hayranım daha güzel görmedim ben:) ama şimdi çok değişti tabi hiç alakası yok o güzel haliyle...

ya kızlar gözlerine lens dıyenler olmus bazı resımlerde de lens gıbı duruyor .. merak ettıgım ada da nasıl kullanabılıyor lensleri??

Evet fondöten ve lens kullanabilmesi survivor ı tam da survivor yapıyor,nerde tutabiliyor bu malzemeleri, lens ve fondöten kullanan herkes bilir hiç de adada survivor tarzı yaşanarak kullanabilecek malzemeler değil, sayfiyede deniz kenarında bile lens gözdeyken durmak çok zordur zaten deneyen bilir bir iki saat sonra bir kum rüzgarı eser en esmeyen sahilde bile kalırsın gözüne kumlar kaçıp da kıpkırmızı tahriş olduğunla gözün numaralı olsa bile lensi deniz kenarında kullanmak cesaret işidir,nasobial konusuna gelince daha başarılı bir doktora gitseymiş keşke, değil adriana nın dünyada da hiçbir çok beğenilen yıldızın nasobial çizgilerine rastlayamazsınız yaşlandıkları zaman bile,bu önemli bir detaydır keşke daha özenseymiş daha iyi bir sonuç çıkabilirmiş

Çok haklısın .
Lens kullanlar bilir zaten bellirli bir süreden sonra lensleri çıkartmak lazım .7/24 kullanılacak bir lens değil gozundeki soloticalar .
Kumda iken lens takması ayrı bir olay zaten .
Cesaretine hayran kaldım kızın .
Şahsen ben bu riski alamazdım .
Neyse böylelikle survivorunda fiyaskosunu öğrenmiş olduk .

gerçekten duru bir güzelliği var,maşallah:nazar:
bir sitede okumuştum bir kanalın danışmasında çalışıyormuş ve acunla tanışmış
istifa ederek survivora katılmış :44:

Doğal haliyse gerçekten güzel ama gözleri lensse burnunda veya dudaklarında estetik varsa eski hali güzel değildir pek :) Artık o kadar estetik güzeli var ki doğal bile olsa insanların aklına acaba ? sorusu geliyor :KK1:

lensleri fresh look kurşuni gri aynısını bende kullanıyorum aynı bendede böyle duruyor.

kiz guzel iste ne ariyorsunuz daha yok boyu kisa gibi yok sivilce var o kadar kusur kadi kizindada olur..:KK53:

Survivorda lens takmak nedir arkadas yaa tamam agzi burnu adriana limaya benziyorda bazi fotolarinda ozellikle lenslerin bariz belli oldugunda resmen kezban olmus.

544113_166916510127308_1869517698_n.jpg
Untitled-23PMH3.jpg
fatma-gul-fa-150709C4.jpg
428d5e640c3e4fatmagulfakigulsurvivoryerliturkguzeladrianalimaikiz5.jpg
yerli-adriana-bikinili-fatmagul-faki-bikini-yerli-adriana-bikini-1355817.jpg
45703_473014006099396_231341692_n.jpg

5552_158042584359388_2073369182_n.jpg
733909_358833467563608_1108272752_n.png

bi kaşlarını beğenmiyorum.bi de kısık duruyor sanki kendini kasar gibi.

kaşları önceden güzel duruyormuş sonradan şeklini değiştirmiş sanırım ve daha koyu duruyor kaşlar yüzünü sert gösteriyor

Kız guzel guzel olmasına da
Niyeyse bu kızda sanki bön bir ifade varmıs gibi geliyor bana
Aptal bir ifade :KK70: Niye boyle hissediyorum acaba yaa

Fatmagül çok güzel bi kız özellikle cildi çok güzel mermer gibi kusursuz. Adriana limaya benziyo gerçekten ama bence adriana limanın yüz hatları daha güzel gözleri daha biçimli, büyük... fatmagül sevimli ve güzel adriana çekici, havalı çene yapısı falan daha zarif. Bende hülya avşarın 18-20 yaşındaki haline hayranım daha güzel görmedim ben:) ama şimdi çok değişti tabi hiç alakası yok o güzel haliyle...

Tabii ki de Adriana daha güzel. Onun havası başka.
Fatmagül'de böyle bir bakış yakalamak mümkün olamaz.
Onda mütevazı duruş daha baskın. Bu kadar seksi ve havalı değil.

BDA584EA3279476FB468564C22EAC552.jpg

X